Big Win 777

Big Win 777

Star Star Star Star Star
(
46
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

Big Win 777 – darmowy automat do gry

Jeśli lubisz gry wyprodukowane przez firmę Play’n GO, to jesteśmy pewni, że prezentowany przez nasz dziś automat slotowy Big Win 777 online przypadnie Ci także do gustu. Tytuł ten należy do kategorii Hot Spot, albo po prostu siódemek, ma wysoką zmienność i możemy w niego grać od 2019 roku. Dziś chcemy Ci go nieco przybliżyć, bo uważamy, że po prostu jest to gra slotowa warta poznania i zagrania!

Oprócz przeczytania naszej dzisiejszej recenzji będziesz także miał okazję zagrać w Big Win 777 demo. Przygotowaliśmy bowiem tę grę specjalnie dla Ciebie, żebyś mógł ją poznać w praktyce i nabrać doświadczenia. Dzięki temu gdy potem będziesz chciał zagrać w ten sam tytuł już w kasynie online w wersję na prawdziwe pieniądze, to zdobyta u nas wiedza bez wątpienia okaże się niezwykle przydatna. A co najważniejsze, u nas możesz zagrać w tę grę zupełnie za darmo i bez żadnych ograniczeń. Nie oczekujemy od Ciebie spełniania żadnych warunków, ani też niczego w rewanżu. Możesz po prostu grać bez żadnych zobowiązań!

Cechy automatu do gry Big Win 777

Big Win 777 gra jest produktem firmy Play’n GO i pojawiła się na rynku w 2019 roku. Należy ona do grupy Hot Spot, opiera się o pięć bębnów i trzy rzędy symboli oraz piętnaście aktywnych linii wygranych. Na uwagę zasługuje szeroka rozpiętość kwot zakładów, bo minimalna suma na jeden spin to 0,15 monety, a maksymalna to aż 90 monet. Jeśli połączymy to z wysoką zmiennością oraz RTP wynoszącym 94,50%, to widać wyraźnie, że tytuł ten ma spory potencjał na oferowanie wysokich wygranych.

Na liście funkcji dodatkowych znajdziemy sporą liczbę opcji, jak na przykład Wildy zwykłe i specjalne, symbole bonusowe, grę bonusową w postaci koła fortuny, mnożniki wygranych, darmowe spiny, grę bonusową typu Gamble i inne ciekawe rozwiązania.

Zasady gry na automacie Big Win 777

Estetyka gry zachwyci nawet doświadczonych graczy, znających dobrze produkty Play’n GO. Mamy tutaj wiele animacji i doskonale zaprojektowane symbole. A rozgrywkę ułatwia bardzo przejrzysty panel sterowania z ładnie wykonanymi przyciskami.

Warto zwrócić uwagę na ikonę z literą „i” – pozwoli Ci ona zapoznać się z wbudowanym w Big Win 777 samouczkiem dla początkujących graczy, co ułatwi Ci pierwsze kroki w tej świetnej maszynie slotowej.

Bonusy za grę w Big Win 777

Najlepszym sposobem na poznanie opcji specjalnych jest zagranie w Big Win 777 bez rejestracji i bez depozytu, albo przeczytanie zamieszczonych przez nas tutaj informacji!

Zacznijmy od Wildów. Rolę tę pełni błękitny diament z odpowiednim podpisem. Pozwala on na zastępowanie wszystkich symboli standardowych w oknie gry. Jeśli taka zamiana będzie miała miejsce na aktywnej linii wygranych, to może się zdarzyć, że w ten sposób powstanie wygrywająca kombinacja, albo już istniejący układ jednakowych symbol zostanie wydłużony! Nie można więc ukryć faktu, że Wild jest naprawdę przydatną funkcją!

Drugim istotnym symbolem w tej grze jest Scatter mający postać koła ruletki z napisem CHANCE. Może on wystąpić tylko na bębnach nieparzystych, a jeśli tak się zdarzy, to gracz w nagrodę będzie mógł zakręcić kołem fortuny w grze specjalnej o nazwie Chance Wheel. Na kole dostępne są atrakcyjne wygrane, na przykład mnożniki dla stawki podstawowej wynoszące od x5 do x777, a także darmowe spiny. Nie ma tutaj opcji przegranej!

