Devil’s Fruits

Devil’s Fruits

Star Star Star Star Star
(
4
glosow)
Szczegóły gry

Devil’s Fruits gra online

Devil’s Fruits kasyno automat do gry powstał w 2018 roku. Choć gra sama w sobie jest dość młoda, zawarty w niej motyw skutecznie przywodzi graczom na myśl klasykę i wspomnienia z dawnych lat, kiedy technologia nie pozwalała na projektowanie bardziej zaawansowanych gier. Twórcą gry jest polskie studio Promatic Group, które specjalizuje się w tworzeniu klasycznych, owocowych sloty.

Gra charakteryzuje się typową budową planszy. Znajduje się tu 5 bębnów i 3 rzędy. Symbole gry tworzą 5 układów, zgodnie z którymi gra wypłaca nagrody określone w tabeli wypłat. Ikony zawarte w grze Devil’s Fruits online przedstawiają owoce i inne standardowe symbole.

Devil’s Fruits automat został zainspirowany pierwszymi maszynami do gry. Te z natury są bardzo proste, więc siłą rzeczy Devil’s Fruits gra została pozbawiona wielu dodatkowych funkcji. Pomimo tego gra sprawia wrażenie dynamicznej, a sama rozgrywka w żadnym wypadku nie jest nudna i monotonna.

Podczas gry w Devil’s Fruits na prawdziwe pieniądze masz możliwość uzyskania wygranej w postaci maksymalnie 2,000x ustawionej stawki zakładu.

Jeśli chcesz poćwiczyć grę w Devil’s Fruits za darmo, na wirtualne środki, możesz zrobić to na tej stronie. Umieściliśmy tu wersję demo automatu, którą możesz wypróbować bez zakładania konta. Sprawdź również naszą recenzję, w której postaraliśmy się omówić wszystkie jej istotne aspekty.

Symbole i wskaźnik zwrotu dla gracza w Devil’s Fruits

Devil’s Fruits bez rejestracji i z bonusem bez depozytu jest jedną z wielu produkcji autorstwa studia Promatic Group. Jest to polskie studio tworzące sloty wszelkiego rodzaju. Twórca zajmuje się przede wszystkim produkowaniem owocowych gier, w wielu odmianach i stylach. Znajdziesz je w większości kasyn online.

Z naszej strony możemy polecić Wam również inne stworzone przez nich dzieła, na przykład Red Hot Sevens Deluxe, Bonus Target, Hot Poly 7. Podstawowa część rozgrywki opiera się na 5 liniach wypłat, w które układa się 8 regularnych symboli. Od liczby ikon w danej kombinacji zależna jest wysokość potencjalnej nagrody. Stawka gry może zostać wybrana z zakresu od 0.10 do 200 żetonów.

Według producenta, wariancja slotu została wyrażona w skali liczbowej jako 2/5. Jest to zatem gra o niskiej/średniej zmienności. Jej współczynnik RTP wynosi natomiast 96,19%. Przed rozpoczęciem gry należy określić stawkę dla kolejnych spinów. Jej wysokość może zostać wyrażona jako ogólna suma, bez możliwości zmiany liczby linii.

Jeśli nie masz ochoty patrzeć w ekran przez cały czas gry, możesz wybrać funkcję Autoplay. Jej ustawienia znajdziesz poniżej pola gry. Dzięki niej możesz aktywować maksymalnie 1000 automatycznych obrotów. W menu Autoplay umieszczono również przycisk przyspieszenia animacji.

Automat ma również swoją wersję mobilną. Pod względem grafiki oraz układu wygląda ona dokładnie tak samo jak slot, w który możesz grać za pośrednictwem komputera stacjonarnego. Gra mobilna jest nieznacznie zmodyfikowana tak, by każdy mógł grać w nią w komfortowy sposób, nawet na wyświetlaczach mniejszych urządzeń.

Jak grać w Devil’s Fruits?

Trzeba być prawdziwym fanem gier 2D, by w pełni docenić sloty, takie jak właśnie Devil’s Fruits. Urok takich gier polega na braku skomplikowania grafiki i zaawansowania, jeśli chodzi o mechanikę. Motywem przewodnim automatu są owoce, które zostały jednak przestawione w sposób prawdziwie piekielny, jak mówi sama nazwa.

