Bombs Away

Bombs Away

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

Bombs Away – darmowy automat do gry

Wszyscy wielbiciele militariów – w dwuszeregu zbiórka! W koszarach są wasze mundury, zakładać je czym prędzej! Karabiny w dłoń! Wyruszamy na podbój! Taki rozkaz mógłby wydać nam komendant werbujący nas do specjalnej jednostki oddelegowanej do gry w Bombs Away. Jest to świetny, klimatyczny slot, nawiązujący swoją tematyką do drugiej wolny światowej. Dosłownie wszystko w tej grze kojarzy się z militariami. Cały jego wygląd, bonusy i ścieżka dźwiękowa wzmagają w nas skojarzenia z wojskiem. Nad głowami cały czas przelatują myśliwce i bombowce, które zrzucają ładunki wybuchające w grze hazardowej za darmo. Taki wybuch powoduje niemałe spustoszenie, które nam pomaga, ponieważ produkuje symbole Wild.

Bombs Away został wyprodukowany przez studio Habanero, które jest znane z doskonałych gier. Tytuł ten możemy zaliczyć do ścisłej czołówki najlepszych gier firmy. Zagraj, a sam się przekonasz.

Bombs Away za darmo jest dostępny na naszej stronie internetowej. Nie będziesz musiał się zarejestrować, aby wypróbować tę grę. Trening w darmowej wersji gry jest tutaj kluczowy. Nikt nie chce wyruszać na wojnę bez odpowiedniego przygotowania. Bombs Away bez rejestracji pozwala na odbycie szkolenia treningowego gdzie granaty jeszcze nie są uzbrojone, a czołgi strzelają sztucznymi pociskami. Rekrucie! Po treningu przystąpisz do Bombs Away gry hazardowej na prawdziwe pieniądze, gdzie stawki staną się już poważne! Ten krótki trening przygotuje Cię do tego odpowiednio. Teraz wszyscy: Baaacznoość! Przed siebie patrz!

Szczegóły techniczne automatu do gry Bombs Away

Bombs Away gra została wyprodukowana przez dewelopera Habanero. Jest to kolorowy slot posiadający 5 bębnów i aż 50 linii wygrywających. Zakład całkowity w grze jest iloczynem ilości kredytów i wartości pojedynczego. Dostępny jest w bardzo szerokim zakresie od 0,5 do 5,000 na jeden obrót. Stopa zwrotu RTP to równe 96%. Jest to wartość zbliżona do średniej stopy zwrotu dla podobnych gier wideo.

W grze występują dwa symbole specjalne wild i scatter. Jest także dobrze dopracowany tryb gry automatycznej. Jedyne czego w niej może brakować, to tryb gry wieloosobowej, ale jest tak dużo innych funkcjonalności, że nikt nie powinien być z tego powodu zawiedziony. Bombs Away online powstał w technologii HTML5, która doskonale przystosowała go do gry na różnych urządzeniach, także mobilnych. Bez problemu zagrasz na swoim smartfonie lub tablecie.

Podstawowe zasady gry Bombs Away

Jedną z największych zalet tej gry jest jej oprawa graficzna. Wygląd jest mocno stylizowany na wzór kolorów wojskowych, wszystko jest w odcieniach khaki. Symbole, nawet te najprostsze jak karciane, posiadają gwiazdki wyglądające jak pagony na mundurze wojskowym. Trafiony układ, a jakże, wybucha niczym wysadzony.

U góry ekranu, tuż nad bębnami znajduje się aktualna wysokość jackpota progresywnego. Bębny są dobrze połączone z całym panelem sterującym znajdującym się poniżej. Pod literą “i” jest tabela wypłat, graficzne przedstawienie bonusów i prezentacja przebiegu linii wygrywających. Na panelu sterowania następnym polet jest BET, czyli zakład całkowity. W BET LEVEL ustalamy wysokość zakładu, a w COIN ilość żetonów, które wpływają na zakład całkowity.

