Rise Of Dead

Rise Of Dead

Star Star Star Star Star
(
2
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

Rise Of Dead darmowy slot online

Tak jak po nocy przychodzi dzień, po burzy spokój, po życiu nastąpi śmierć. W grze Rise Of Dead tę kolejność w prosty sposób można zaburzyć. Tutaj po śmierci dopiero zaczyna się akcja. W największych piramidach egipskich, głęboko pod ziemią mieszczą się sarkofagi dawnych przywódców. Powstanie umarłych, bo tak należy tłumaczyć nazwę tej gry, jest slotem bardzo tajemniczym. Nie ma w tym nic dziwnego, faraonowie nie chcą tak łatwo wyjawić wszystkich swoich tajemnic. W tej grze jest wiele zagadek i rozwiązań, które sprawiają, że przed nami długa droga, zanim uda się je wszystkie rozpoznać.

Rise Of Dead to automat wyprodukowany przez firmę Play’n GO. Producent ten znany jest z tworzenia wyjątkowo dopracowanych i bardzo ciekawych automatów. Rise Of Dead jest tego idealnym przykładem.

Bez rejestracji Rise Of Dead za darmo jest dostępny na naszej stronie internetowej. Jest to wersja demo gry, w której walutą są wirtualne żetony. Rise Of Dead demo jest świetnym sposobem na zapoznanie się z mechaniką gry i przyswojeniem rozwiązań w niej zaimplementowanych. Odpowiednie przygotowanie z darmowej wersji na pewno zaprocentuje, jeśli spróbujesz swoich sił w wersji Rise Of Dead na prawdziwe pieniądze. W trakcie rozgrywki już na pieniądze, każdy spin z darmowej wersji okaże się bezcenny.

Szczegóły techniczne automatu do gry Rise Of Dead

Rise Of Dead gra to slot wideo wyprodukowany przez firmę Play’n GO. Posiada on 20 linii wygrywających oraz 5 bębnów na których prowadzona jest rozgrywka. Zakład w grze wybierany jest z przedziału od 0,2 kredytów do 100 na jeden obrót. Średnia stopa zwrotu to 96,53%. Tak wysoka wartość RTP plasuje tę grę powyżej średniej dla podobnych gier.

Rise Of Dead online wyposażony został w symbole wild i scatter, które potrafią rozpocząć serię darmowych spinów bez depozytu za rejestarcję. Tryb gry automatycznej jest dobrze dopracowany, można w nim wskazać kilka podstawowych warunków zatrzymania rozgrywki. Warunki zatrzymujące tryb gry automatycznej to:

  • Ilość obrotów,
  • W trakcie rozpoczęcia darmowych spinów,
  • Po pojedynczej wygranej wyższej niż wskazana wartość,
  • Po wzroście lub spadku salda o zadaną ilość.

Automat ten został stworzony w technologii HTML5, dzięki której można zagrać na dowolnym urządzeniu bez stresu, że będą z tym jakiekolwiek problemy. Do gry wystarczy przeglądarka internetowa, nie trzeba pobierać żadnych dodatków. Slot nie posiada trybu gry wieloosobowej.

Zasady slotu Rise Of Dead

Grywalność i grafika są dwiema głównymi zaletami tej gry. Przemyślana budowa powoduje, że wszystko jest na swoim miejscu. Symbole tworzą układy od lewej strony przez następujące po sobie bębny. Linie wygrywające można podejrzeć w zasadach gry, które znajdują się pod literą “i” na dolnym interfejsie. Tam także zostały opisane wszystkie pozostałe funkcjonalności z opisem bonusów i tabelą wypłat. Każdy z graczy powinien zapoznać się z zasadami gry, aby ta miała jak najmniej różnych sekretów.

