Black Hawk

Black Hawk

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
Gorący
Szczegóły gry

Black Hawk za darmo

Black Hawk przenosi gracza do mrocznego zamku, gdzie będzie musiał rozwikłać tajemniczą zagadkę. Cały darmowy automat utrzymany jest w klimacie mroku i tajemnicy. Dzięki niemu dość wyraźnie wyróżnia się z tłumu wielu podobnych do siebie automatów. Pomimo tego, że rozgrywka jest dość prosta, potrafi przytrzymać gracza na dłużej niż tylko kilkanaście obrotów bez depozytu. To także zasługa ciekawego sposobu budowy linii wygrywających, który działa od lewej i od prawej, a linie nie przebiegają przez wszystkie bębny maszyny. Ten slot został wyprodukowany przez studio Wazdan, polskiego dewelopera z bogatym dorobkiem gier. Symbolika w grze nawiązuje do zamku i ukrytego z nim skarbu. Tytułowy czarny jastrząb jest najbogatszym symbolem i przynosi największą korzyść graczowi.

Na naszej stronie internetowej udostępniamy wersję Black Hawk bez rejestracji i bez depozytu. Jest to darmowa wersja gry, która jest idealnym sposobem na poznanie mechanizmów nią rządzących. Przygotowanie w darmowej wersji gry będzie dobrą podwaliną przed rozpoczęciem prawdziwej potyczki w kasynie online. Tam stawki stają się już realne i kilkoma błędnymi decyzjami możemy opróżnić swój skarbiec. Nie dopuśćmy do tego. Przygotowanie z darmowej gry pozwoli opracować swoją taktykę, lepiej poznać grę i sprawić, żeby skarbiec ze złotem wypełnił się bo brzegi.

Cechy automatu Black Hawk

Dostawcą tej gry jest znana i lubiana firma Wazdan. Jest to wideo który w dość nietypowy sposób podchodzi do linii wygrywających. Jest ich 54, ale działają od lewej strony i od prawej tylko na 3 walcach. Wszystkich walców jest 4, więc linie wygrywające nie sięgają przez nie wszystkie. Minimalny zakład w grze to 0,2 kredytu, po drugiej stronie jest standardowe 100 kredytów.

Stopa zwrotu dla gracza, czyli popularny RTP wynosi 96,23%. Jest to bardzo dobry poziom, wyższy niż u konkurencji. Black Hawk gra została wyposażona w jeden symbol specjalny, którym jest wild. W grze nie będzie scattera. Gra automatyczna jest bardzo dobrze dopracowana. Wiele różnych warunków pozwala zatrzymać rozpędzoną rozgrywkę, np. Po przekroczeniu pewnej wygranej, lub dużej utracie środków. Black Hawk demo jest grą jednoosobową, gramy w nią tylko sami. Możemy to zrobić na dowolnym urządzeniu mobilnym, ponieważ została stworzona w technologii HTML5, która ma duże możliwości. Odtwarza się płynnie na wszystkich urządzeniach z przeglądarką internetową i dostępem do internetu. Grać możemy na urządzeniach z Androidem, iOS lub innymi systemami.

Podstawowe zasady gry Black Hawk

Wygląd automatu jest dość mroczny. Ścieżka dźwiękowa gry nawiązuje do tego i wzmacnia efekt tajemniczości. Nad slotem z wolna w górę i dół poruszają się skrzydła prawdopodobnie tytułowego jastrzębia. Na środku ekranu znajduje się 4 duże, wyraźnie bębny na których widnieją różnokolorowe symbole. Dobór kolorystyki i kształtów jest bardzo dobry. Nic ze sobą się nie zlewa, wszystko jest wyraźne i czytelne.