Na środku jest czerwony przycisk, którym rozkręcamy bębny. Po jego lewej stronie jest strzałka do góry, która podnosi wysokość zakładu do maksymalnej wartości. Po prawej stronie jest zakręcona strzałka, która włącza autopilota. Na końcu jest COINS, czyli wysokość salda.

W samym lewym dolnym rogu jest ikonka z kołem zębatym. Po kliknięciu na nią znajduje się HELP, ze znakiem zapytania, gdzie zostały spisane szczegółowe zasady gry. Każdy z graczy powinien się z nimi dobrze zapoznać, aby ten bombowy automat, nie miał żadnych tajemnic. Pod kołem zębatym można także sterować dźwiękiem oraz włączyć szybkie obroty bębnami, skracające ilość wyświetlanych animacji.

Bonusy specjalne w Bombs Away

Bombs Away automat do gry posiada szereg bombowych rozwiązań. Zacznijmy od symboli specjalnych. Pierwszym z nich jest wild, który standardowo zastępuje inne symbole na liniach wygrywających, za wyjątkiem scattera. Scatterem jest skąpo ubrana kobieta lecąca na pocisku. (sic!) Na symbolu jest także napis z nazwą gry. Scatter punktuje na dowolnych pozycjach, nie musi się układać zgodnie z przebiegiem linii wygrywających. Symbolem specjalnym jest także sama bomba, która gdy pojawi się na planszy to eksploduje i zamienia siebie i część innych symboli znajdujących się w najbliższej okolicy na dodatkowe symbole wild. Maksymalnie może tak zmienić nawet 9 symboli. Bomby często pojawiają się w większych grupach wysadzając większą część planszy.

Scatter posiada jeszcze jedną specjalną funkcję. Gdy pojawi się 3 razy to rozpoczyna funkcję 10 darmowych spinów. W trakcie rozgrywania darmowych spinów, co kilka obrotów przelatuje nad głowami potężny bombowiec zrzucający wiele bomb, które produkują duże ilości symboli wild. Przy większych wygranych dostajemy wyróżnienie wraz z odznaką za zasługi. Bombs Away automat ma takżę jackpota, którego można trafić w losowym momencie. Jest to jackpot progresywny, czyli jego wysokość narasta. W poniższej tabeli zostały umieszczone wygrane dla zakładu całkowitego wynoszącego 5 kredytów.

Symbol x3 x4 x5
WILD 500
Scatter 150 500 2,500
Myśliwiec, czołg 25 75 200
piechur 15 50 75
Pojazd wojskowy, granat, plecak 10 25 75
A, K, Q, J, 10 5 15 50

Bombs Away – podsumowanie recenzji i opinia

W Bombs Away demo zagrasz bez ryzyka oberwania pociskiem. Jest to fantastyczna gra, którą przy odrobinie wyobraźni można byłoby przedstawiać na lekcjach historii. Posiada świetnie odwzorowane detale, dzięki którym ekspert militariów z pewnością potrafiłby podać dokładne modele czołgów i samolotów występujących w grze.

Klimat gry jest tak wciągający, że ciężko się od niej oderwać. Studio Habanero po raz kolejny nas nie zawiodło i dostarczyło nam fantastyczną grę, która wyróżnia się na tle innych, podobnych do siebie, często tworzonych na jeden wzór, gier. Gorąco zachęcamy do zapoznania się na własnej skórze, szczególnie tym, którzy nie musieli odbywać obowiązkowej służby wojskowej, aby i oni poznali militaria od podszewki. To jak rekrucie? Jesteś już odpowiednio przygotowany? Wyruszasz z nami?

FAQ

Czy da się zagrać w Bombs Away bez opłat?

Darmowa wersja gry jest na naszej stronie gry. Warto się w niej dobrze przygotować.

Czy Bombs Away ma darmowe obroty?

Darmowe spiny są aktywowane przy pomocy 3 scatterów.

Czy można wygrać prawdziwe pieniądze w Bombs Away slot?

Prawdziwe pieniądze są możliwe do wygrania w kasynie online.

Czy muszę pobrać Bombs Away slot, żeby dało się grać?

Gry nie trzeba pobierać. Zagrasz w nią w swojej przeglądarce na dowolnym urządzeniu.