Book of Ra Magic

Book of Ra Magic

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
W trendzie
Szczegóły gry

Podstawowe informacje o Book of Ra Magic

Za produkcję automatu odpowiada studio Greentube. Dzisiaj to firma, która przejmie prawa do wszystkich tytułów z serii Book of Ra. To standardowy wideo slot, który prezentuje typowy wygląd. Automat ma 5 bębnów i 3 rzędy z symbolami. Obrazki formują się w wygrywające kombinacje na 10 liniach wygrywających (gracz może zmienić ilość aktywnych linii).

Wygrane skalują się wprost proporcjonalnie do wysokości zakładu. Minimalna wartość jednego rozlosowania symboli to 1; a maksymalna – 200. Dzięki temu przy grze może bawić się każdy. Kilkadziesiąt obrotów będzie mógł wykręcić nawet ktoś, kto, ma zaledwie kilka złotych na grę. Maksymalna możliwa wygrana to aż 10 000 razy więcej niż zakład nominalny, więc możliwości są naprawdę duże.

Zwrot pieniędzy do gracza w Book of Ra automat stoi na poziomie około 95%, co jest standardem dla produkcji z tej serii. Wysoka zmienność wyników sprawia, że rozgrywka jest całkowicie nieprzewidywalna. Jedna partia może zakończyć się na delikatnym minusie, żeby następnym razem trafić jakąś ogromną wygraną. W grze zastosowano znane i lubiane funkcje Wild oraz Scatter. Standardowo dla gier z tej serii zastosowano popularną opcję automatycznej rozgrywki. Jako że maszyna pochodzi z 2018 roku, standardem jest to, że można ją uruchomić na dowolnym urządzeniu przenośnym. Technologia HTML5 sprawia, że wystarczy mieć jedną z popularnych przeglądarek internetowych i nic ponadto.

Prezentacja rozgrywki w Book of Ra Magic

Jeśli chodzi o oprawę graficzną, to nic nie zmieniło się od czasów klasycznego Book of Ra Deluxe Online Automatu kasyno. W tle widać majestatyczną egipską świątynię, a ekran wyświetla doskonale znane fanom serii symbole. Twórcy ponadto zdecydowali się na wykorzystanie tych samych grafik.

W dolnej części ekranu znajduje się odnowiony interfejs gier Greentube. Jest przede wszystkim ładniejszy i wygodniejszy w użyciu. Gracz ustawia liczbę aktywnych linii wygrywających, a także wysokość zakładu. Jeśli ktoś chce od czasu do czasu spróbować szczęścia i zagrać o najwyższą stawkę, to może po prostu kliknąć przycisk MAX BET i wszystko automatycznie się ustawi. Z prawej strony znajdują się ikony uruchamiające losowanie symboli na ekranie. Autoplay – jak łatwo można się domyślić, odpowiada za automatyczne uruchamianie bębnów losujących. Start to standardowy pojedynczy obrót automatu.

Każda osoba, która pierwszy raz uruchomi Book of Ra Magic online, powinna najpierw przejść do tak zwanej tabeli wypłat, która w tym przypadku znajduje się pod przyciskiem Paytable. Specjalne karty informacyjne zapewnią użytkownikowi pełen pogląd na możliwości slotu. Od symboli i wygranych, jakie zapewniają, poprzez funkcje specjalne, aż do linii wygrywających.

Symbole i funkcje dodatkowe w Book of Ra Magic

Jeśli chodzi o symbole, to maszyna nie różni się praktycznie niczym od standardowej wersji gry. Być może ktoś doszuka się zmian względem wysokości wygranych za kombinacje, ale reszta wygląda praktycznie identycznie.

Symbol Wygrana (przy zakładzie wynoszącym 1 oraz 10 aktywnych liniach)
x5 x4 x3
10, J, Q 100 25 5
K, A 150 40 5
Skarabeusz, Izyda 750 100 30
Sarkofag 2000 400 40
Księga (Wild, Scatter) 2000 200 20
Poszukiwacz przygód 5000 1000 100

Wild

Jeśli ktoś zna automaty do gier z serii Book of Ra, to nie będzie zaskoczony informacją o tym, że księga ma funkcję Wild. Twórcy nie chcą wymyślać koła na nowo i nie widzieli potrzeby zmieniania tej funkcji. Standardowo, księga zamienia się ze wszystkimi innymi symbolami w grze, sprawiając, że prawdopodobieństwo trafienia wygranej jest o wiele większe.

Podczas zabawy przy Book of Ra Magic za darmo oraz na pieniądze, można trafić ogromne wygrane, które zwiększa zakład aż ponad dziesięć tysięcy razy. Zapełniając ekran obrazkami poszukiwacza przygód z maksymalnym możliwym zakładem, maszyna może wypłacić aż 201120 kredytów.

Darmowe spiny

Największa różnica pomiędzy klasyczną wersją gry a tą z podtytułem Magic, jest sposób funkcjonowania rundy bonusowej. Funkcja uruchamia się po trafieniu 3 Ksiąg Ra na ekranie. Następnie włącza się runda z 10 darmowymi spinami, gdzie jeden obrazek zostaje wybrany jako rozszerzający się. W ten sposób prawdopodobieństwo wygranej jest o wiele większe. Runda może zostać przedłużona, jeśli na ekranie pojawią się kolejne 3 symbole z księgą. Zapraszamy do odwiedzenia strony, w której znajdziesz więcej bonusów bez depozytu.

Wszystkie funkcje są dostępne w wersji Book of Ra Magic demo, więc zawsze można sprawdzić je w praktyce, zanim przejdzie się do rozgrywki na prawdziwe pieniądze. Gry z tej serii mają to do siebie, że albo się je kocha, albo nienawidzi. W takim wypadku zawsze zaleca się, żeby dokładnie przetestować maszynę przed podjęciem ostatecznej decyzji o rozgrywce na poważnie.

Podsumowanie informacji o Book of Ra Magic

Book of Ra to marka, która jest ogólnoświatowym hitem. Od lat przyciąga do siebie ogromne rzesze fanów automatów do gier, którzy regularnie do niej wracają. Nic więc dziwnego, że Greentube zdecydowało się wydać grę z podtytułem Magic i zmianą jednej funkcji. W ten sposób zwiększono potencjalne grono odbiorców o tych graczy, którzy oczekują czegoś oryginalniejszego od standardowych form bonusów.

Gra nie ingeruje w sedno rozgrywki, więc jeśli ktoś zna podstawową wersję, może od razu przechodzić do praktyki. Wszystkimi innym osobom zalecamy zapoznać się z wersją demonstracyjną, gdzie można poznać funkcję bonusową w teorii oraz praktyce, aby następnie przejść do Book of Ra Magic na prawdziwe pieniądze.