Book of Fortune

Book of Fortune

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
Szczegóły gry

Book of Fortune – darmowy automat do gry

Tym razem sprawdzimy mniej popularną, lecz bardzo ciekawą propozycję znanego austriackiego studia gier – Amatic Planet. Book of Fortune to gra osadzona w świecie magii i tajemniczej atmosferze. Fani serii o Harrym Potterze bez problemu znajdą tutaj nawiązania do swojego ulubionego filmu. Wideoslot pracuje na 5 bębnach i 3 rzędach. Maksymalne ustawienie dla aktywnych linii to aż 10 możliwości. Zatem wydaje się, że automat może zaoferować graczom bardzo ciekawe sumy wygranych. Kwestię tą zbadamy w poniższych akapitach.

Sprawdź grę Book of Fortune bez rejestracji na naszej stronie. Zakręć bębnami za wirtualne stawki i testuj możliwości gry. Zdobądź doświadczenie i wejdź do tej magicznej gry w

Book of Fortune na prawdziwe pieniądze.

Główne cechy Book of Fortune

Główną cechą automatu jest niepowtarzalny klimat gry. Kolorystyka, grafika i dźwięki sprowadzają grę w stronę magii, zaklęć i czarodziejskich symboli. Ten wideo slot jest tematyczny z ciekawą ofertą bonusową w przyjemnej oprawie graficznej. Do dyspozycji graczy pozostaje szeroki zakres linii (10) oraz stawek (minimalnie 10 żetonów, maksymalnie 500 żetonów).

Book of Fortune online opiera swoją mechanikę na 5 bębnach i 3 rzędach symboli. W ofercie bonusowej dostępne są opcje gry Gamble, Scatter i funkcja Wild. RTP dla tego automatu plasuje się na wysokim poziomie 96%. Dla graczy dostępne są podstawowe funkcje dodatkowe takie jak automatyczne odtwarzanie oraz wersja mobilna na telefony komórkowe. Brak tutaj jedynie gry wieloosobowej.

Jak grać na Book of Fortune

Działanie oraz czytelność ekranu gry stoi na bardzo wysokim poziomie. Twórcy Book of Fortune automat do gry postarali się, by gracz nie miał żadnego problemu z odnalezieniem się podczas rozgrywki. Symbole są czytelne, nawigacja oczywista i intuicyjna.

Przed rozpoczęciem gry warto zapoznać się z zasadami i informacjami od producenta. Tego typu dane dostępne są po rozwinięciu górnego menu w oknie gry. Wystarczy kliknąć “Help”, który oferuje dostęp do regulaminu i tabeli wypłat w Book of Fortune demo. Interfejs gry to zaledwie kilka najważniejszych przycisków w dolnej części ekranu rozgrywki. W tym miejscu gracz ustawia ilość rozgrywanych linii – ”Lines”, wysokość pojedynczego zakładu – “Bet” oraz może w końcu rozpocząć grę przyciskiem “Start”.

W poniższej tabeli prezentujemy symbole i przypisane do nich wygrane w grze Book of Fortune dla najwyższej możliwej stawki i ilości rozgrywanych linii (500 żetonów):

Symbol x2 x3 x4 x5
Czarodziejka 500 5,000 50,000 250,000
Zamek 250 2,000 20,000 100,000
Czarodziej i Sowa 250 1,500 5,000 37,500
A i K 250 2,000 7,500
Q, J, 10 250 1,250 500

Oferta promocyjne Book of Fortune

Book of Fortune gra poza standardowymi wygranymi polegającymi na wylosowaniu tych samych symboli w jednej linii, proponuje:

  • Symbol Wild to księga, która w przypadku pojawienia się w grze zastępuje każdy brakujący symbol i może uzupełniać brakujące linie.
  • Symbol Scatter to ta sama księga, z tą różnicą, że pojawiając się w ilości 3, 4 lub 5 gwarantuje aż 10 bonusowych spinów. W grze bonusowej losowany jest jeden symbol specjalny, który odgrywa rolę “Wilda”.

Ponadto dla wprawionych graczy do dyspozycji pozostaje znana opcja Gamble, dająca możliwość podwojenia wygranej w mini grze, poprzez wylosowanie odpowiednio pasującej karty.

Book of Fortune konkluzja

Book of Fortune automat to oryginalnie klimatyczna, lecz znana każdemu pod względem działania gra wideo. Gwarantuje wysokie wygrane zachowując przy tym niski stopień skomplikowalności. Sprawdź swoje szczęście i trenuj umiejętności w Book of Fortune za darmo na naszej stronie!