Beach Party

Beach Party

Star Star Star Star Star
(
2
glosow)
Szczegóły gry

Beach Party Slot za darmo

Beach Party kasyno online slot to interesująca gra wyprodukowana przez skandynawskiego producenta gier Quickspin z siedzibą w Sztokholmie. Sam producent, choć od niedawna funkcjonuje na rynku gier, gdyż dopiero od 2011 roku, to dał się poznać już kilkudziesięcioma świetnymi grami, które zostały szeroko docenione przez graczy na całym świecie.

Tytuł gry bezpośrednio nawiązuje do bohaterów, których gracze zobaczą na bębnach maszyny. Mianowicie bohaterami Beach Party Slot są wzorowane na bajkowych Minionkach – Spinionki. Te pomarańczowe ludziki zabiorą graczy w wakacyjną przygodę na skąpaną słońcem plażę, gdzie w otoczeniu minibarków, hamaków i palm będą mogli odpocząć od codziennego zgiełku. Sformułowanie Spinionki (Spinions) wprost nawiązuje do pojęcia spin. Automat do gry dysponuje 5 bębnami z 25 liniami wygrywającymi, na których zobaczymy, poza pomarańczowymi stworkami, różnego rodzaju drinki. Na naszej stronie internetowej zagrasz w tego slota za darmo, co niewątpliwie może przygotować  graczy do ewentualnych, późniejszych zmagań na prawdziwe pieniądze. Należy nadmienić, że aby grać w grę na naszej stronie, nie jest wymagana żadna rejestracja. Ponadto w grę można grać online z pozycji przeglądarki albo w formie aplikacji mobilnej na telefony lub tablety.

Beach Party Slot – opis gry

Na 5-bębnach maszyny zobaczymy określone symbole. Jeżeli ułożą się w jednej z 25 linii wygrywającej od lewej do prawej, gracz wygrywa. Kwota wygranej stanowi iloczyn postawionej stawki oraz mnożnika przewidzianego za daną kombinację. Minimalny zakład wynosi 0,1, natomiast maksymalny 100. Jak podaje producent współczynnik zwrotu (RTP) wynosi 96,05%. Należy uznać niniejszy współczynnik za przeciętny. Na bębnach maszyny spotkamy symbole znane z kart karcianych, takie jak dziesiątka, walet, dama, król czy as. Klimat imprezy przybliżają graczom symbole z przedstawieniami różnego rodzaju drinków. Istnieje także symbol Wild i Scatter. Programiści Quickspin przewidzieli także pożyteczną funkcję automatycznego odtwarzania (autospin), dzięki której gracze będą mogli zrobić sobie chwilę przerwy od ręcznego klikania i ustawicznego wprawiania w ruch bębnów maszyny do gry.

Jak Wygrać w Beach Party Slot?

Rozgrywka w Beach Party Slot jest mało skomplikowana, a przy tym zapewnia mnóstwo emocji i zabawy. W lewej dolnej części automatu gracze odnajdą menu, w którym można zapoznać się z mnożnikami wygrywających układów (paytable) oraz właściwościami poszczególnych symboli specjalnych. W menu istnieje także możliwość wyłączenia dźwięku. Grafika prezentuje się ładnie, a jej elementy są świetnie wykonane, dzięki czemu graczom łatwiej będzie wczuć się w wakacyjny klimat sielanki. Przed wprawieniem w ruch bębnów maszyny należy wybrać jaką kwotę chcemy przeznaczyć na zakład. Bębny automatu wprawimy w ruch dzięki przyciskowi spin.

Kwota wygranej zależy od wartości trafionej kombinacji w linii wygrywającej oraz wartości zakładu. Tytułem przykładu przy stawce, wynoszącej 1, wygrane w zależności od układów kształtują się następująco:

  • dla Waleta, Dziesiątki, Króla i Asa – do 2,40E (przy 5 w linii wygrywającej),
  • dla Drinku z Kokosem i Drinku z ananasem – do 5E (przy 5 liniach wygrywających),
  • dla Drinku z Arbuzem i Drinku z Pomarańczką – do 6E (przy 5 w linii wygrywającej),
  • dla Butelki – do 8E (przy 5 w linii wygrywającej).

Bonusy Beach Party Slot

Gra w kasynach online polskich dysponuje symbolami specjalnymi, takimi jak tytułowe Spinionki, które pełnią funkcję dzikiej karty (Wild), polegającymi na tym, że symbolem Spionionka można zastąpić jakikolwiek inny symbol (poza symbolem Scatter). Zgodnie z tabelą wypłat (znajdującą się w lewym dolnym rogu – paytable) kombinacje, w których znajdą się Spinionki zapewniają najwyższe wygrane. Dodatkowo w grze pojawia się symbol Scatter (z logotypem bonusu), który zapewni graczom do 10 darmowych spinów.

Beach Party Slot – nasza ocena

Beach Party Slot od Quickspin to pozycja warta uwagi. Znaczna liczba linii wygrywających implikuje zwycięskie układy, które gracze trafiają praktycznie non stop, dzięki czemu na ekranie automatu bez przerwy jest akcja. Grę należy szczególnie polecić graczom, którzy lubią znaczną liczbę opcji specjalnych oraz nowoczesną grafikę połączoną ze specyficzną ścieżką dźwiękową.