Pod bębnami znajduje się całe sterowanie grą. Jeśli ktoś miał już styczność z grami od firmy Wazdan od razu załapie co gdzie jest. Podobny rozkład przycisków jest stosowany w wielu innych grach tego producenta. Jeśli ktoś jeszcze nie grał, spieszymy z tłumaczeniem. Sakiewka z dolarem jak można się domyślać to nasze saldo. Poniżej znajdują się 4 przyciski:

  • “I” – to tabela wypłat. Aktualizuje się dla obowiązującej stawki w grze,
  • Trzy kreski – odpowiadają za ilość wyświetlanych detali graficznych i aktywują spację do rozruchu bębnów,
  • Głośnik – sterowanie dźwiękiem,
  • Znak zapytania – szczegółowe zasady gry. Tu znowu należy pochwalić producenta. Dokładnie opisany jest każdy szczegół gry a także przedstawiony jest przebieg linii wygrywających. Każdy gracz powinien się dobrze zapoznać z zasadami gry.

W centralnej części znajduje się pasek wyboru zakładu. Przesuwamy go plusem i minusem. Ponad nim wyświetlają się komunikaty z gry i szansa na wejście do gry ryzyka. Bliżej prawej strony jest duży, okrągły przycisk rozkręcający bębny a tuż za nim symbol żółwia zmieniający tempo rozgrywki oraz trójkąt otoczony strzałkami rozpoczynający grę automatyczną.

Bonusy i premie w grze Black Hawk

Black Hawk online został dość skromnie wyposażony w funkcje bonusowe. Skorzystać będziemy mogli z symboli WILD, który zastępuje wszystkie inne symbole na liniach wygrywających. Zasady gry mówią, że sam nie punktuje, więc aby się przydał musi wystąpić wespół z innymi symbolami.

Gracz ma możliwość próby szybkiego pomnożenia swojej gotówki w grze ryzyka. Po każdej wygranej mamy możliwość wejścia do trybu gambling przy pomocy dodatkowego przycisku “x2” który pojawia się po trafieniu premiowanego układu. Dalej zasady są standardowe. Należy odgadnąć jaki będzie kolejny kolor szybko zmieniających się karty. Kolory są dwa: czerwony i czarny. Jeśli dobrze odpowiemy, to nasza wygrana zostanie pomnożona x2. Po pomyłce odpadamy bez wygranej. Grać możemy maksymalnie 7 rund lub do pierwszej pomyłki. Na wolniejszych trybach rozgrywki mamy możliwość wejścia do gry ryzyka połową swoich środków, aby ryzyko było mniejsze. Poniższa tabela prezentuje wypłaty dla najniższej stawki.

Symbol x3
J, Q 0,4
K, A 0,8
Brama zamku 1,2
szkielet 1,6
Kufer ze złotem 2,4
zamek 4
Czarny jastrząb 10

Black Hawk – podsumowanie recenzji

Slot online Black Hawk zasługuje na dużą pochwałę. Pomimo tego, że nie ma jakiś spektakularnych rozwiązań jest naprawdę ciekawy. Klimat tajemniczego zamku, skarbca wypełnionego złotem a najbardziej ta dość enigmatyczna oprawa dźwiękowa powoduje, że można poczuć ciarki na plecach. Pomimo tego, że w wersji demo jest to zabawa na wirtualne żetony to i tak jest ona bardzo ciekawa. Szansa skorzystania z gry ryzyka daje graczowi możliwość szybkiego zwiększenia ilości swoich złotych monet. Nie pozostaje nic innego jak wczuć się w klimat zamku, złota i tej tajemnicy, aby wszystkimi swymi zmysłami jak najlepiej odebrać przekaz gry. Poczuj to na własnej skórze.

FAQ

Czy mogę zagrać w Black Hawk bez opłat?

Oczywiście za darmo możesz zagrać np. na naszej stronie internetowej. Nie trzeba się rejestrować, aby dało się zagrać.

Czy Black Hawk automat ma darmowe obroty?

Slot Black Hawk nie został wyposażony w funkcję darmowych obrotów.

Czy da się wygrać prawdziwe pieniądze grając w Black Hawk automat do gry?

Black Hawk na prawdziwe pieniądze jest dostępny do grania w kasynie online. Zalecamy rozgrywkę tylko w zaufanych placówkach posiadających odpowiednie licencje i dobrą reputację.

Czy trzeba pobrać Black Hawk slot, żeby dało się zagrać?

Slot został stworzony w technologii HTML5, czyli nie trzeba go pobierać, aby zagrać. Sam dopasuje się do urządzenia na którym zostanie uruchomiony.