Book of Ra Deluxe

Book of Ra Deluxe

Star Star Star Star Star
(
2487
glosow)
W trendzie
Szczegóły gry

Book of Ra Deluxe gra online

Book of Ra Deluxe automat to maszyna slotowa wyprodukowana przez firmę Novomatic. Jest ona odświeżeniem legendarnego już obecnie hitu tego producenta o nazwie Book of Ra, który istnieje na rynku od kilkunastu lat. Sama gra eksploruje popularny motyw starożytnego Egiptu. Gracz może wtedy wcielić się w postać archeologa wzorowanego na Indianie Jonesie. A jak udało się odnowienie dawnego hitu? Dowiesz się tego z naszej dzisiejszej recenzji.

Zauważ, że możemy Ci zaoferować dostęp do Book of Ra Deluxe za darmo, mamy bowiem specjalną wersję tej gry w naszej witrynie internetowej. To maszyna slotowa na wirtualną walutę, która pozwoli Ci grać bez płacenia, bez tworzenia konta i bez żadnych ograniczeń. Po prostu dla zabawy. Albo też dla treningu przed rozpoczęciem grania w Book of Ra Deluxe na prawdziwe pieniądze w Twoim ulubionym kasynie!

Podstawy maszyny slotowej Book of Ra Deluxe

Z pierwszej sekcji naszej dzisiejszej recenzji zdążyłeś się dowiedzieć, że producentem gry Book of Ra Deluxe online jest niemiecka firma Novomatic. Jest to slot wideo wykorzystujący pięć bębnów oraz trzy rzędy symboli. Do tego dochodzi 10 aktywnych linii wygranych.

Zakłady ustala się za pomocą liczby monet na linię oraz wartości pojedynczej monety. Moneta może mieć wartość od 40 eurocentów do 100 EUR. Na linię można postawić od 1 do 10 monet, zatem minimalny zakład to 40 eurocentów, a maksymalny to aż 1000 euro.

Gra cechuje się stosunkowo niskim wskaźnikiem RTP wynoszącym 95,10%, ale nie jest to wartość, która ją dyskwalifikuje. Mamy tutaj za to:

 • wildy,
 • scattery,
 • darmowe spiny,
 • typową dla gier firmy Novomatic opcję Gamble pozwalającą podwajać wygrane.

Drobną niedogodnością dla niektórych użytkowników może być to, że Book of Ra Deluxe demo wykonana jest w technologii Flash, co na starszych telefonach komórkowych oraz tabletach może powodować problemy z wydajnością lub zniekształcenie wyglądu w przypadku niestandardowej rozdzielczości ekranu.

Co warto wiedzieć, zanim zaczniesz grać Book of Ra Deluxe?

Firma Novomatic nie słynęła nigdy z wyjątkowej oprawy graficznej, ale Book of Ra Deluxe kasyno online gra jest nieźle wykonanym produktem. Elementy graficzne wykonane są starannie, są przejrzyste i przyjemne dla oka. Nie mamy tutaj tła jako takiego, ale podczas gry widzimy wiele różnych prostych dla oka animacji.

Pod oknem gry mamy także prosty panel sterowania, dzięki któremu wszystkie istotne elementy masz pod ręką. Możesz tutaj na przykład ustalić wysokość stawki na jeden spin, sprawdzić swoje saldo, ustawić liczbę linii aktywnych wygranych, uaktywnić tryb gry automatycznej i turbo oraz wiele innych rzeczy.

Zwróć też baczną uwagę na ciemnoszarą ikonę ze znakiem zapytania znajdującą się po lewej stronie panelu sterującego grą. Jej kliknięcie otwiera specjalne okno dodatkowe z najważniejszymi informacjami na temat tej gry. Zawsze powinieneś dokładnie się z nimi zapoznać, aby wiedzieć dokładnie, jakie znaczenie mają symbole i jak działają wszystkie funkcje dodatkowe.

Szczególnie, że symbole w Book of Ra Deluxe automat do gry mają dodatkową rolę oprócz samego tylko tworzenia wygrywających kombinacji. Jak na przykład złota księga. Jest to bez wątpienia najważniejszy symbol w Book of Ra Deluxe. Pełni on jednocześnie dwie funkcje:

 1. Po pierwsze, jest wildem, czyli zastępuje wszystkie inne symbole.
 2. Po drugie, jest także scatterem.

Funkcje specjalne i atrakcje Book of Ra Deluxe

W trakcie gry w Book of Ra Deluxe bez rejestracji możesz natrafić na wiele różnych ciekawych opcji:

 • Trafienie trzech symboli scattera oprócz standardowej wygranej daje także graczowi 10 darmowych spinów.
 • Co ważne, w trakcie darmowych spinów symbol złotej księgi dalej jest dostępny. To oznacza, że w teorii możesz ponownie wygrać darmowe spiny i grać dosłownie w nieskończoność!
 • Każde trzy scattery podczas rundy darmowych spinów oprócz opisanych powyżej kolejnych darmowych spinów nagradzają także gracza dodatkowym mnożnikiem wygranych obowiązującym do końca wszystkich darmowych spinów!
 • Najwyższą wygraną w Book of Ra Deluxe zapewni Ci pięć symboli przystojnego archeologa. Uzyskasz wtedy kwotę wynoszącą 5 000 x Twój zakład na grę.
 • Ale to oczywiście wygrana pojedyncza. Optymalny zestaw najwyżej płatnych symboli oraz dodanie do tego opcji Gamble pozwoli Ci wygrać nawet 160 000 x stawka na grę. Jeśli postawisz 100 euro, to sam sobie policz, jaką kwotę możesz wtedy zgarnąć.

Ogólnie rzecz biorąc Book of Ra Deluxe to maszyna slotowa, która na pierwszy rzut oka nie jest niczym szczególnym, ale już kilka pierwszych spinów pokaże Ci od razu, że mamy do czynienia z naprawdę doskonałą grą slotową!