Book of Dead

Book of Dead

Star Star Star Star Star
(
2487
glosow)
W trendzie
Szczegóły gry

Book of Dead online

Daleka podróż po starożytnym Egipcie, w którym schowane są ogromne skarby – tak w skrócie prezentuje się fabuła Book of Dead Automat do gry z wytwórni Play’N  Go. Wielu uważa, że jest to kopia kultowej gry slot Book of Ra Deluxe od Novomatic. Inni zaś twierdzą, że w tym przypadku kopia jest lepsza od oryginału.

Rzeczywiście Book of Dead bez rejestracji to fascynujący tytuł, który zapewnia graczowi wiele emocji i szanse na uzyskanie nagród. W tej grze znaleźć można także kilka nieszablonowych rozwiązań, a szczególnie interesująco prezentuje się warstwa bonusowa.

Tak jak w wiele innych gier, tak i w Book of Dead demo możesz zagrać na naszym portalu. Wszystko bez żadnych opłat i bez konieczności rejestracji, czy też logowania. Wersję gry na wirtualne żetony możesz zaś potraktować jako poligon doświadczalny do przeprowadzania testów. To przyda Ci się w przyszłości, jeśli zdecydujesz się przejść do kasyna online i zagrać w Book of the Dead na prawdziwe pieniądze.

Cechy automatu do gry Book of Dead

Pod względem technicznym Book of the Dead bez logowania wygląda następująco:

  • Dostawca oprogramowania: Play’N  Go
  • Typ slotu: Video Slot
  • Liczba linii wygrywających: 10
  • Liczba rzędów: 3
  • Liczba bębnów: 5
  • Minimalny zakład: 0,01
  • Maksymalny zakład: 100
  • Procent zwrotu RTP: 96,21 %
  • Wild symbol: Tak
  • Scatter symbol: Tak

W grze za darmo Book of the Dead znaleźć też można kilka specjalnych funkcji, w tym gry bonusowe.

Funkcja: Dostępność:
Automatyczne odtwarzanie Tak
Rundy bonusowe Nie
Darmowe spiny Tak
Tryb gry wieloosobowej Nie
Jackpot Brak
Wersja mobilna Tak

Zasady gry na automacie Book of Dead

Oprawa gry jest nietuzinkowa. Automat umieszczony jest na tle wejścia do starożytnej świątyni, a w tle słychać nieco pompatyczny podkład muzyczny. Przyciski zostały ograniczone do minimum. W zasadzie widoczny cały czas jest tylko jeden, który uruchamia spin (duże zielone kółko). Chcąc ustalić parametry rozgrywki, należy najpierw wcisnąć symbol złożony z trzech poziomych linii, który znajduje się w lewym dolnym rogu.

Wtedy to pojawia się obszerny panel sterowania. Określa się w nim wartość monety („Coin value”), liczbę monet na linię („Coins”) oraz ilość samych linii („Lines”). Gracz może też tam zarządzić tryb gry automatycznej wraz z limitami. Do tego służy sekcja z prawej strony pod napisem „Auto Play”. W panelu sterowania w zakładce „Paytable” uzyskać też można szczegółowe instrukcje gry. Należy się z nimi zapoznać jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywki.

W Book of Dead gra pojawia się mnóstwo symboli. Te o najniższej wartości to znaki karciane, czyli  10, J, Q, K. Cenniejsze są symbole Faraona oraz Ozyrysa. Ponadto w Book of the Dead bez depozytu natrafić można na złotą księgę. Ta jednocześnie pełni rolę wild i scatter.

Bonusy w Book of Dead

Księga jako symbol wild w Book of Dead online zastępuje wszystkie inne znaki. Jeszcze więcej można ugrać, jeśli jednocześnie na jednej linii wygrywającej trafi się co najmniej trzy złote księgi. Wtedy to w Book of Dead Automat online dostaje się 10 dodatkowych spinów.