40 Super Hot

40 Super Hot

Star Star Star Star Star
(
101
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

40 Super Hot za darmo

Jeśli jesteś wielkim fanem 20 Super Hot EGT lub dowolnego innego płonącego gorącego retro kasyno automatu – wtedy Twoja przyjemność z gry automatowej wkrótce się zwiększy dzięki 40 Super Hot automat, większej i lepszej wersji oryginalnej oferty EGT. Istnieje wiele soczystych nagród, które można wygrać dzięki symbolom owoców retro, a ulubionymi są wszyscy, w tym wiśnie, pomarańcze, cytryny, śliwki, melony i winogrona. Jednak to Lucky Red 7 sprawi, że oszalejesz w grach bonusowych, podczas gdy Gwiazdy Rozproszone mogą również świecić jasno na ciebie. Istnieje również funkcja Double-It Gamble, która dodaje specjalną warstwę emocji za każdym razem, gdy wygrywasz nagrodę.

40 Super Hot automat do gry oferuje również szeroki wybór zakładów na kredyty i wartości kredytów do połączenia, dzięki czemu możesz stworzyć własną idealną kombinację, dopasowaną do twojego budżetu i poziomu emocji, którego szukasz. Możesz nawet dołączyć do zabawy przy użyciu swojego najnowszego iPada lub tabletu – co oznacza, że ​​możesz czuć się Super Hot zawsze i wszędzie, gdzie masz na to ochotę.

Główne cechy gry 40 Super Hot

Przygotuj się na wygranie wielu nagród przy dowolnym obrocie bębnów, ponieważ istnieje 40 stałych linii wypłat i więcej niż jedna może wypłacić w dowolnym momencie. Nagrody są tu następujące:

  • wiśni, cytryn i pomarańczy mogą przynieść wygrane do 2000 monet
  • melony lub śliwki mogą podwoić wygrane nawet do 4000 monet
  • winogrona mogą przynieść do 8000 monet.

Daj się ponieść szaleństwu, gdy zobaczysz symbol Lucky Red 7, ponieważ spełnia on dwie funkcje. Samodzielnie zastąpi wszystkie symbole owoców, aby wygrać jeszcze więcej nagród, a gdy wiele siódemek utworzy własną zwycięską linię, mogą wypłacić do 20 000 monet. Rozproszona Gwiazda jest jeszcze bardziej ekscytująca, ponieważ przyznają duże nagrody wszędzie tam, gdzie pojawiają się na rolkach:

  • Z 3 Gwiazdkami nagradzającymi do 4000 monet
  • Z 4 Gwiazdkami do 16 000 monet
  • 5 Gwiazdek może przyznać ogromne 400 000 monet.

Niezależnie od tego, jakie nagrody oferuje ten gorący automat owocowy – jeśli chcesz, możesz przejść bezpośrednio do funkcji Double-It Gamble. Tutaj musisz po prostu zgadnąć, czy po zagraniu karta będzie czerwona czy czarna. Możesz nawet spróbować podwoić swoją nagrodę 5 razy – co oznacza, że ​​możesz wygrać nagrodę o 32 razy większą niż ta, od której zacząłeś!

Podstawowe zasady automatu 40 Super Hot

Musimy przyznać, że warstwa graficzna gry 40 Super Hot online jest przyjemna. Ciemne tło i jasne symbole ładnie kontrastują i są płynnie animowane. Animacje są bardzo urozmaicone, szczególnie podczas liczenia wypłaty z wielu wygranych. Można temu łatwo przeciwdziałać, naciskając ponownie przycisk wirowania, aby pominąć animacje i jak najszybciej przejść do następnej rundy.

Jeśli chodzi o walory dźwiękowe, 40 Super Hot gra składa się głównie z klikających rolek i dzwonków elektrycznych dla zakończonych obrotów i wszystko działa dobrze z tym motywem. Brak podkładu muzycznego, który mógłby rozproszyć odtwarzacz.

Podsumowując, jest to dobrze przygotowana gra, jeśli chodzi o walory wizualne i dźwiękowe. Oczywiście, jak zawsze namawiamy, aby przed rozpoczęciem gry skupić się na zasadach korzystania z tej rozrywki. Przycisk znajduje się w lewym dolnym rogu (liliowy przycisk “i”). Znajdziesz tam wszystkie informacje dotyczące gry i bezpiecznej rozrywki.

Specjalne promocji w 40 Super Hot

W grze 40 Super Hot na prawdziwe pieniądze jest kilka specjalnych symboli. Lucky 7s grają jako symbole same w sobie (najcenniejszy symbol w grze dla wypłat z jednej linii), ale także działają jako symbole Wild dla innych linii, zastępując wszystkie symbole z wyjątkiem symbolu Scatter.

Symbol rozproszenia (Scatter) zapewnia naprawdę duże wypłaty, zakład o jedną monetę na linię (czterdzieści monet na obrót) wypłaca 200 monet za trafienie trzema dowolnymi kombinacjami rolek oraz do 20 000 monet za trafienie pięciu symboli rozproszenia.

W 40 Super Hot demo i w zwykłej wersji na pieniądze nie ma darmowych spinów ani gier bonusowych. Gra 40 Super Hot bez rejestracji ma jednak funkcję progresywnego jackpota, która jest powszechna w większości gier EGT. Jeśli lubisz automaty z tą funkcją, możesz wypróbować inne automaty progresywne lub inne gry EGT.

RTP 40 Super Hot za darmo wynosi 95,81%. Jest to uderzenie uderzające w przybliżeniu średnią branżową, więc nie ma szczególnego znaczenia dla gry lub przeciwko niej.

Jak wspomniano wcześniej, symbole ułożone w stos tworzą grę o dużej zmienności, więc pamiętaj o tym w swoich wymaganiach dotyczących wielkości zakładów i bankrollu. Duża wariancja działa dobrze w przypadku niektórych z naszych ulubionych strategii.