Bonus Target

Bonus Target

Star Star Star Star Star
(
2
glosow)
Szczegóły gry

Bonus Target – darmowy slot online

Bonus Target automat do gry powstał w sierpniu 2019. Jego twórcą jest polskie studio Promatic Group. Jest to kolejny slot, którego zasady rozgrywki i styl związane są z pierwszymi, klasycznymi jednorękimi bandytami. W tym wypadku zdecydowano się jednak na bardziej nowoczesny sposób ich przedstawienia, dlatego gra stała się oryginalna na tle podobnych sobie.

Gra została zbudowana ze standardowej wielkości planszy, czyli 5 kolumn i 3 rzędów. Wprowadzono tu także 5 ustalonych linii wypłat, w które układają się symbole przedstawiające owoce oraz inne ikony wzięte z tradycyjnych automatów.

Bonus Target, pomimo tego że jest typowym, owocowym automatem 2D, został wyposażony w kilka niewielkich bonusowych funkcji, dzięki którym rozgrywka staje się ciekawsza i bardziej różnorodna. Dzięki nim maksymalna potencjalna wygrana równa jest 1,000x stawki, czyli maksymalnie do 1,000,000 monet.

Automat występuje również w wersji Bonus Target demo, którą znajdziesz na naszej stronie. Możesz w ten sposób zagrać w Bonus Target za darmo, bez konieczności zakładania konta. Wcześniej jednak zapraszamy do przeczytania naszej recenzji, w której postaramy się szczegółowo opisać jego zasady.

Zmienność i RTP automatu Bonus Target

Bonus Target gra dostarczana jest przez twórcę Promatic Group. Jest to polska firma, której dzieła coraz częściej trafiają do najlepszych kasyn internetowych. Choć Promatic Group należy do tych mniejszych dostawców, nadal możesz kojarzyć niektóre jego dzieła, w tym Disco King, Sunny Beach, Hot Poly 7. Produkcje tego twórcy charakteryzują się małym skomplikowaniem i prostymi mechanizmami.

Bonus Target to pięciobębnowy automat, w którym symbole układają się w 5 ustalonych z góry linii wypłat. Na podstawie liczby symboli biorących udział w danej kombinacji wypłacane zostają wygrane.

Ikony gry przedstawiają truskawki, winogrona, arbuzy czy gruszki, ale i też inne standardowe ikony, takie jak dzwonki i korony. Jest to gra o średniej/niskiej zmienności. Jej wskaźnik RTP wynosi niewiele ponad 96,3%. Stawka, za jaką tu zagrasz, może zostać wybrana z zakresu od 0,10 do 200 żetonów.

Slot został wyposażony w funkcję Autoplay. Dzięki niej gracz może wybrać, ile automatycznych spinów ma wykonać gra. W ten sposób można wybrać maksymalnie 1000 samoistnych obrotów. Menu funkcji Autoplay mieści się poniżej pola gry właściwej, zaraz obok przycisku pojedynczego obrotu. Tutaj znajdziesz również przycisk przyspieszenia tempa animacji.

Bonus Target online występuje w wersji mobilnej, która może zostać uruchomiona na dowolnym urządzeniu przenośnym. Gra mobilna Bonus Target za darmo zbliżona jest wyglądem do swojej pełnej wersji. Cały układ i wszystkie elementy graficzne zostały zachowane, jednak zmianie uległo sterowanie, które zostało zmniejszone tak, by całość pozostała przejrzysta, nawet na małych ekranach.

Reguły automatu Bonus Target

Bonus Target za darmo nie należy do gier, których mocną stroną jest zaawansowana grafika. Otoczka wizualna jest tu prosta, a styl jej wykonania można porównać do tego, który stosuje się w bajkach czy kreskówkach. W tle gry widoczna jest spokojna, porośnięta gęstą trawą kraina. Z prawej strony widoczna jest natomiast kamienna wieża ze spiczastym dachem.

Symbolami gry są wspomniane wcześniej, uśmiechające się owoce, pod względem wizualnym spójne z całością. Bonus Target automat tworzy bardzo ciepłą atmosferę. Podczas gry dają się usłyszeć dźwięki dopasowane do animacji obrotów i innych akcji gry. Jeśli chodzi o same animacje, gra jest niezwykle dynamiczna i działa bardzo płynnie.

