20 Super Hot

20 Super Hot

Star Star Star Star Star
(
8
glosow)
Gorący
Szczegóły gry

20 Super Hot gra online

20 Super Hot automat do gry to klasyczna gra owocówka od Euro Games Technology. Producent Euro Games Technology zaczynał ok 20 lat temu jako małe studio w Bułgarii, by dzisiaj stać się ogromną firmą z kontaktami na całym świecie zatrudniającą ponad 2,000 pracowników. Sami chwalą się, że stworzyli ponad 250 różnych gier hazardowych za darmo. Jedna z nich to 20 Super Hot automat. Cechą wyróżniającą tego producenta jest możliwość przechodzenia pomiędzy swoimi grami z tym samym saldem.

20 Super Hot online wygląda niczym maszyna żywcem przeniesiona ze stacjonarnego kasyna do jego internetowej wersji. Układ przycisków wyboru stawki wygląda jak fizyczne przyciski maszyny, a każdy z nich rozpoczyna grę inną stawką. U góry automatu znajdują się liczniki z 4 szybko zmieniającymi się poziomami jackpota.

Na naszej stronie możesz zagrać w 20 Super Hot bez rejestracji. Udostępniona wersja 20 Super Hot za darmo jest świetnym sposobem na szlifowanie swoich umiejętności bez ryzyka utraty środków. 20 Super Hot demo pozwoli opracować swoją strategię i przygotować do gry w kasynie. Po zarejestrowaniu się na stronie kasyna będziesz gotów zagrać w 20 Super Hot na prawdziwe pieniądze.

Szczegóły techniczne 20 Super Hot

Twórcą tego klasycznego slotu 777 jest bułgarska firma EGT Interactive. Rozgrywka odbywa się na 5 bębnach przy 20 stałych liniach wygrywających. Informuje o tym nawet opis po lewej i prawej stronie bębnów. Jest 5 poziomów zakładu. Najniższy to 20 kredytów, najwyższy wynosi 400 kredytów.

Stopa zwrotu dla gracza wynosi 95,79% co jest dość dobrym wynikiem dla tego automatu. 20 Super Hot został wyposażony w symbole Wild i Scatter. Niestety nie ma w nim darmowych spinów wynikających z gry. Jest bardzo prymitywny tryb gry automatycznej, który można tylko włączyć i zatrzymać. Nie da się w nim wskazać warunków zatrzymania a gra toczy się z ostatnim granym zakładem. Nie ma trybu gry wieloosobowej, ale jest przygotowana bardzo dobra wersja mobilna. Gra została stworzona w technologii HTML5, która bezproblemowo radzi sobie z odtwarzaniem na różnych urządzeniach przenośnych.

Zasady automatu 20 Super Hot

Obsługa automatu hot spot jest bliźniaczo podobna do wielu innych slotów tego producenta. Kto grał kiedykolwiek w grę od EGT Interactive bez problemu sobie poradzi. Nowicjusze po kilku obrotach nadrobią te zaległości. Sam ekran jest podzielony na 3 części. U samej góry widoczne są liczniki dla trybu Jackpot Cards. Pomiędzy nimi widnieje nazwa automatu.

Na środku znajduje się 5 dużych bębnów na który odbywa się cała rozgrywka. Po ich lewej i prawej stronie trochę myląco wyświetlają się liczby 1, 5, 10, 15, 20, które mogłoby świadczyć o wyborze ilości linii wygrywających, ale tak nie jest. W grze obowiązuje stała liczba 20 linii wygrywających. Aby je podejrzeć, trzeba udać się do uproszczonych zasad gry. Same owoce występujące w grze są duże, kolorowe i soczyste. Gracz jednak najchętniej poluje na wysoko punktowaną gwiazdę.

Na dolnym interfejsie znajduje się cała obsługa maszyny. W polu Balance widnieje saldo gracza. Tuż pod nim są 4 przyciski odpowiadające kolejno za: włączanie/wyłączanie dźwięków, uruchamianie trybu pełnoekranowego, litera “i” wchodzi do uproszczonych zasad gry, oraz ostatni uruchamiający tryb gry automatycznej.

