Sergiusz JaczewskiEkspert w Kasyno Online Automaty

Sergiusz Janczewski posiada bogate doświadczenie i głęboką wiedzę na temat hazardu.W naszym serwisie Sergiusz będzie copywriterem, który będzie opowiadać o kasynach online, hojnych bonusach oraz najpopularniejszych slotach!

Jego artykuły i porady są nieocenionym źródłem informacji dla tych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności i zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Sergiusz swoją pracę copywritera i dziennikarza rozpoczynał w Codziennym Poznaniu, gdzie pisał o rozrywce oraz właśnie branży hazardowej. Sergiusz interesuje się jednak hazardem nie tylko przez swój zawód – od wielu lat przygląda się on trendom w iGamingu i śledzi najnowsze kasyna czy poczynania znanych i lubianych deweloperów automatów.

Sergiusz ukończył studia dziennikarskie na Uniwersytecie Adama Mickiewicza, co pozwala mu tworzyć jakościowe teksty, opowiadające o rozgrywce w kasynach z poziomu eksperta, przekazując jednak wiedzę w jasny i przystępny sposób.

Poza automatami nasz ekspert interesuje się też innymi odnogami hazardu – czy to zakładami sportowymi, czy grami stołowymi, jak sam jednak mówi, jego największą pasją są kasyna internetowe. W wolnym czasie lubi też grać w gry na konsoli oraz czytać książki fantasy.