Gra nie została podzielona na pierwszy i drugi plan. Na samym środku ekranu znajduje się plansza właściwa, otoczona ognistą ramką. Efekty nawiązujące do ognia zostały zastosowane również w grafice przedstawiającej same symbole. Automat został wyposażony w bardzo proste animacje, które można dostrzec jedynie podczas spinów bez depozytu. Całość działa bardzo sprawnie, przez co gra tworzy dobre wrażenie.

Na środku konsoli sterowania umiejscowiono trzy przyciski odpowiadające za pojedyncze obroty bębnami, funkcję Autoplay oraz wybór maksymalnej stawki. Z prawej strony gry zostają wyświetlone istotne wartości, takie jak pozostały balans monet i uzyskana ostatnio wygrana.

Lewą stronę ekranu zajmują przyciski służące do zmiany stawki zakładu W lewym dolnym rogu znajdziesz menu składające się z zakładek: trybu pełnoekranowego, wyciszania dźwięku i informacji o zasadach gry wraz z tabelą wypłat.

Zasady gry i bonusowe funkcje Devil’s Fruits

Symbole gry zostały podzielone na regularne i takie, które odpowiadają za określone funkcje dodatkowe. Wszystkie podstawowe ikony tworzą 5 ustalonych z góry linii. Aby dany obrót był wygrany, na jednej z kombinacji gry musi znaleźć się od 3 do 5 identycznych symboli. Podczas gry nie można regulować liczby linii. Na wysokość wygranej wpływa wybrana przez gracza stawka. Oto tabelka wypłat przy maksymalnym zakładzie:

Symbol x3 x4 x5
Siódemka 4,000 20,000 200,000
Arbuz 2,000 6,000 40,000
Gwiazdka 400 2,000 20,000
Winogrona 1,000 4,000 12,000
Śliwka 800 2,000 8,000
Pomarańcza 600 1,600 6,000
Cytryna 400 1,400 5,000
Wiśnie 400 1,000 4,000

Devil’s Fruits to gra o bardzo prostych zasadach gry podstawowej, ale również niewielu funkcjach dodatkowych. Mimo wszystko gracz ma tu do dyspozycji kilka dodatków, dzięki którym całość została minimalnie wzbogacona, a przez co ciekawsza.

W grze, poza zwykłymi ikonami, uczestniczą także 2 symbole specjalne. Pierwszy z nich to symbol Wild, który w tym wypadku posiada swoją standardową funkcję, spotykaną również w innych automatach. Wild łączy się ze wszystkimi regularnymi znakami i tworzy płatne konfiguracje zastępując brakujące.

Drugim symbolem związanym z dodatkową funkcją slotu jest Scatter. Symbol ten nie ma jednak żadnej bardziej zaawansowanej roli. Trzy lub więcej symboli tego typu wypłaca nagrodę według tabeli wypłat. Symbole Scatter nie muszą tworzyć określonej kombinacji wypłat, gdyż wygrana wypłacana jest niezależnie od nich.

Niestety to wszystko, jeśli chodzi o bonusowe funkcje gry owoce Devil’s Fruits. Slot jest pod tym względem bardzo mocno ograniczony. Twórca nie zdecydował się na dodanie bonusowych opcji w postaci jackpotu, darmowych spinów czy nawet re-spinów

Nasza opinia na temat slotu Devil’s Fruits

Automat Devil’s Fruits niewiele różni się od innych produkcji pochodzących od polskiego twórcy Promatic Group. Artysta ten stworzył wiele ciekawych tytułów, z których większość została zaprojektowana w oparciu o klasycznych jednorękich bandytów.

Tak samo jak ma to miejsce w zbliżonych tematycznie grach, Devil’s Fruits jest grą o niskiej zmienności. Oznacza to, że wszystkie wygrane pochodzą tu ze zwykłego trybu rozgrywki. Jedynym dodatkiem, który zwiększa szansę na uzyskanie nagrody, jest symbol specjalny Wild.

Jeśli gra Devil’s Fruits w jakiś sposób Cię zainteresowała, wypróbuj jej wersję demo. Na naszej stronie znajdziesz automat Devil’s Fruits demo, który możesz przetestować od razu, bez rejestracji. Życzymy powodzenia.