Jackpot Bells

Jackpot Bells

Star Star Star Star Star
(
179
glosow)
Gorący
Szczegóły gry

Jackpot Bells – darmowy slot online

Jackpot Bells automat do gry, czyli klasyczna owocówka wprost stworzona dla początkujących graczy. Nie ma w tej grze bonusowej gry, rozpraszających animacji lub denerwującej muzyki.

Nie znaczy to jednak, że gra pozbawiona jest całkowicie ciekawych elementów. Przykładem takiego elementu może być symbol Wild, który rozszerza się na całym bębnie. Wystarczy wylosować zaledwie jeden symbol, żeby w nagrodę otrzymać cały bęben wypełniony symbolami Wild.

Możecie zobaczyć, jak to wygląda w praktyce. Na naszej stronie macie możliwość gry nie tylko w Jackpot Bells bez rejestracji, w swojej ofercie posiadamy wiele najpopularniejszych gier slotowych.

Pamiętajcie, że nie warto od razu podchodzić do gry z wykorzystaniem prawdziwych pieniędzy, warto nabrać doświadczenia i dopiero po jakimś czasie podjąć decyzję o grze na serio. Zagraj więc w slot Jackpot Bells bez logowania i zdobądź to cenne doświadczenie!

Najważniejsze elementy gry Jackpot Bells

Jackpot Bells demo to klasyczna owocówka od producenta PlayTech. Gra toczy się na 5 bębnach i 3 rzędach i 5 zwycięskich liniach, na których ilość niestety nie mamy wpływu. Minimalny zakład wynosi 0,4 kredytu, maksymalny to 5 kredytów. W Jackpot Bells za darmo mamy możliwość wylosowania symbolu Wild, niestety nie idzie on w parze z symbolem Scatter, którego nie ma w Jackpot Bells. RTP w tej grze wynosi 96%.

W Jackpot Bells możemy grać z wykorzystaniem opcji gry automatycznej. Niestety nie możemy prowadzić rozgrywki z naszymi znajomymi w formie gry wieloosobowej. Możliwa jest za to gra na urządzeniach mobilnych.

Co trzeba wiedzieć o Jackpot Bells?

Skoro już tak wiele wiemy o najważniejszych aspektach Jackpot Bells automat, powiedzmy sobie coś o nawigacji i grafice w tej grze.

Grafika jest prosta, ale ta prostota nie razi tak mocno w oczy. Mimo braku efektu specjalnych zostajemy wyposażeni w bębny z naprawdę wyraźnymi symbolami. Zwycięskie linie są dobrze podkreślone czerwonymi kreskami, nie towarzyszą temu wybuchy, ale na pewno nie możemy mieć tego za złe klasycznej owocówce. Nie można na pewno powiedzieć, że jest to slot niedopracowany.

Jeżeli chodzi o nawigowanie, jest to naprawdę łatwa i przyjemna sprawa.

Po prawej stronie widzimy czerwony napis „Spin”. Pozwala on na rozpoczęcie losowania i zakręcenie bębnami. Zaraz obok widzimy dwa przyciski „Turbo mode” oraz „Autoplay”. Turbo mode służy do zwiększenia prędkości rozgrywki, Autoplay natomiast odpowiada za opcje automatycznej rozgrywki.

Na samym środku widoczna jest nasza wygrana z ostatniego losowania oraz ogólna wartość naszego zakładu.

Po lewej stronie mamy tylko 2 ważne rzeczy. Pierwszą z nich jest oczywiście możliwość regulowania naszego zakładu pod napisem „Line Bet”. Regulacja odbywa się poprzez klikanie „+” lub „-”. Drugim przyciskiem jest przycisk prowadzący nas do zakładki informacyjnej, który to powinien być pierwszym, jaki gracz kliknie zaraz po załadowaniu się całej gry. Zakładka informacyjna informuje nas między innymi o wartości symboli, bonusach oraz ułożeniu zwycięskich linii.

Po wnikliwej lekturze obowiązujących zasad gry w kasynie i zapoznaniu się ze wszystkimi przyciskami możemy przechodzić dalej.

Co dalej na nas czeka w Jackpot Bells gra? Na pewno to, ile możesz wygrać, obstawiając najmniejszy zakład. Czas więc przyjrzeć się tabeli wypłat:

  • 5 siódemek = mnożnik 1500
  • 5 arbuzów = mnożnik 250
  • 5 śliwek = mnożnik 60
  • 5 pomarańczy = mnożnik 50
  • 5 cytryn = mnożnik 40
  • 5 wiśni = mnożnik 30

Pamiętajcie, żeby zawsze dokładnie zapoznać się z zasadami obowiązującymi w automacie slotowym oraz tabelą wypłat. Dopiero po zapoznaniu się z zasadami powinniście przechodzić do gry w Jackpot Bells bez depozytu.

Jakie bonusy spotkamy w Jackpot Bells?

W Jackpot Bells na prawdziwe pieniądze mamy do czynienia z dwoma bardzo ważnymi bonusami:

  • Pierwszym z nich jest progresywny jackpot, który pozwala na zgarnięcie naprawdę dużej nagrody. Wygranie progresywnego jackpota możliwe jest dopiero po wylosowaniu dzwonków na wszystkich rzędach i bębnach.
  • Drugim bonusem jest dzwonek, który jest symbolem Wild. W Jackpot Bells online jest to wyjątkowy symbol, ponieważ po jego wylosowaniu zapełnia on swoimi kopiami wszystkie symbole znajdujące się na danym bębnie.

Mimo że symbol dzwonka jest jedynym, który przynosi bonusy, warto zagrać w tę owocówkę. Na pewno darmowa gra na naszej stronie pozwoli wam zapoznać się ze wszystkimi aspektami tej gry. Czekamy na Ciebie graczu i mamy nadzieję, że podejmiesz odpowiedzialną decyzję i zaczniesz od grania w wersję demo!