Always Hot Deluxe

Always Hot Deluxe

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
Gorący
Szczegóły gry

Always Hot Deluxe gra online

Nazwa Always Hot Deluxe online brzmi właściwie dla gier retro opracowanych przez Novomatic. Ta konkretna gra pozwala zabrać wszystko, co uwielbiają klasyczne automaty kasynowe do gry z przeszłości, i zamienić ją w coś, co sprawi Ci przyjemność, nawet jeśli nie jesteś miłośnikiem starych automatów. Gra jest najnowszym dodatkiem do serii „Hot”, po sukcesach Sizzling Hot Deluxe i Xtra Hot.

Historia Novomatic w przeważającej części mówi sama za siebie, ponieważ tylny katalog tytułów udostępnianych przez markę z pewnością „przynosi ciepło”. Zapewniając, że ogień pozostaje dobrze i naprawdę oświetlony, wygląda na to, że Always Hot Deluxe demo z pewnością przynosi coś nowego na stół. Biorąc wszystko pod uwagę, czy Always Hot Deluxe automat to gra, która roznieci płomienie wysokiej jakości automatów online? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć!

Always Hot Deluxe – główne cechy

Always Hot Deluxe automat do gry ma coś klasycznego, w tym symbole owoców, takie jak wiśnie, cytryny, winogrona i melony z dawnych czasów. Ma także inne klasyczne symbole bonusowe, w tym dzwonki, gwiazdy i szczęśliwe siódemki. A co najważniejsze, ma też ogromne nagrody w ofercie, sięgające nawet 30 000 razy więcej niż zakład podstawowy.

Gra zawiera również ukochaną funkcję „Gamble”, w której możesz zagrać w swoje wygrane, mając nadzieję na ich podwojenie, a nawet czterokrotne zwiększenie. Każdy aspekt Always Hot Deluxe na prawdziwe pieniądze jest klasyczny na wskroś, co czyni go jednym z najbardziej nostalgicznych wydawnictw Novomatic i na pewno zasługuje na miano „Hot”.

Jak zagrać w Always Hot Deluxe

Aby rozpocząć, po prostu usiądź wygodnie z laptopem lub tabletem i załaduj grę. Zakłady zaczynają się już od 2,5 monety na obrót, jest to także gra, która zapewni ci kilka dużych wygranych w niskiej cenie. Wszystkim podoba się komfort i znajomość gry w retro automacie. Taka gra z systemem szpul 3×3, w którym wystarczy wyrównać 3 pasujące symbole, brak załamań lub specjalnych zasad oraz znane symbole, z pewnością ucieszy wszystkich.

Gra ze słowem „hot” w nazwie z pewnością będzie wypełniona gorącymi nagrodami i nie jest to wyjątkiem. Always Hot Deluxe za darmo oferuje:

  • Do 4000 monet do ustawiania wiśni, cytryn, pomarańczy i śliwek na rolkach.
  • Dzwonki lub winogrona to 8000 monet.
  • Melony mogą zapłacić do 10 000 monet, jeśli ci się poszczęści.
  • Aby zdobyć nagrodę w wysokości 20 000 monet, potrzebujesz gwiazdek.
  • Szczęśliwe siódemki dają nagrodę główną w wysokości do 30 000 monet.

Po zdobyciu zwycięskiej kombinacji pojawi się opcja hazardu wygranych lub ich zebrania. Funkcja Gamble daje szansę na podwojenie, czterokrotność lub utratę wygranych. Sama gra jest dość prosta. Po prostu wybierz, czy następna karta będzie czarna czy czerwona. Aby czterokrotnie zwiększyć wygrane, musisz także odgadnąć kolor karty (trefl, serce, diament lub pik). Chociaż nie jest to najkorzystniejsza funkcja dodatkowa, nie można zaprzeczyć, że dodaje ona klasycznego dreszczyku emocji w grze.

Niestety, Always Hot Deluxe gra nie posiada żadnych innych dostępnych bonusów dla graczy. Jest to na tyle prosty i nieskomplikowany automat, że opcja dodatkowych bonusów została po prostu pominięta.

Gracze automatów owocowók online znajdą tu coś dla siebie, bez względu na budżet i doświadczenie. Ta 5-liniowa gra pozwala postawić zakład odpowiadający Twojemu stylowi gry i budżetowi. Twój zakład wynosi od 5 do 500 monet, a wartości monet wynoszą od 0,5 do 2,0. Zatem minimalny zakład na pełny obrót to 2,5 monety. Istnieje wiele różnych zakładów, które można obstawić aż do maksymalnej stawki 500 monet na obrót.

Dzięki stylowi retro, który wciąż jest atrakcyjny, dobrym nagrodom i godnej uwagi funkcji Gamble, ten mały automat zawsze będzie atrakcyjną opcją. Jeśli chcesz grać za prawdziwe pieniądze w imponująco klasycznej scenerii, nie ma co do tego wątpliwości, Always Hot Deluxe bez rejestracji to gra, która powinna znaleźć się na Twoim radarze!