5 Great Star

5 Great Star

Star Star Star Star Star
(
11
glosow)
W trendzie
Szczegóły gry

5 Great Star – darmowy slot online

Tym razem w nasze redakcyjne ręce wpadła troszkę bardziej nowoczesna maszyna hazardowa, która swoją premierę świętowała już kilka lat temu. Mimo, że nie jest ona pierwszej świeżości, gracze wciąż zachwycają się jej opcjami, które szczegółowo omówimy właśnie w ramach dzisiejszej recenzji.

5 Great Star, bo taki tytuł nosi oficjalna wersja recenzowanej gry, to slot wzorowany na legendarnych grach owocowych, zawierający komplet wszystkich możliwych bonusów, które zresztą są już wizytówką gier bębnowych. 5 Great Star automat do gry jako gra internetowa jest w pełni darmowa i dostarcza użytkownikom wielu emocji. Wszystkie aspekty tego tytułu przemawiają za jej doskonałością, dlatego też nasza redakcja podjęła się szczegółowej recenzji gry, by wydać oficjalną opinię, a przy okazji umożliwić czytelnikom osobiste przetestowanie gry bez wnoszenia żadnych opłat.

5 Great Star demo jest dołączony do dzisiejszej recenzji, dlatego gracze mogą korzystać z gry i testować omawiane przez nas funkcje indywidualnie. Zachęcamy do sprawdzenia swoich umiejętności właśnie w taki sposób. Gra 5 Great Star za darmo na naszej stronie oparta jest o identyczne zasady, jak w przypadku gry w kasynach online, dzięki czemu może być świetną alternatywą przy treningu umiejętności i w przygotowaniach do prawdziwej rywalizacji.

Zapraszamy do czytania innych publikacji na naszej stronie, w tym wpisów o bonusach i innych recenzji gier z możliwością bezpłatnej rozgrywki w każdą z nich. Specjalizujemy się w testowaniu slotów i wciąż rozwijamy naszą stronę, dodając coraz to nowsze testy gier hazardowych.

5 Great Star – mechanika gry

Twórcą gry jest producent EGT. Firma ta wydała już kilka popularnych slotów, a ten jest kolejną szansą na odniesienie większego sukcesu na scenie gier internetowych. 5 Great Star jest popularnym tytułem, o czym świadczy jej klikalność i liczba uruchomień w prawdziwych kasynach internetowych. 5 Great Star automat w swojej specyfikacji zawiera kilka elementów, które nie zawsze są stosowane przy okazji tworzenia gier. Jedną z nich jest dostępność czterech ogromnych Jackpotów, do zdobycia w losowym momencie gry podczas każdego zakręcenia. Jackpoty w przypadku tego slota są miłym dodatkiem i mogą naprawdę zaskoczyć w niespodziewanym momencie.

Oprócz trybu Jackpot gra posiada komplet wspomagaczy, na przykład tryb gry automatycznej i opcję pełnego ekranu. Gracz w dowolnej chwili może ingerować w ustawienia audio i sam decyduje o stawce na zakręcenie. Użytkownicy 5 Great Star online mają do wyboru zakłady z przedziału od 5 do 100 żetonów na bet, a to wszystko przedstawione z wykorzystaniem wygodnego menu stawek.

Symbole stosowane w grze pochodzą wprost z innych gier bębnowych. Odświeżona grafika i 5 stałych linii wygrywających to całkiem standardowe cechy, których nie zabrakło w tej internetowej grze hazardowej. Z ważniejszych rzeczy warto wspomnieć o dostępności trybu Gamble i bardzo wysokich wypłatach, na których skupimy się w kolejnych akapitach wpisu.  5 Great Star w wersji desktopowej i mobilnej działa na pięciu bębnach i trzech rzędach ikon. W grze mogą występować wartościowe symbole oraz standardowe ikony, których wartość reguluje oficjalny stół wypłat producentów gry. Slot oceniany jest przez graczy jako atrakcyjny i generuje RTP w wysokości 95,96% dla każdej rundy.

