Bells on Fire

Bells on Fire

Star Star Star Star Star
(
8
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

Bells on Fire online

Twórca Amanet przy wsparciu firmy Amatic na rynek wydał kolejnego slota, po brzegi naszpikowanego znanymi funkcjami specjalnymi, a to wszystko przy okazji standardowej rozgrywki na kompaktowym ekranie do gry w towarzystwie dobrze kojarzonych ikon hazardowych.

Chyba każdy gracz bez wyjątku kojarzy symbole owocowe i ikony szczęścia, jak chociażby czerwone siódemki i ogniste dzwonki. Tak się składa, że komplet wymienionych ikon znajduje się w ofercie gry Bells on Fire, a cały automat dzielnie dotrzymuje kroku starym i nieprodukowanym już grom retro online.

Bells on Fire gra hazardowa jest przedstawicielem współczesnej wersji gry stylizowanej na stare i sprawdzone rozwiązania. Wszystkie opcje w tym slocie są zaliczane do legendarnych funkcji gier bębnowych, a sama oprawa graficzna i mechanika gry jednoznacznie wskazuje na najpopularniejsze gry hot spot produkowane na początku roku dwutysięcznego.

Seria recenzji prostych a zarazem wciągających gier wciąż trwa, a my zapraszamy do zapoznania się z pełną recenzją gry, opisem funkcji specjalnych i bonusów w grze oraz do wspólnego omówienia głównych cech recenzowanego slota. Przy tej okazji chcielibyśmy poinformować, że każdy czytelnik tego wpisu może bez opłat dołączyć do rozgrywki, uruchamiając automat Bells on Fire na swoim urządzeniu bez rejestracji i bez żadnych depozytów. Zagraj w Bells on Fire za darmo już teraz klikając przycisk rozpocznij grę na naszej stronie.

Omówienie możliwości gry Bells on Fire

Darmowa wersja z naszej strony pozwala na rozgrywkę za darmowe kredyty. Stan konta po uruchomieniu slota jest równy 10,000 kredytów i umożliwia korzystanie ze wszystkich możliwości w grze, na wzór realnej rozgrywki w kasynie internetowym.

Zarówno Bells on Fire demo i pełna wersja gry oddaje graczom do dyspozycji kompaktowy ekran 5×3. Wszystkie pola na ekranie są losowe i generują w swoim widoku dowolne ikony owocowe i szczęśliwe znaki opisane w regulaminie gry. Od szczęścia graczy i zmienności gry zależy, jaka kombinacja zostanie wylosowana w konkretnej rundzie. Wylosowane symbole w wodku gry podlegają rozliczeniom i wypłacie wygranej na zasadach innych gier hot spot. W przypadku Bells on Fire nagrody przyznawane są za trafienia od 3 do kompletu 5 ikon w jednej linii wygrywającej, biorąc pod uwagę aż 40 różnych możliwości.

Oczywiście w grze występują legendarne symbole Wild i Scatter oraz dostępne są funkcje Auto Start i Gamble. Cała zabawa może toczyć się w pełnym ekranie gry, niestety bez opcji rozgrywki ze znajomymi.

Na koniec warto wspomnieć o darmowej grze mobilnej na telefony i tablety z obsługą internetu. W grę Bells on Fire bez rejestracji można grać na dowolnym smartfonie bez instalowania aplikacji i specjalnych dodatków. Gra jest responsywna i dostosowuje się do widoku w przeglądarkach internetowych bez obowiązkowych dodatków Adobe Flash Player.

Bells on Fire – gra w przeglądarce

Cała rozgrywka w Bells of Fire za darmo odbywa się z wykorzystaniem okna przeglądarki. Pod specjalnym linkiem z grą, w kasynie na realne pieniądze lub na naszej stronie można w podobny sposób korzystać ze wszystkich opcji automatu, mając do dyspozycji urządzenie z przeglądarką i dostępem do internetu.

Automat działa bardzo prosto, więc jest płynny i nie wymaga dużych umiejętności do obsługi. Wszystkie aspekty gry hazardowej za darmo na tym slocie wyjaśnia regulamin producentów, który dostępny jest pod jednym z trzech przycisków w menu u dołu ekranu.

