Book Of Aztec

Book Of Aztec

Star Star Star Star Star
(
2
glosow)
Szczegóły gry

Book Of Aztec darmowy automat do gry

Book Of Aztec od producenta Amatic to slot o charakterze starożytnym. Na automacie znajdziesz piramidy Azteków, jak i ich skarby, z pośród których, masz szansę na wydobycie wielu wygranych tylko dla Ciebie! Book Of Aztec gra jest przepełniona złotem i tajemniczymi obiektami. Tradycyjny slot o 5 bębnach, oferuje graczom wiele dodatkowych funkcji, takich jak Gamble, czy darmowe spiny.

Jeśli chcesz zagrać w Book Of Aztec za darmo, zapraszamy na naszą stronę internetową. Tam z szerokiego katalogu gier hazardowych, możesz wybrać i zagrać w Book Of Aztec bez rejestracji. Pozwala to graczom na dogłębne zapoznanie się ze slotem i opanowanie rozgrywki, bez żadnego ryzyka. Następnie możesz zagrać w Book Of Aztec na prawdziwe pieniądze w licencjonowanym polskim kasynie online.

Podstawowe informacje Book Of Aztec

Automat online do gry został wyprodukowany przez studio Amatic, posiada 5 bębnów, z trzema miejscami na symbole na każdym. Video Slot Book Of Aztec ma 10 stałych linii wygrywających, których przebieg znajduje się w instrukcji gry. Grając w Book Of Aztec online, najniższy całkowity zakład jaki możesz postawić (liczony na wszystkie 10 linii wygrywających), to 10 monet, a najwyższy, to aż 500 monet.

Symbole specjalne, jakimi są Wild i Scatter, również występują w Book Of Aztec. Funkcje obu tych symboli, pełni jedna karta – ze złotą księgą. Procent zwrotu RTP, jaki oferuje gra jest dość niski, bo tylko 95,11%. Tryb gry wieloosobowej nie jest dostępny, natomiast wersja mobilna Book Of Aztec działa bezproblemowo. Dodatkowo, wielce przydatna opcja automatycznych gier, również występuje w grze Book Of Aztec. Oprócz tego, dzięki rozbudowanej funkcji Gamble, zwiększy swoje wygrane nawet czterokrotnie!

Zasady automatu Book Of Aztec

Interfejs Book Of Aztec jest zrozumiały i bardzo prosty w użyciu, a co za tym idzie – gra nadaje się również dla graczy początkujących. Przed rozpoczęciem gry należy ustawić zakład. Zrobisz to klikając w przycisk “Zakład” znajdujący się w prawym dolnym rogu ekranu. Po prawej wyświetli Ci się pionowy suwak, za pomocą którego ustalasz stawkę na jedną linię wygrywającą (od 1 do 50 monet).

Zakład możesz też edytować, klikając z jeden z trzech przycisków (“Zakład”) znajdującym się w centrum u dołu ekranu. Kiedy już stawka jest ustawiona, możesz uruchomić spin za pomocą przycisku “Start”, który znajdziesz w prawym dolnym rogu ekranu Book Of Aztec. Nad tym przyciskiem, zauważysz też aktualnie ustalony całkowity zakład.

Jeśli interesuje cię opcja automatycznych obrotów, znajdziesz ją w lewym dolnym rogu pod “Auto Start”. Klikając w ten przycisk, automatyczne spiny będą kontynuować do momentu wygranej, wykorzystania wszystkich środków na koncie, lub do momentu kiedy sam je zatrzymasz, poprzez kliknięcie w ten sam przycisk. Nad “Auto Start” widnieje stan Twojego konta w Book Of Aztec automat.

W samym centrum u dołu ekranu znajduje się przycisk “Ryzyko”. Po każdej wygranej, możesz go użyć, aby uruchomić mini grę Gamble. Funkcja Gamble w Book Of Aztec to standardowa gra karciana, z małym dodatkiem – czterokrotne zwiększenie wygranej. Po lewej od “Ryzyko”, widnieje przycisk “Pomoc” – jest to instrukcja gry. Znajdziesz tam między innymi zasady gry, funkcje symboli, tabele wypłat, czy przebieg linii wygrywających. Ze wszystkimi tymi informacjami, każdy nowy gracz zaczynający swoją przygodę na Book Of Aztec automat do gry, powinien się dokładnie zapoznać.