Za co najmniej trzy Scattery otrzymasz 12 darmowych spinów. W ich trakcie dalej dostępne są Scattery, każdy taki symbol oznacza kolejny dodatkowy darmowy spin. Wildy otrzymują także funkcjonalność specjalną, która polega na tym, że zamiast jednego pola obejmują wszystkie trzy na danym bębnie. Tabela wygranych w przypadku grania na stawkę 90 monet wygląda następująco.

Symbol 2 symbole 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Diament (Wild) 90 300 1 500 6 000
3 złote siódemki 48 180 600 1 500
2 czerwone siódemki 48 120 450 1 200
3 x BAR 90 300 600
2 x BAR 90 240 480
1 x BAR 90 150 300

Big Win 777 – podsumowanie

Ogólnie rzecz biorąc nie możemy wskazać niczego w grze Big Win 777, co zasługiwałoby na krytykę. Jest to po prostu znakomity automat do gier hazardowych pod każdym względem i niezależnie od tego, na jaki aspekt spojrzymy. Mamy tutaj ładną grafikę, efektowną rozgrywkę, niesamowitą grywalność, ciekawe rozwiązania i co najważniejsze – atrakcyjne wygrane.

A to oznacza, że możesz spędzić przy tej grze wiele godzin na kręceniu bębnami i odbieraniu kolejnych wygranych bawiąc się przy tym znakomicie i mile spędzając czas. Czy od gier hazardowych na pieniądze należy oczekiwać czegoś więcej? Nie – i właśnie dlatego Big Win 777 jest tak udanym produktem.

FAQ

Czy uda mi się zagrać gdzieś w Big Win 777 za darmo?

Dla wszystkich tych, którym spodobała się opisywana przez nas dzisiaj maszyna slotowa, mamy ciekawą propozycję - jest nią Big Win 777 za darmo. Gra jest dostępna bez żadnych ograniczeń, pozwala Ci poznawać wszystkie możliwe opcje i cieszyć się rozgrywką przy jednoczesnym nabieraniu doświadczenia, które możesz następnie wykorzystać w kasynie online przy graniu na prawdziwe pieniądze.

Czy można zdobyć w grze Big Win 777 ma darmowe spiny?

Tak, jedną z najbardziej lubianych przez użytkowników funkcji w grze Big Win 777 na prawdziwe pieniądze są właśnie darmowe spiny. Możesz za ich pomocą kręcić bębnami bez płacenia i zgarniać uzyskane w ten sposób wygrane. Do aktywowania tej funkcji służą Scattery, a cały proces opisujemy powyżej w naszej recenzji.

Czy da się zdobyć spore pieniądze grając w Big Win 777?

Tak, bez wątpienia w tej grze można spodziewać się wysokich wygranych, co wynika z kilku istotnych jej cech. Przede wszystkim Big Win 777 automat do gry to maszyna slotowa o wysokiej zmienności, co jest parametrem bezpośrednio wpływającym na wysokość wygranych. Po drugie, maksymalna kwota do postawienia na jeden spin to 90 monet, a po trzecie maksymalny teoretyczny mnożnik wygranej w jednym spinie to aż x5000. Łatwo więc obliczyć, ile możesz pieniędzy tutaj wygrać w ramach jednego zakręcenia bębnami.

Czy trzeba coś zrobić z telefonem, by móc zagrać na nim w Big Win 777?

Big Win 777 automat to produkt firmy Play’n GO, która wyrobiła sobie na rynku renomę producenta zawsze stosującego najnowocześniejsze rozwiązania i technologie. Podobnie jest także i w tym wypadku - gra korzysta ze standardów HTML5 oraz JavaScript. Jest to zatem typowa aplikacja internetowa, która do działania potrzebuje jedynie przeglądarki internetowej.