Age of the Gods

Age of the Gods

Star Star Star Star Star
(
149
glosow)
Gorący
Szczegóły gry

Age of the Gods online

Age of the Gods automat do gry to jeden z nowszych produktów z portfolio brytyjskiej firmy Playtech, która od wielu lat dostarcza nam szereg znakomitych maszyn slotowych. Jak łatwo odgadnąć na podstawie nazwy, tym razem przeniesiemy się w świat mitologii greckiej. Będziemy mogli poznać starożytnych bogów, potężnego Zeusa i wiele innych postaci.

Rzecz jasna nic nie stoi na przeszkodzie, byś się sam przekonał o jakości tej gry. Wystarczy, że zagrasz w dostępną na naszej stronie wersję Age of the Gods demo. Nie musisz w tym celu niczego robić. Żadnej rejestracji, podawania danych, zakładania konta, potwierdzania odnośnika otrzymanego na e-mail… nic z tych rzeczy. Czekasz kilka sekund, aż się gra Age of the Gods bez rejestracji uruchomi i następnie grasz w nią ile tylko zechcesz. Wszystko za darmo i bez żadnych dodatkowych wymogów, czy formalności. Czysta zabawa.

Cechy gry slotowej Age of the Gods

Firma Playtech ma na swoim koncie co najmniej kilka tytułów odwołujących się do mitologii greckiej, a Age of the Gods online to jeden z produktów należących też do tego grona. Gra ta ma pięć bębnów, trzy rzędy symboli i odgórnie narzucone 20 aktywnych linii wygranych. Mamy tutaj oczywiście wildy, rundy bonusowe i symbole specjalne. Do tego wisienką na torcie jest bez wątpienia obecność aż czterech progresywnych jackpotów i ponadto czterech gier dodatkowych!

Kwoty zakładów ustalane są w zakresie od 0,20 euro do 40 euro. Nie są więc to zbyt wysokie stawki, jednak mają bardzo dobrze przełożenie na wysokość wygrywanych kwot. Współczynnik RTP jest uzależniony od uaktywnionego trybu gry i wynosi 95,02% dla gry standardowej, 93,83% dla trybów bonusowych, 94,03% dla darmowych spinów i tak dalej.

Możemy tutaj także zagrać w trybie automatycznym oraz na urządzeniach mobilnych, jako że Age of the Gods gra jest w pełni kompatybilna z telefonami i tabletami. Nie ma jednak trybu gry wieloosobowej.

Sposób grania w Age of the Gods

Za sterowanie grą odpowiada specjalny panel utrzymany pod względem wizualnym w sposób spójny z resztą gry. Możemy za jego pomocą na wybrać wybrać żądaną stawkę na grę, sprawdzić wartość swojej ostatniej wygranej, uaktywnić tryb Turbo lub grę automatyczną, albo rozpocząć rozgrywkę klikając duży, złoty przycisk SPIN znajdujący się po prawej stronie panelu.

Po przeciwnej stronie znajdziesz z kolei przycisk INFO. Kliknij go, jeśli wcześniej nie grałeś jeszcze w Age of the Gods kasyno automat online. Spowoduje to otwarcie specjalnego okna zawierającego komplet informacji na temat tej gry. Znajdziesz w nim wszystko, co musisz wiedzieć podczas rozgrywki – znaczenie symboli, sposób uaktywnienia funkcji bonusowych, tabele wygranych i tak dalej.

Szczególnie ważne jest to w przypadku właśnie Age of the Gods na prawdziwe pieniądze, jako że ta gra ma sporo symboli i funkcji specjalnych. Na przykład:

  • Symbol wild, który zastępuje wszystkie symbole poza scatterem. Ma on postać dużego napisu WILD ze złotymi liśćmi laurowymi.
  • Duży symbol Age of the Gods, który pełni rolę scattera. Uaktywnia on opisane poniżej funkcje dodatkowe.
  • Wizerunki bogów – Atena, Hades, Zeus, Herkules i Posejdon. Każdy z nich odpowiada za atrakcyjne bonusy.

Grafika w Age of the Gods za darmo lub na prawdziwe pieniądze nie rzuca na kolana, ale jest przyzwoita. Po prostu nie ma tutaj zbytnich wodotrysków, producent skupił się przede wszystkim na przejrzystości i na konkretach. Symbole na bębnach są ładnie zaprojektowane i od razu kojarzą się z potężnymi, greckimi bogami. Tło ekranu gry przypomina nieco nocne niebo na szczycie Olimpu. Całość prezentuje się schludnie i przyjemnie dla oka.

Bonusy i inne atrakcje Age of the Gods

W grze Age of the Gods można wygrać naprawdę spore pieniądze. Zakładając, że gramy na maksymalną stawkę 20 euro tak wygląda tabela wygranych:

  • Wildy są warte 50, 400, 3 000 oraz 10 000 euro za odpowiednio 2, 3, 4 i 5 symboli. To jedyny rodzaj punktowany już za dwa symbole na linii wygranych!
  • Scattery to wygrana wynosząca 60, 250 lub 1 000 euro za 3, 4 i 5 symboli.
  • W przypadku bogów możesz wygrać 300, 400 lub 500 euro za pięć symboli, inne symbole są niżej wyceniane.

Ale pięć wizerunków bogów głównych na aktywnej linii wygranej to wygrana wynosząca 200x Twój zakład. Z kolei trafienie trzech scatterów pozwoli Ci wybrać jedną z czterech funkcji bonusowych:

Symbol Bonus
Atena 9 darmowych spinów z losowym mnożnikiem od x2 do x5.
Zeus 9 darmowych spinów. Pierwsze 3 spiny mają mnożnik x1, kolejne 3 x2 i tak dalej. Każdy wizerunek Zeusa dodatkowo zwiększa mnożnik.
Posejdon 9 darmowych spinów z losowo pojawiającymi się kolejnymi darmowymi spinami i wildami typu stacked.
Hercules 9 darmowych spinów z jednym dużym wildem na środkowym bębnie.