Gra oferuje duże stawki na rundę oraz wiele linii wygrywających, co w konsekwencji przyczynia się do częstych wygranych i dużych sum za trafienia. Tak naprawdę wszystko leży po stronie gracza, a maszyna reaguje na jego komendy, zmienia wysokość zakładów i uruchamia tryby dodatkowe.

Oprawa graficzna gry kojarzona jest z innymi slotami owocowymi. W tym tytule dużą uwagę przykuwa bardzo prosty i oldskulowy ekran do gry. Każda ikona jest wzorowana na ikonach 2d z prawdziwych stacjonarnych jednorękich bandytów. Dodatkiem są klimatyczne dźwięki i efekty specjalne w postaci sygnalizacji trafień i podświetlania aktywnych linii wygrywających.

Promocje i funkcje dodatkowe w grze Bells on Fire

Jak w każdej grze hazardowej dużą rolę odgrywają funkcje specjalne i bonusowe. W przypadku hotspota Bells on Fire automat podczas samej rozgrywki dostępne są dwie ikony funkcyjne:

  • Scatter – ikona tytułowej gwiazdy, która wypłaca nagrody w dowolnej lokalizacji o ile zostanie spełniony warunek jej ilości na ekranie.
  • Wild – dzwonek ze specjalnym podpisem to klasyczna ikona uniwersalna, potrafiąca zastosować dowolne symbole, oczywiście z wyjątkiem Scattera.

Poza powyższymi trybami gra oferuje korzystanie z gry gamble po każdym wygranym spinie. Gra losowa to szansa na wygrywanie mnożnika dotyczasowej sumy z zakręcenia. gracz decyduje czy chce podjąć się ryzyka utraty wygranej gotówki w zamian za ewentualny mnożnik x2.

Na koniec warto przytoczyć przykład tabeli wypłat, która uwzględnia każdy symbol i proponuje kwoty nagród dla każdej możliwej kombinacji w grze. Oczywiście wartości poszczególnych nagród ulegają zmianie wraz z wyborem innej stawki na spin. Poniższy przykład dotyczy najwyższej stawki, czyli zakładu w wysokości aż 8,000 żetonów.

Ikona x3 x4 x5
Siódemki 12,000 40,000 200,000
BAR 8,000 20,000 60,000
Arbuz i Winogrono 4,000 16,000 40,000
Pozostałe owoce 1,600 8,000 20,000
Gwiazda (Scatter) 16,000 160,000 2,000,000

Na koniec pozostaje kwestia ściany symbolu siódemki, która aktywuje najwyższa możliwą wygraną w Bells on Fire, czyli aż 8,000,000 żetonów w jednej rundzie.

Bells on Fire – opinia o grze

Zdaniem naszych ekspertów i graczy, sądząc po licznych pozytywnych opiniach, gra Bells on Fire automat do gry jest ciekawym wyborem dla fanów prostej i emocjonującej gry w towarzystwie naprawdę wysokich stawek. Kasyno automat umożliwia stawianie niskich i niespotykanie wysokich nakładów a przy tym oferuje niezmiennie atrakcyjne tryby gry dodatkowej. Gracze potrafiący wykorzystać potencjał tej maszyny mogą wyjść z gry mając na swoim koncie miliony żetonów.

Obsługa gry jest prosta i pozostawia graczom dużo możliwości. Użytkownicy tej gry w każdej rundzie mogą zmieniać stawkę na spin, aktywować grę ryzyka i używać trybu gry automatycznego. Warto przetestować wszystkie funkcje jeszcze przed podjęciem ryzyka w grze o realne środki na slocie Bells on Fire na prawdziwe pieniądze.

Zachęcamy do sprawdzenia swoich sił w bezpłatnej grze Bells on Fire w ramach darmowej gry na wirtualne żetony. Zapraszamy do innych recenzji i polecamy nasz portal w poszukiwaniu ciekawych gier hazardowych o różnej tematyce.