60 Ultra Classic Hot

60 Ultra Classic Hot

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
Szczegóły gry

60 ultra classic hot – darmowy automat do gry

60 Ultra Classic Hot automat do gry to jedna z tych maszyn, które nazwać można typowymi retro owocówkami i pokochać już od pierwszego zakręcenia. Wydana przez 7Mojos – firmę z długoletnim doświadczeniem oraz wysoką renomą. Tematyka automatu to tak naprawdę nowoczesny jednoręki bandyta o tematyce owocowej z dodatkiem szczęśliwej siódemki i sztabki BAR. Na 20 dostępnych polach i 60 liniach wygrana zdarza się częściej niż co drugie zakręcenie.

Sprawdź grę zupełnie za darmo na naszej stronie. Włącz 60 Ultra Classic Hot bez rejestracji. Kliknij w przycisk “zagraj za darmo” i przetestuj funkcje gry. Opracuj własną taktykę jeszcze przez rozgrywką w 60 Ultra Classic Hot na prawdziwe pieniądze.

60 ultra classic hot –  specyfikacja

60 Ultra Classic Hot gra wydana przez 7Mojos, od samego początku zaskakuje ilością pól. 5 bębnów w 4 rzędach daje aż 20 możliwości, a to w połączeniu z maksymalnie 60 liniami wygrywającymi naprawdę potrafi zamieszać. Wygrane zdarzają się tutaj ponadprzeciętnie często. RTP na poziomie 96,65% niewątpliwie zachęca do zabawy. Maksymalny zakład w tym automacie wynosi 600 żetonów. Minimalna stawka na obrót to 0,6 żetonu. Specjalnie dla fanów gra udostępniana jest również na telefony komórkowe.

Dodatkowe opcje dla graczy to między innymi funkcja Autoplay, Max Bet, Reel Stop, Turbo Spin oraz Gamble. W automacie zabrakło jedynie trybu wieloosobowego. Symbol Wild to czerwona szczęśliwa siódemka, a z symbolu Scatter zrezygnowano.

60 ultra classic hot – instrukcja gry

By zagrać w 60 Ultra Classic Hot online początkowo należy zapoznać się z regulaminem i tabelami wypłat, który pojawia się na ekranie tuż po włączeniu gry. Kolejnym krokiem będzie ustawienie stawki w polu “Bet”. Wysokość tego pola mnożona jest przez ilość linii w grze, co ostatecznie daje stawkę na jeden obrót bębnów.

By przejść do rozgrywki, wystarczy użyć największego przycisku w centrum ekranu – symbolizującego strzałki. Ponadto obok przycisku startującego dostępne są pola dla automatycznej gry oraz po drugiej stronie funkcja maksymalnego zakładu. Wiedząc już jak obsługiwać ten niewiarygodnie prosty automat, można przejść do meritum, czyli samej rozgrywki i cieszyć się wysokimi wygranymi.

60 ultra classic hot – bonusy i opcje dodatkowe

Oferta bonusowa 60 Ultra Classic Hot demo nie jest wielce rozbudowana, lecz nie przeszkadza to w grze i wysokich zwycięstwach. Oprócz wysokich stawek, jakie proponowane są już za trzy takie same symbole, do dyspozycji graczy jest funkcja podwajania wygranej – Gamble. Gracz może wielkortonie podwajać swoją poprzednią wygraną poprzez losowanie poprawnego koloru w mini grze po prawej stronie ekranu (po wygranej).

Szczęśliwa siódemka jako Wild zastępuje każdy dostępny symbol oraz sama przynosi mega wygrane w przypadku wykręcenia jej w większej ilości. Classic Hot oferuje ciekawe funkcje Reel Stop – zatrzymywanie bębnów jeden po drugim na życzenie gracza oraz Turbo Spin – ekspresowe kręcenie bębnami w serii.  Poniżej przedstawiamy pełną tabelę wypłat i stawek oferowaną przez 60 Ultra Classic Hot automat za komplety symboli dla najwyższej stawki w grze (600 żetonów:)

Symbol x3 x4 x5
Siódemka 100 1,000 10,000
BAR 80 300 6,000
Arbuz i Śliwka 50 200 4,000
Pomarańcza i Winogrono 30 100 2,000
Cytryna i Wiśnia 20 50 1,000

60 ultra classic hot –  wniosek

Biorąc pod uwagę nowoczesny styl i owocową klasykę, mamy wrażenie, że ta maszyna przypadnie do gustu praktycznie każdemu graczowi. Prostota wykonania i łatwa nawigacja pozwalają na bezstresową rozgrywkę, a duże możliwości i bardzo częste wygrane zapewniają wielogodzinną rozgrywkę. Każdemu polecamy zapoznać się i choć raz spróbować zakręcenia bębnami.

60 Ultra Classic Hot za darmo dostępna jest na naszej stronie internetowej. Wejdź do gry i testuj wszystkie funkcje bez opłat. Graj za wirtualną walutę bez rejestracji! Życzymy wysokich wygranych!