Berryburst

Berryburst

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
W trendzie
Szczegóły gry

Berryburst gra online

Czy da się zrobić owocówkę, która zachwyci swoim wyglądem? Specjalistą od takich zadań jest firma NetEnt. Twórcy Berryburst online są znani z tego, że wydają najpiękniejsze gry na rynku i nie ma dla nich żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o zaprezentowanie absolutnie najwyższej jakości produkcji. Tak też jest i tym razem. Przy pierwszym uruchomieniu tej produkcji z 2018 roku pierwsza myśl, jaka pojawia się w głowie, to „Łał!”. Pomimo tego, że maszyna miała premierę dobre kilka lat temu, co w świecie gier hazardowych stanowi dość długi czas, trudno byłoby znaleźć automat owocowy, który wyglądałby ładniej. Czy ta jakość przekłada się również na resztę elementów rozgrywki? Odpowiedź na to pytanie znajdzie się w dalszej części niniejszej recenzji.

Grę można uruchomić już na naszej stronie internetowej. Użytkownik otrzymuje 5000 euro fikcyjnych pieniędzy i może bawić się tak samo, jak w prawdziwym kasynie. Warto jednak zaznaczyć, że wygranych z Berryburst za darmo nie można w żaden sposób wypłacać. Dlatego wersja ta służy jedynie do poznania gry i przygotowania się do gry hazardowej na prawdziwe pieniądze, która jest dostępna wyłącznie w kasynie internetowym.

Specyfikacja automatu do gier Berryburst

Pod względem technicznym to typowy klasyczny slot kasynowy w nowoczesnym wydaniu. Na ekranie wyświetlane są symbole na polu o formacie 5×3 (5 bębnów po 3 symbole). Najważniejszą innowacją jest tutaj brak linii wygrywających. Wygrane formują się w całkowicie inny sposób – na zasadzie Cluster Pays. Czyli, jeżeli sąsiaduje ze sobą przynajmniej 5 takich samych symboli, to gra wypłaca nagrodę. W ten sposób Berryburst automat stał się jeszcze bardziej dynamiczny, bo na ekranie cały czas dzieje się coś interesującego. Sytuację potęguje fakt, że twórcy zdecydowali się dodać symbol Wild o nieco rozszerzonym działaniu.

Jeśli chodzi o mechanikę, to standardowo można skorzystać z opcji automatycznej gry, maksymalnego zakładu, a gra doskonale działa zarówno na urządzeniach przenośnych, jak i komputerach. RTP slotu to imponujące 96,56%, co z pewnością będzie jednym z głównych powodów, dla których gracze będą sięgać po tę produkcję. Slot został zaprojektowany z myślą o każdym graczu – bez względu na zasobność portfela. Zakład może wynosić od 0,1 do 200 za jeden obrót.

Prezentacja rozgrywki na slocie Berryburst

Już od pierwszych chwil po uruchomieniu tej gry gracz chce przekonać się, co jeszcze interesującego twórcy dla niego przygotowali. Maszyna prezentuje się dosłownie wyśmienicie. Pomimo tego, że mowa o owocówce, udało się ją zaprojektować w taki sposób, że spora część najnowszych automatów miałaby problem przebić Berryburst automat do gry pod względem wizualnym. Tło to prosta kolorowa grafika bez motywu przewodniego. Uwagę przyciągają same owoce, które wyglądają na świeże i soczyste, a wykorzystanie jaskrawych kolorów jedynie potęguje ten efekt. Dlatego rozgrywka jest niezwykle przyjemna i wprawia w pozytywny nastrój – bez względu na to, czy trafia się dużo kombinacji, czy nie. Interfejs znajduje się w dolnej części ekranu i został przedstawiony na specjalnym pasku z informacjami oraz przyciskami. Od lewej do prawej można korzystać z następujących możliwości:

  • „i” – tabela wypłat.
  • Level – ustawienie poziomu zakładu.
  • AutoPlay – dostosowanie automatycznej rozgrywki.
  • Strzałki – rozlosowanie symboli na bębnach.
  • MaxBet – ustawienie maksymalnej wartości zakładu.
  • CoinValue – wartość pojedynczej monety (wpływa na zakład).

