Book of Fruits

Book of Fruits

Star Star Star Star Star
(
2
glosow)
Szczegóły gry

Book of Fruits za darmo

Book of Fruits automat do gry 777 to dzieło znanego producenta Amatic. Producent ten często tworzy gry w retro stylu, które są odświeżane w wydaniach komputerowych. Tutaj mamy dokładnie taki przykład. Zasady klasycznych gier typu owocówka zostały wzbogacone o odświeżone symbole z delikatnymi animacjami oraz ciekawy bonus w postaci darmowych spinów.

Symbole występujące w grze oprócz wspomnianych owoców to sztabka BAR, dzwonek, siódemka i tytułowa księga owoców pełniąca kilka przydatnych funkcji. Sama gra jest bardzo dobrze zoptymalizowana i odtwarza się płynnie nawet na mniej wydajnych urządzeniach.

Book of Fruits bez rejestracji jest dostępny za darmo na naszej stronie internetowej. Granie w darmowe wersje gier takie jak Book of Fruits demo jest najlepszym sposobem do zapoznania się z automatem. Wersja demo pozwala na popełnianie błędów bez konsekwencji. Rozgrywka odbywa się na wirtualne żetony a gdy ich zabraknie, wystarczy zrestartować przeglądarkę, aby pula znów była pełna. Po takim przygotowaniu będziesz gotów wejść na wyższy poziom i spróbować gry w Book of Fruits na prawdziwe pieniądze w dowolnym kasynie online. Wybieraj tylko te, które posiadają odpowiednie licencje.

Cechy szczególne gry Book of Fruits

Book of Fruits automat stworzyła firma Amatic. Jest to klasyczny slot o 5 bębnach i tylko 5 liniach wygrywających. Minimalny zakład wynosi 10 kredytów, maksymalnie jest ich 1,000. Współczynnik RTP, czyli stopa zwrotu dla gracza wynosi aż 96,92%. Jest to bardzo dobry wynik, wyższy niż średnia wartość zwrotu dla podobnych automatów.

Symbolem specjalnym jest tytułowa księga owoców. Pełni ona rolę zarówno scattera i jak i symbolu wild. Dodatkowo także nieźle punktuje. Scatter powoduje też uruchomienie darmowych spinów. Nie można powiedzieć, że nie ma trybu gry automatycznej, bo on jest, ale bardzo ubogi. Można go tylko włączyć i wyłączyć ręcznie, nie można wskazać żadnych warunków zatrzymania, ani ilości obrotów. Producent nie przewidział trybu gry wieloosobowej.

Book of Fruits gra powstała w technologii HTML5, dzięki czemu posiada szereg zalet:

  • Działa niezależnie od systemu operacyjnego na którym jest uruchomiona,
  • Bardzo dobrze dopasowuje się do rozdzielczości różnych urządzeń,
  • Można grać na wszystkich współczesnych urządzeniach mobilnych,
  • Nie trzeba nic pobierać, do gry wystarczy ulubiona przeglądarka,
  • Można grać również w podróży.

Zasady slotu Book of Fruits

Wygrane linii są wypłacane od lewej do prawej strony na sąsiadujących walcach. Wszystkie wygrane pojawią się tylko na aktywnych liniach (zasada ta nie dotyczy Scattera). Liczy się tylko najwyższa wygrana na każdą odegraną linię. Wygrane są mnożone przez stawkę a następnie  dodawane są do ogólnego stanu salda gracza.

Automat wygląda jakby wszystkie jego elementy zostały pokryte złotem. Przyciski są ze złota, symbole wyglądają jak oblane płynnym złotem. Tło tej jest żółto-czerwone. Tworzy to spójny obraz całości i wygląda bardzo dobrze. Podczas przejścia do darmowych spinów tło zmienia kolor na fioletowy. W czasie całej rozgrywki towarzyszy bardzo dobra, spokojna z motywami elektronicznymi ścieżka dźwiękowa.