Grafika Book Of Aztec jest szczegółowa i dopracowana. Każda animacja ma swoje miejsce i nie jest przesadzona. Kolorystyka niesamowicie oddaje klimat starożytnego azteckiego motywu, a złoto jakim pokryte są niektóre symbole, dodaje poczucia bogactwa, jakiego można się dorobić grając w Book Of Aztec. Ścieżka dźwiękowa jest spokojna i przyjemna dla ucha, jednak jeśli chcesz, możesz wyłączyć wszystkie dźwięki w lewym górnym rogu ekranu.

Bonusy i dodatki  Book Of Aztec

Jak już wyżej zostało wspomniane, funkcję Wild i Scatter pełni jeden symbol – magiczna księga. Ma więc ona moc zastępowania każdego innego symbolu w grze, a w momencie wylosowania 3 lub więcej symboli Księgi, zostanie aktywowanych 10 darmowych spinów. Dodatkowo, symbol Wild, jak i Scatter, jest również symbolem wypłacalnym – niezależnie od jego położenia na bębnach, ważne jest jedynie, by było go co najmniej 3.

Podczas funkcji darmowych obrotów, również zwanej w Book Of Aztec “grą bonusową”, wybierany jest jeden losowy symbol. Ten wyróżniony symbol, będzie wypłacalny, zgodnie z tabelą wypłat niezależnie od tego, gdzie się znajduje, i czy symbole te następują po sobie. W Trakcie darmowych spinów, możesz wygrać kolejne.

Funkcja Gamble dostępna w grze Book Of Aztec, pozwala na dodatkowe zwiększenie wygranej. Aby podwoić swoją wygraną masz do wyboru kolory “Red” lub “Black”. Są to szanse 50/50, jeśli wybierzesz prawidłowy kolor losowanej karty, twoja wygrana zostanie policzona razy dwa, jeśli jednak wybierzesz nieprawidłowy kolor, stracisz wszystko co postawiłeś.

Masz też możliwość zaryzykowania tylko polowy swojej wygranej kwoty. Jeśli czujesz, że sprzyja Ci szczęście, i chcesz zwiększyć swoją wygraną aż czterokrotnie za jednym razem, oprócz koloru karty, czerwonego lub czarnego, możesz też wybrać rodzaj karty jaka zostanie wylosowana z 4 (karo, pik, trefl oraz kier). Jeśli Ci się uda, tutaj już masz szanse powodzenia o wysokości 25%, twoja wygrana zostanie policzona razy cztery. Tabela wypłat w Book Of Aztec przy najniższym całkowitym zakładzie o wysokości 10 monet:

Symbol x2 x3 x4 x5
Kobieta 10 100 1000 5000
Księga (Wild, Scatter) 20 200 2000
Piramida 5 40 400 2000
Złota Ryba, Złoty Lew 5 30 100 750
A, K 5 40 150
Q, J, 10 5 25 100

Book of Aztec – podsumowanie o grze

Automat do gry od Amatic, to bardzo ciekawa pozycja na liście dostępnych video slotów. Maszyna z bonusem bez depozytu posiada wiele opcji, z których gracz może skorzystać, aby zwiększyć swoje wygrane. Motyw Book of Aztec jest dość popularny, co daje jego fanom szeroki wybór, spośród innych gier, jednak Book Of Aztec, będzie zawsze dobrym wyborem. Mimo lat, które automat ma już na swoim koncie, nadal nie zawodzi, i przynosi użytkownikom wiele dobrej zabawy.

Gra jest również dostępna w wersji mobilnej, co ułatwia korzystanie z niej w każdym miejscu, o każdej porze. Serdecznie polecamy spróbowania swojego szczęścia na maszynie Book Of Aztec demo. Gra jest dostępna na naszej stronie internetowej. Życzymy więc wielu wysokich wygranych!