Całość sterowania gry znajduje się na samym dole ekranu. Na środku minimalistycznej konsoli znajdują się trzy przyciski: większy odpowiadający za pojedynczy obrót bębnów i dwa mniejsze po bokach – ustawienia funkcji Autoplay i możliwość gry na najwyższej stawce.

W prawym dolnym rogu ukazuje się pozostała liczba monet oraz ostatnia wygrana. Z lewej strony umieszczone zostały natomiast przyciski regulacji wysokości zakładu. Z prawej strony można znaleźć również menu, w którym znajdują się nie tylko ustawienia dźwięku i możliwość aktywacji trybu pełnoekranowego gry, ale także informacje o wszelkich zasadach rozgrywki wraz z pełną tabelą wypłat dla wszystkich symboli.

Rozgrywka i bonusy w automacie Bonus Target

Podczas gry możesz trafić na 8 regularnych ikon oraz 3 symbole bonusowe. Każda z nich może pojawić się na bębnach gry od 3 do 5 razy, tworząc maksymalnie 5 ustalonych układów.

Im wyższa łączna stawka dla danego obrotu, tym wyższa potencjalna nagroda. Rozpoczynając grę należy wybrać wysokość ogólną zakładu. W grze zawsze uczestniczą wszystkie linie wypłat. Oto wartości nagród dla wszystkich symboli gry, przy maksymalnej stawce:

Symbol x3 x4 x5
Joker 3,200 40,000 200,000
Korona 1,200 8,000 40,000
Dzwonek 1,000 4,000 20,000
Bomba 400 3,000 10,000
Siódemka 600 2,600 10,000
Arbuz i winogrona 400 1,600 8,000
Gruszka, śliwka, truskawka 200 800 4,000

Niektóre symbole (w tym Joker, korona, dzwonek czy siódemka) wypłacają nagrodę również w przypadku, gdy w danym układzie będą uczestniczyć dwukrotnie. Ponadto masz tu do dyspozycji kilka innych, niewielkich funkcji specjalnych.

W trakcie rozgrywki gracz ma szansę otrzymania kilku bonusów. Podstawowym symbolem bonusowym gry jest ten, który przedstawia wizerunek Jokera. Ikona ta pełni funkcję symbolu, który w innych grach oznaczony jest jako Wild i potrafi zastąpić brakujące, tworząc płatne kombinacje.

Dodatkowo w grze występuje nadzwyczajna nagroda, która może zostać traktowana jako jackpot. Jej kwota jest stała i może wynieść maksymalnie 200,000 monet, zależnie od ustawionej stawki. Otrzymasz ją w chwili, gdy na planszy pojawi się 5 symboli Jokera.

Ikona przedstawiająca bombę pełni funkcję symbolu Scatter. Za jego pomocą możesz aktywować tryb darmowych spinów, który nosi w tym wypadku nazwę Scatter Games. Warunkiem aktywacji tego bonusu są 3 symbole Scatter znajdujące się na trzech pierwszych bębnach gry.

Gra bonusowa składa się z 10 rund, podczas których może ukazać się kolejny symbol specjalny. Jeśli ikona ta znajdzie się na planszy podczas obrotu, w którym pojawi się płatna kombinacja, wygrana zostanie pomnożona dwukrotnie.

Bonus Target – podsumowanie recenzji

Bonus Target jest grą, która powinna spodobać wszystkim miłośnikom klasycznych maszyn do gry. Automat jest bardzo prosty. Najważniejsza część rozgrywki składa się z podstawowych spinów, natomiast bonusy stanowią tu jedynie dodatek, a nie istotny element. Biorąc pod uwagę, że Bonus Target to slot o niskiej/średniej zmienności, wygrane są tu dość niskie, jednak padają bardzo często. Dzięki temu rozgrywka jest bardzo dynamiczna.

Przed rozpoczęciem gry w Bonus Target na prawdziwe pieniądze, wypróbuj wersję bezpłatną. Na naszej stronie możesz zagrać na automacie Bonus Target bez rejestracji. Zapraszamy do gry i życzymy powodzenia.