Blood Lust

Blood Lust

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
W trendzie
Szczegóły gry

Blood Lust gra online

Żądza krwi, bo tak należy tłumaczyć nazwę tej gry to zupełnie coś innego z czym nie mieliśmy dotychczas do czynienia. Ten wspaniały wideo slot powstał z rąk szwedzkiej firmy ELK Studios. Opowiada nam historię o wampirach. W tym przypadku klauzula +18 ma szczególne znaczenie, bo ta historia nie jest dla ludzi o słabych nerwach. Zewsząd przelewa się krew, którą żądne wampiry potrafią wyssać do ostatniej kropli. Drakula i jego pobratymcy sprawią, że albo wyjdziemy z tej gry bogaci, albo wyssani do cna, pozbawieni wszelkich pieniędzy.

Oczywiście żadnych pieniędzy nie stracimy w darmowej wersji, która jest dostępna na naszej stronie internetowej. Udostępniamy na niej Blood Lust bez rejestracji. Jest to najlepsza wersja gry w której bezkosztowo można poznać wszystkie szczegóły techniczne, których jest w niej co niemiara. Dobre przygotowanie może okazać się kluczem w drodze do zdobycia dużej gotówki. Jeśli już poczujesz, że jesteś gotów zaryzykować i spróbować swoich sił w Blood Lust gra hazardowa na prawdziwe pieniądze to wybierz odpowiednie kasyno online, które zagwarantuje Ci wypłatę wygranej. W tej grze może być ona bardzo wysoka.

Cechy slotu Blood Lust

Blood Lust darmowy automat do gry stworzyła firma ELK Studios. Ten wspaniały wideo slot posiada aż 99 różnych linii wygrywających. Wszystkie one zaczynają się od pierwszego bębna i przez kolejne tworzą nagradzane układy. Bębnów w grze jest 5. Zakład w dość szerokim zakresie wędruje od 0,2 kredytu do 100. Gra została wyposażona w wiele specjalnych symboli. Będą to respiny, symbole wild i symbole bonusowe działające jako scattery. Stopa zwrotu dla gracza to równe 96% czyli mniej więcej tyle ile wynosi średnia wartość RTP dla wideo slotów.

Tryb gry automatycznej jest dość mocno okrojony. Możemy tylko wskazać ilość obrotów, która nas interesuje. Nie da się wskazać żadnych innych warunków zatrzymania bębnów. Slot nie został wyposażony w tryb gry wieloosobowej, więc w starciu z wampirami jestesmy zdani tylko na siebie. Wersja mobilna gry jest bardziej niż dobra. Przyciski w grze zostały tak rozplanowane, że możemy wygodnie grać na urządzeniu mobilnym. Znajdują się one we wszystkich narożnikach. Widać, że producent zwrócił na to szczególną uwagę. Sam slot powstał technologii HTML5, która pozwala na grę na różnych urządzeniach mobilnych. Dwa wymogi, które musimy spełnić to posiadanie przeglądarki internetowej i dostępu do internetu, które to w dzisiejszych czasach nie są niczym wyjątkowym.

Zasady gry Blood Lust

Grafika jest na najwyższym poziomie. Szczegółowe detale pozwalają na zagłębienie się w grze w taki sposób w jaki inne nie mogą się pokusić. Duże przyciski zostały rozrzucone po czterech kątach ekranu. W lewym górnym rogu znajduje się główne menu w którym ukryte zostało kilka opcji. Pierwsza jest tabela wypłat, która w przystępny sposób opisuje wszystkie bonusy, przebieg linii wygrywających oraz tabelę wypłat dla aktualnej stawki w grze.

Następne są ustawienia w których można opcje dźwiękowe oraz ilość wyświetlanych animacji. Pod literą “i” ukryte zostały zasady gry, które w bardzo dokładny sposób opisują wszystkie funkcjonalności gry. Każdy gracz powinien się z nimi dobrze zapoznać, aby ta nie miała przed nami żadnych sekretów. W Blood Lust jest wiele różnych symboli specjalnych i opcji, których znajomość jest wymagana, szczególnie jeśli chcemy zagrać na prawdziwe pieniądze.