W polu Balance jest widoczne saldo gracza. Następnie na środku znajduje się pasek z minusem i plusem na którym możemy wybrać zakład w grze. Plusem i minusem przesuwamy go na boki. W polu Bet widoczne jest aktualne saldo. Po prawej stronie duży zielony przycisk rozkręca bębny. Pomarańczowy, który znajduje się tuż za nim, wchodzi do trybu gry automatycznej. Bębny można także rozkręcać przy pomocy klawisza spacji. Po kliknięciu na symbol znajdujący się na bębnach, wyświetla się mini tabela wypłat w odniesieniu do aktualnej stawki.

Na samym dole znajdują się dodatkowe przyciski sterujące. Trzy kreski wchodzą do ustawień w których można zmienić ustawienia dźwięku i wyświetlania. Dźwięków lepiej nie wyłączać, ponieważ świetnie pasują do ogólnego klimatu i charakteru tej gry.

Premie i opcje bonusowe w Rise Of Dead

Faraonowie w grze Rise Of Dead przygotowali dla nas szereg różnych rozwiązań bonusowych, które mają urozmaicić rozgrywkę. Pierwszym w nich jest Mega Stacks, czyli stos symboli. W trakcie każdej rundy jeden symbol wystąpi 12 razy po sobie na każdym z bębnów.

Scatterem jest papirus z krzyżem egipskim. Jeśli pojawi się 3 razy na dowolnych pozycjach to aktywuje funkcję darmowych spinów. W trakcie ich rozgrywania mogą wystąpić respiny i to bez ograniczeń. Za każdy jeden kolejny papirus w trakcie rozgrywania spinów gracz otrzyma 2 dodatkowe respiny. 2 papirusy to 4 respiny, a 3 papirusy dodatkowe 10 darmowych spinów.

Skarabeusz, czyli święte zwierzę w Starożytnym Egipcie, działa jako wild. Jeśli się pojawia to także w 6 lub 7 następujących po sobie symbolach. Dodatkową funkcję posiadają także faraonowie. Jeśli może on zapunktować na dodatkowych pozycjach, może się rozszerzyć na cały bęben zwiększając ilość wygranych. Symbole o niskich wartościach zawsze występują w stosach po 8 w trakcie każdego ze spinów.

Prezentem od bogów nazwana została następna funkcja w której na pierwszym, trzecim i ostatnim bębnie pojawi się taki sam stos symboli. Zatrzymują się one, a pozostałe zostaną wprawione w ruch. W tabeli zaprezentowano wygrane dla zakładu 20 kredytów

Symbol x5 x4 x3 x2
Wild skarabeusz 2,500 250 50 10
Niebieski faraon 500 100 20 4
Fioletowy faraon 375 75 15 3
Zielony faraon 250 50 10 2
A, K 100 25 5
A 75 20 4
J, 10 50 15 3

Rise Of Dead – informacja podsumowująca

Rise Of Dead automat jest fenomenalnym slotem wideo. Widać ogrom pracy włożony w jego przygotowanie. Grafiki dopracowane są w najmniejszych detalach. Klimat mrocznego sarkofagu został jak najbardziej zachowany. Gra się po prostu bardzo dobrze i ciężko się oderwać od tej przyjemności. Rise Of Dead automat do gry posiada dużą ilość różnych bonusów za rejestrację. Symbole łączone są w mniejsze bądź większe grupy pozwalające na zdobywanie jeszcze większych wygranych. Wysoki współczynnik RTP będzie korzystny w trakcie grania na pieniądze. Play’n GO jak zwykle dostarczyło nam świetny slot.

FAQ

Czy mogę zagrać w Rise Of Dead bez ponoszenia opłat?

Rise Of Dead bez rejestracji jest dostępny na naszej stronie internetowej.

Czy automat Rise Of Dead ma darmowe spiny?

Slot ten posiada funkcję darmowych spinów, która może być zwiększana dodatkowymi scatterami.

Czy mogę wygrać realne pieniądze w Rise Of Dead automat do gry?

Prawdziwe pieniądze będziesz mógł zdobyć grając w kasynie online.

Czy muszę pobrać Rise Of Dead slot, żeby w ogóle móc zagrać?

Slot powstał w technologii HTML5, więc nie trzeba nic pobierać, żeby zagrać.