Ustawienia gry za darmo zostały przesunięte na prawą stronę, obsługa na dolną część ekranu. Po prawej stronie są 4 symbole. Domek oznacza przejście do lobby. W wersji demo nie jest aktywny. Drugi jest znak zapytania. Po jego wybraniu zostanie otworzone okno z aktualną tabelą wypłat. Wybierając strzałeczki w lewo i prawo zmieniamy karty. Na innych kartach wyrysowane są wszystkie linie wygrywające, opisane są bonusy. Dodatkowo w prawym górnym rogu pojawia się symbol z paragrafem. To właśnie tam zostały opisane wszystkie reguły gry. Opis jest bardzo dokładny i zawiera wszystkie informacje dotyczące tego automatu. Jest dostępny w języku polskim. Każdy gracz powinien dobrze się zapoznać z regułami gry.

Strzałką wstecz można wrócić do głównego ekranu. Ostatnie dwa przyciski to sterowanie głośnością oraz proste ustawienia. Pod obracanymi symbolami znajdują się główne przyciski sterujące oraz informacje. Pierwsze od lewej jest saldo gracza. Następnie jest informacja o ilości linii wygrywających. Jest ona stała, więc ta informacja jest zbędna. Trzecie pole przedstawia aktualną stawkę.

Następny jest przycisk  MAXBET, czyli ustawienie najwyższej stawki. Przycisk Autoplay uruchamia proste grę automatyczną. Będzie się tak toczyć do wyłączenia, ponieważ nie można wskazać warunków zatrzymania.

Na końcu jest duży fioletowy przycisk z zaokrąglonymi strzałkami, który rozkręca bębny. Ponowne naciśnięcie podczas gry spowoduje jego zatrzymanie. Do obracania bębnami można także używać klawisza spacji. Po lewej i prawej stronie są przyciski BET- i BET+, które zmieniają wysokość zakładu.

Premie za grę w Book of Fruits

Book of Fruits automat online zawiera kilka premii, a wszystkie one powiązane są z symbolem księgi. Pełni ona funkcję symbolu WILD czyli zastępuje każdy inny symbol przy tworzeniu premiowanego układu. Działa również jako scatter, ponieważ punktuje na dowolnych pozycjach a także jeżeli pojawi się co najmniej 3 razy to rozpoczyna 10 darmowych spinów.

Podczas rozpoczęcia darmowych spinów najpierw losowany jest symbol specjalny (Scatter nie bierze udziału w losowaniu). Właściwością tego specjalnego symbolu jest to, że podczas darmowych spinów będzie on punktować, nawet jeśli nie znajduje się po kolei jeden za drugim. Natomiast musi się on znajdować na jednej konkretnej linii wygrywającej. Dodatkowo rozszerza się na cały bęben co daje szansę na bardzo wysokie wygrane.

Podczas spinów trafienie minimum 3 razy scattera sprawi, że do pozostałej puli darmowych spinów bez depozytu zostanie dopisanych kolejne 10 obrotów. Tabela poniżej prezentuje wygrane dla zakładu wynoszącego 50 kredytów.

Symbol x2 x3 x4 x5
Pomarańcza, cytryna, wiśnia 50 250 1,000
Śliwka, winogrono 50 400 1,500
Arbuz, BAR 50 300 1,000 7,500
dzwonek 50 400 4,000 20,000
siódemka 100 1,000 10,000 50,000
Scatter księga 100 1,000 10,000

Book of Fruits – nasza opinia

Book of Fruits od Amatic to bardzo dobra maszyna owocówka w nowym garniturze. Znane od lat rozwiązania wciąż się sprawdzają. Gracze lubią i chętnie wracają do owoców, dzwonków i szczęśliwych siódemek. Amatic wie co gracze lubią najbardziej. Wszak tworzą gry prawie od trzech dekad.

Book of Fruits może się podobać, a nowa szata graficzna jest po prostu bardzo ładna. Ścieżka dźwiękowa również zasługuje na pochwałę. Dodając do tego bardzo wysoki współczynnik RTP, który wynosi prawie 97%, gracze mają dużą szansę na realne wygrywanie w tej grze. Przekonaj się sam i zagraj już dziś!