Bez względu na to, czy ktoś włączył Berryburst demo, czy chce zabawić się na poważnie, pierwszym krokiem powinna być tabela wypłat. Zwłaszcza jeśli mowa o tak oryginalnym slocie. W tym miejscu można przekonać się o możliwych wygranych oraz sprawdzić, jak działają wszystkie bonusy bez depozytu.

Tabela wypłat i bonusy gry Berryburst

Tabela wypłat w przypadku gier wypłacających wygrane na zasadzie klastrów jest niezwykle rozbudowana, a przy najrzadszych trafieniach wypłaca naprawę wysokie wygrane. Dlatego warto dokładnie przyjrzeć się, jakie dokładnie możliwości daje Berryburst gra. Przy zakładzie wynoszącym 1, można liczyć na następujące nagrody:

Symbol X5 X6 X7 X8 X9 X10 X11 X12 X13 X14 X15
Karo 5 10 15 20 30 40 70 100 200 500 1000
Pik 5 10 15 20 30 40 70 100 200 500 1000
Kier 5 10 15 20 30 40 70 100 200 500 1000
Limonka 10 20 35 50 100 150 200 400 1000 1500 2500
Winogrono 10 20 35 50 100 150 200 400 1000 1500 2500
Pomarańcze 20 40 60 80 110 160 250 500 1000 2000 3000
Malina 30 50 100 150 200 250 500 1000 1500 2500 5000

Głównym symbolem bonusowym jest tutaj kostka Wild. Ikona sama w sobie nie ma żadnej wartości, ale zamienia się ze wszystkimi innymi, zapewniając znacznie łatwiejsze utworzenie klastrów. Co więcej, ikona rozszerza się na cały bęben i powoduje uruchomienie respinu, co znacząco zwiększa potencjał do wygrywania pieniędzy.

Berryburst – podsumowanie informacji o grze

Berryburst to produkcja, która zachwyca i zadziwia na każdym kroku. Firma NetEnt słynie z tego, że tworzy niecodzienne produkcje, które z miejsca są ogłaszane hitami i ten automat jest kolejnym dowodem, że oczekiwania odbiorców są słuszne. Maszyna wygląda niesamowicie i warto w nią zagrać dla samej radości z obracania bębnami wypełnionymi soczystymi owocami. Jeśli doda się do tego innowacyjną mechanikę klastrów z regularnie pojawiającymi się wygranymi, które sprawiają, że rozgrywka jest niezwykle dynamiczna, to otrzyma się jedną z najlepszych gier owocowych ostatnich lat. Pozostaje jedynie kwestia, czy przy tak wielu zmianach, gra Berryburst nadal może być nazywana owocówką? Ta sprawa zależy już od samego odbiorcy. Możemy z czystym sumieniem polecić wypróbowanie Berryburst bez rejestracji, żeby upewnić się, z czym wiąże się rozgrywka na tym satysfakcjonującym slocie.

FAQ

Czy Berryburst jest udostępniane w wersji demo?

Wszystkie gry NetEnt są udostępniane w wersji demonstracyjnej. Grać można bez rejestracji na naszej stronie internetowej, na stronie producenta oraz w kasynie internetowym, które ma tę grę w swojej bibliotece.

Czy Berryburst umożliwia trafienie bonusu darmowych spinów?

Gra ma tak bardzo zmodyfikowaną rozgrywkę, że twórcy zdecydowali się nie dodawać do niej opcji bonusu bezpłatnych obrotów.

Czy slot Berryburst jest dostosowany do rozgrywki na poważnie?

Wystarczy, że gracz przejdzie do kasyna internetowego, gdzie będzie musiał zarejestrować konto i będzie miał otwartą drogę do rozgrywki w Berryburst na prawdziwe pieniądze.

Czy do rozpoczęcia zabawy przy Berryburst zostanę poproszony o pobieranie jakiegoś oprogramowania?

Gra została opracowana zgodnie z aktualnymi standardami i wszystko włącza się prosto z przeglądarki, bez pobierania żadnych sterowników i programów.