Fruit Rush

Fruit Rush

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
Szczegóły gry

Fruit Rush – darmowy automat do gry

Fruit Rush automat do gry od studia Gamomat jest nowoczesnym slotem owocowym, który na tle konkurencji odznacza się dopracowaną szatą graficzną, intrygującą konfiguracją opcji dodatkowych oraz niestandardowym rozkładem planszy z aż 20 liniami wygrywającymi. Chociaż Gamomat nie jest najbardziej rozpoznawalnym deweloperem w branży e-hazardu, to jednak produkcje tego studia bardzo szybko zdobywają sporą popularność wśród graczy właśnie ze względu na ich jakość oraz poziom rozgrywki, który oferują. Dobitnym tego przykładem jest między innymi slot Fruit Rush online, czyli automat owocowy w nowoczesnym, naprawdę atrakcyjnym wydaniu.

Fruit Rush, jak wspominano, to automat owocowy, a więc tematem przewodnim są tutaj właśnie symbole owoców. Gra nie cechuje się zbyt skomplikowanymi zasadami, jednak mimo tego, zanim zaczniemy grać w kasynie online na prawdziwe pieniądze, korzystnie będzie wypróbować Fruit Rush bez rejestracji w całkowicie darmowej wersji demonstracyjnej. Wersja demo automatu Fruit Rush jest dostępna dla graczy na naszej stronie. Granie jest dostępne bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej. Oznacza to, że użytkownik nie musi się rejestrować ani też podawać żadnych danych osobowych.

Dlaczego jednak warto potrenować grę na slocie Fruit Rush od Gamomat najpierw w wersji darmowej? Granie na wirtualne żetony nie wiąże się z żadnym ryzykiem finansowym. Można więc swobodnie poznawać automat do gry, jego poszczególne funkcje, a także trenować odmienne strategie rozgrywki. Nie trzeba chyba tłumaczyć, że stanowi to świetne przygotowanie przed grą w kasynie online na prawdziwe pieniądze.

Zasady slotu Fruit Rush

Tak samo, jak ma to miejsce w przypadku wszystkich gier kasynowych, również rozgrywkę na automacie Fruit Rush warto będzie rozpocząć od zapoznania się zasadami tego slotu, a także z najważniejszymi informacjami na jego temat, których udziela nam producent. Sekcję zasad znajdziemy w lewym górnym rogu ekranu, pod ikonką przedstawiającą trzy linie ułożone pionowo. Następnie należy wybrać ikonę małej litery „i”, która pojawiła się w menu. Gra przeniesie nas do oddzielnego okna przeglądarki z długą sekcją zasad slotu oraz informacji dotyczących poszczególnych funkcji dostępnych we Fruit Rush.

Już chwilę po tym, jak odpalimy Fruit Rush demo, zauważymy, że slot odznacza się przejrzystym i łatwym w nawigacji interfejsem. W dolnej części ekranu widoczne są sekcje Balance (saldo naszych żetonów w grze) oraz Total Bet, czyli oczywiście wysokość zakładu. Tę ostatnią możemy zwiększać lub zwiększać przy pomocy strzałek umiejscowionych na przycisku Total Bet.

Po prawej stronie widzimy przyciski Max Bet i Autoplay. Ten pierwszy służy do tego, aby od razu ustawić maksymalną wysokość zakładu na zakręcenie we Fruit Rush demo. Autoplay to z kolei włączenie automatycznego odtwarzania. Po samej prawej stronie widzimy zielony przycisk z dwiema strzałkami. Używamy go, aby zakręcić bębnami automatu.

Jak grać we Fruit Rush?

Fruit Rush gra z bonusem bez depozytu od Gamomat jest slotem wyjątkowym co najmniej z kilku powodów. Przede wszystkim, znajdziemy w tym slocie planszę gry o bardzo nietypowym rozkładzie, jak na „owocówkę”. Gra odbywa się mianowicie na polu o rozkładzie 6 bębnów, 4 rzędów oraz 20 aktywnych linii nagrody. Taka konfiguracja, w połączeniu z wysokim RTP sprawia, że wygrane na slocie Fruit Rush zdarzają się naprawdę często.