Proces rozgrywki i opis automatu 5 Great Star

Cała akcja dzieje się na kompaktowym ekranie w kolorowym i płynnym widoku gry. W 5 Great Star jest możliwość szybkiej rozgrywki i automatycznego rozliczania wygranych, gra hazardowa dostarcza wiele emocji dzięki losowym Jackpotom oraz jest nastawiona na wysokie wygrane przy dostępności pięciu różnych stawek na zakład. Ikony i cały widok gry 777 jest nowoczesny. W grze działają subtelne animacje oraz jest dostępny podkład dźwiękowy z możliwością jego wyłączenia. Każda wygrana sygnalizowana jest poprzez specjalną wizualizację trafionej linii. Automat wykrywa wypłacalne zestawy ikon automatycznie, więc gracz bez obaw może pochłonąc się rozgrywce nawet w trybie turbo. Gra nie posiada darmowych zakręceń.

Panel sterowania gracza w 5 Great Star znajduje się w dolnej części gry. To w tym miejscu można ustalać wysokość zakładu, a kliknięcie w określony przycisk natychmiast aktywuje obrót bębna. Z lewej strony tuż pod licznikiem BALANCE znajdują się odnośniki do ustawień i regulaminu slota, z którym koniecznie zapoznaj się jeszcze przed pierwsza rundą.

Bonusy w grze 5 Great Star

Jedną z najbardziej zachęcających ofert bonusowych w 5 Great Star jest dostępność aż czterech różnych jackpotów w grze. Każdy kolor symbolu z talii kart ma tutaj swój odpowiednik. W zalezności od natrafionego koloru gracz otrzymuje najwyższa nagrodę Jackpot, której wartośc wskazuje progresywny licznik w górnej części ekranu do gry. Najwyższy jackpot sięga wartości kilku milionów kredytów, dlatego jego wykręcenie to najbardziej pożądana akcja w slocie.

Zwykła gra polegająca na kręceniu bębnów przypomina inne gry hazardowe. W tej sytuacji wysokość nagrody zależy od wykręconego symbolu, jego ilości oraz aktualnej stawki w grze. Poniżej załączamy oficjalną tabelę wypłat dla stawki 100 wraz z listą wszystkich symboli.

Symbole x3 x4 x5
Gwiazda 2,000 10,000 100,000
Siódemki 1,000 4,000 30,000
Dzwonki 500 2,000 10,000
Śliwki, Cytryny, Wiśnie i Pomarańcze 400 1,000 4,000

Na koniec warto pamiętać o trybie Gamble, czyli dodatkowej szansie, grze ryzyka, która otwiera możliwości na podwojenie wygranej z każdego zakręcenia. Po zwycięskiej rundzie można przejść do losowania ikony, a ta podwoi wygraną lub wyczyści konto gracza. Szansa na wygranie w trybie Gamble wynosi 50/50.

Opinia o grze 5 Great Star

Po chwili rozgrywki i skrupulatnych testach slota, gra wywołała na nas dobre wrażenie. Wszystko w automacie pracuje płynnie i nie sprawia problemów. Poprawność aspektów technicznych gry z dobrą ofertą bonusów świadczy o jakości, a przede wszystkim atrakcyjności slota 5 Great Star na prawdziwe pieniądze i wersji demo.

Gra niczym nie odstaje od najnowszych tytułów hazardowych. Zwolennicy prostego i nieskomplikowanego regulaminu oraz wysokich wypłat z pewnością będą zadowoleni. Jeszcze raz warto wspomnieć o wysokim wskaźniku RTP i opcji gry mobilnej, która w takiej konfiguracji może okazać się ciekawą rozrywką w podróży lub w innych sytuacjach, gdzie obsługa wymagającej gry może być trudna, a praktycznie niemożliwa. Na szczęście 5 Great Star stworzono z myślą o każdym urządzeniu, więc rozgrywka ze słabym łączem internetowym i z wykorzystaniem małego ekranu nie będzie żadnym problemem.

Jednogłośnie polecamy tę grę każdemu, by przynajmniej sprawdzić częstotliwość wygranych i wartości poszczególnych Jackpotów. 5 Great Star gra online jest ciekawym zamiennikiem dla innych prostych gier owocowych. Serdecznie zachęcamy do darmowego treningu taktyki i umiejętności z wykorzystaniem slota 5 Great Star bez rejestracji na tej stronie.