Lewy dolny róg służy do wyboru zakładu. Po kliknięciu na stos monet wyświetli się mała tabela z której możemy wybrać interesujący nas zakład. Przechodząc na prawą stronę interfejsu u góry mamy tryb gry automatycznej. W prawym dolnym rogu jest przycisk ze strzałką, który rozkręca bębny.

Premie w Blood Lust

Blood Lust online posiada szereg różnych premii i symboli specjalnych. Zacznijmy od podstawowych czyli wild i scatter. Wild zastępuje inne na liniach wygrywających. Może zastąpić wszystkie, poza symbolami respin oraz scatter. Jeśli wild utworzy linie wygrywającą to wypłacana jest jako symbol o najwyższej wartości. Scatterem jest symbol z dzbankiem krwi i napisem “bonus”. Jeśli wystąpi 3 razy to rozpoczyna darmowe spiny. Ich ilość jest zmienna i może wynosić od 3 do nawet 15 obrotów. Wyznaczany jest prostokątny obszar, który obejmuje wszystkie scattery. Ilość symboli objętych tym obszarem będzie oznaczała ilość wykonywanych darmowych spinów bez depozytu za rejestrację.

Darmowe spiny nazywane są grą premiową. Ponad bębnami pokazują się 3 sylwetki odpowiadające trzem wampirom: czerwonemu, niebieskiemu i zielonemu. Każde pojawienie się któregokolwiek z trzech wampirów napełnia jego pasek postępu. Gdy pasek się wypełni to dany wampir zmieniany jest w złotego drakulę i dodawany jest 1 respin. Od tego momentu ten wampir już nie występuje, do końca spinów zastępuje go już Drakula. W ten sposób wszystkie 3 wampiry mogą zostać przemienione a gracz otrzyma 3 dodatkowe obroty.

To jeszcze nie wszystko co slot Blood Lust ma nam do zaoferowania. Jest jeszcze jeden specjalny symbol ze świecami – respin. Gdy się pojawi na piątym bębnie to losowy symbol w widoku jest zatrzymywany oraz wszystkie jego wystąpienia na planszy. Jeśli jest scatter, ten również zostaje wstrzymany. Wykonywany jest respin pozostałych symboli. Po zatrzymaniu bębnów zliczane są punkty i przypisywane do konta gracza. Poniższa tabela prezentuje wygrane dla maksymalnego zakładu 100 kredytów.

Symbol x3 x4 x5
Kier, karo, trefl, pik 5 10 30
Zielony wampir 20 40 80
Niebieski wampir 30 60 120
Czerwony wampir 40 80 160
Złoty Drakula 50 200 400

Blood Lust – nasza opinia

Blood Lust to gra inna niż wszystkie pozostałe. Przenosi gracza do świata wampirów z którymi przyjdzie nam jednocześnie rywalizować i współpracować. Ilość dostępnych bonusów może przyprawić o zawrót głowy, szczególnie dla graczy, którzy nie mają dużego doświadczenia w automatach do gry. Oprawa graficzna i dźwiękowa stoi na najwyższym poziomie. Producent dopracował tę grę w każdym, nawet najmniejszym detalu. Gorąco zachęcamy do spróbowania swoich sił w tym slocie, tak dobrze dopracowane nie zdarzają się zbyt często.

FAQ

Czy można grać w Blood Lust za darmo?

Darmowa wersja gry jest dostępna na naszej stronie.

Czy Blood Lust automat do gry ma funkcję darmowych spinów?

Automat Blood Lust został wyposażony w szereg różnych funkcjonalności z czego darmowe obroty są tylko jedną z nich.

Czy można wygrać pieniądze grając w Blood Lust slot?

Blood Lust demo jest wersją na wirtualne żetony, ale na pieniądze można zagrać w dowolnym kasynie online.

Czy trzeba pobrać Blood Lust automat, żeby móc zagrać?

Gra została stworzona w technologii HTML5, przez co nie trzeba jej pobierać, żeby zagrać.