Jeżeli zaś chodzi o sam wskaźnik Return to Player, to w przypadku tego automatu wynosi on dokładnie 96,09%. Zmienność, na podstawie naszych testów tej gry znajduje się pomiędzy niską/średnią. Dzięki temu Fruit Rush automat jest slotem stabilnym, bez dłuższych ciągów zakręceń pozbawionych trafień zwycięskich kombinacji symboli.

We Fruit Rush gracz nie znajdzie przesadnie rozbudowanej oferty, jeżeli chodzi o funkcje dodatkowe i bonusy. Gra nie oferuje więc dodatkowych rund specjalnych z darmowymi spinami, symboli Scatter, Wild ani też mnożników. Ciekawą opcję bez wątpienia stanowi jednak zaawansowana konfiguracja opcji Gamble, którą bardziej szczegółowo opiszemy w dalszej części tekstu.

Jeżeli chodzi o wysokość zakładu, to minimalnie we Fruit Rush możemy obstawić 0,20 żetonu na jedno zakręcenie (0,1 na każdą z 20 aktywnych linii nagrody). Najwyższy możliwy zakład wynosi z kolei 100 żetonów. Liczba linii wygrywających wynosi zawsze 20 i w trakcie rozgrywki nie możemy zmieniać tego parametru. Fruit Rush posiada funkcję Autoplay. Gracz może także konfigurować szybkość rozgrywki.

Opcje bonusowe we Fruit Rush

Jedyna opcja bonusowa, jaką znajdziemy w grze Fruit Rush na prawdziwe pieniądze, to funkcja Gamble, która jednak w tym automacie występuje w dwóch całkowicie różnych wariantach.

  1. Pierwszy z nich jest standardowy: wchodzimy w zakład, gdzie celem jest odgadnięcie koloru karty. Wygrana oznacza podwojenie środków, przegrana zaś to ich całkowita utrata.
  2. Znacznie ciekawsza jest druga z postaci funkcji zakładu we Fruit Rush. Gra przenosi do oddzielnego ekranu, gdzie naszym celem jest wylosowanie wyższej nagrody na widocznym drzewku. Jeżeli się nam to uda, możemy losować dalej i grać o jeszcze większą nagrodę, lub też poprzestać na tym, co już udało się nam wygrać.

Taka konfiguracja Zakładu w slocie Fruit Rush znacząco poprawia grywalność i w realny sposób zwiększa szanse na uzyskiwanie sporych wygranych. Jeżeli nam się poszczęści, to nawet drobną wygraną w wysokości 10 żetonów można przy pomocy zakładu zamienić w wygraną na poziomie 130 czy 150 żetonów.

Wylosowany symbol Wysokość wygranej

(przy wysokości zakładu 10 żetonów na spin)

3x 4x 5x 6x
Wiśnie, Cytryny 5 50 100 500
Pomarańcze, Śliwki 10 50 100 750
Winogrona, Arbuzy 25 100 500 2,500
Siódemki 50 250 1,250 5,000

Widzimy, że Fruit Rush za darmo oraz w wersji na prawdziwe pieniądze to slot oferujący wysoką wypłacalność nawet dla niżej punktowanych symboli. Najwyższą wygraną na tym automacie można uzyskać, losując 6 symboli Siódemki. Wtedy przy zakładzie w wysokości 10 żetonów, nasza wygrana wyniesie aż 5000 monet.

Fruit Rush – konkluzja

Fruit Rush to bez wątpienia ciekawa i niestandardowa „owocówka”. Poza typowym dla automatów od Gamomat przebiegiem funkcji Gamble slot oferuje także planszę gry o naprawdę interesującym rozkładzie. 4 rzędy przy 5 bębnów oraz 20 liniach nagrody oznaczają, że wygrane na slocie Fruit Rush będą częste. Na dodatek można je znacząco zwiększać, korzystając z opcji zakładu.

Fruit Rush z pewnością stanowi więc automat, któremu warto dać szansę. Dotyczy to zarówno doświadczonych graczy, którzy szukają ciekawszych wersji automatów owocowych, jak i też graczy początkujących, zainteresowanych relatywnie prostym slotem z wysokim RTP i interesującym poziomem wypłacalności.