Nad polem Balance występuje ledwie widoczny przycisk HELP. To właśnie tam zostały ukryte pełne zasady gry. Zasady gry szczegółowo opisują cały automat i zawierają wszystkie niezbędne informacje dotyczące gry. Każdy gracz powinien się z nimi dobrze zapoznać, jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywki.

5 kolejnych przycisków odpowiada za wybór zakładu gry. Naciśnięcie któregokolwiek rozpoczyna grę wybranym zakładem. Klawisz spacja również rozkręca bębny zgodnie z ostatnio wybieranym zakładem. Za wyborem zakładu jest symbol domku. Pozwala on zmienić grę na inną z zachowaniem dotychczasowego salda. Gry podzielone zostały na kilka podstawowych kategorii. Wybór jest dość duży. Ostatnie pole “Last win” przedstawia wysokość ostatniej wygranej.

Dźwięki odtwarzane podczas gry zostały ograniczone do minimum. Brak jest melodii w tle. Odtwarzana jest melodia tylko przy trafieniu premiowanego układu. Przycisk od wyciszania gry wydaje się być niepotrzebny.

Premie i nagrody w 20 Super Hot

Automat został wyposażony w symbole wild i scatter. Wild zastępuje wszystkie inne symbole, za wyjątkiem scattera. Ten drugi nie musi znajdować się od lewej do prawej, aby tworzyć linię wygrywająca. 3 symbole scatter mogą znajdować się na dowolnych pozycjach na bębnach. Szkoda, że satter nie uruchamia darmowych spinów bez depozytu. Producent nie przewidział ich w tej grze. Scatter jest wysoko punktowanym symbolem, trafienie 5 scatterów podczas jednej gry da wyższą wygraną niż suma wszystkich innych symboli razem wzięta. Poniższa tabela przedstawia wygrane dla zakładu wynoszącego 200 kredytów.

x3 x4 x5
cytryna, pomarańcza, wiśnia 100 200 1,000
arbuz, śliwki 200 400 2,000
winogrona 200 800 4,000
Wild siódemka 400 4,000 10,000
Scatter gwiazda 1,000 4,000 100,000

20 Super Hot posiada tryb gamble, który pozwala w szybki sposób zwiększyć salgo gracza. Jest on ograniczony wysokością maksymalnej wygranej, która wynosi 35-krotność zakładu. Jeśli podczas gry wygrana będzie wyższa, gamble nie będzie można w ogóle włączyć. Ilość gier w trybie gamble zależy właśnie od tego limitu.

Sam tryb gamble to proste odgadywanie koloru następnej karty. Może być ona czarna lub czerwona. Poprawna odpowiedź podwaja wygrana, pomyłka powoduje utratę środków. Po każdej rundzie można się wycofać. Pokazywana jest historia ostatnich kart, więc gracz nie musi pamiętać jaki kolor wystąpił wcześniej.

Ostatnim bonusem, który producent przygotował w tej grze to 4 poziomowy Jackpot Cards. Gra może się losowo aktywować po zakończeniu spinu. Podczas Jackpot Cards gracz ma do dyspozycji 12 kart i musi je tak odkrywać, aby uzyskać trzy karty jednego koloru. Gdy to się uda, to wysokość wygranej zależy od stanu licznika, który jest prezentowany na górze maszyny. Każdy inny kolor karciany posiada swój osobny licznik. Zastosowany zostanie ten, który kolor udało się graczowi ułożyć.

20 Super Hot – nasza opinia

20 Super Hot to dobra maszyna, a dzięki grze Jackpot Cards można na niej wygrać wysokie sumki. Ciekawym urozmaiceniem jest możliwość przeskakiwania pomiędzy różnymi grami bez depozytu producenta z zachowaniem swojego salda. Warto chwilę przysiąść nad grą 20 Super Hot i poczuć ducha dawnych gier automatowych wydanych w odświeżonej wersji na komputer. Przypływ wielu pozytywnych wspomnień jest zagwarantowany.