Booming Seven Deluxe

Booming Seven Deluxe

Star Star Star Star Star
(
2
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

Booming Seven Deluxe – darmowy automat do gry

Z bogatego portfolio firmy Booming Games można z łatwością wybrać wiele interesujących tytułów, ale dzisiaj zdecydowaliśmy się na opisanie gry Booming Seven Deluxe online. Jest to prosty slot wideo z 2016 roku, który zaskoczy Cię ciekawą mechaniką i oryginalnymi rozwiązaniami – niespotykanymi w grach mających tylko trzy bębny. Jeśli zdecydujesz się poświęcić kilka minut na przeczytanie naszego artykułu, to się będziesz mógł sam o tym przekonać.

Poza tym mamy dla Ciebie nie tylko sam tekst artykułu. Uzupełniliśmy jego treść o możliwość zagrania w Booming Seven Deluxe demo. Opcja ta może okazać się szczególnie przydatna w momencie, w którym podejmiesz decyzję o chęci zagrania w tę grę w swoim kasynie online z komputerowym krupierem. A tymczasem u nas możesz sprawdzić zasady i funkcje tego tytułu u nas, zupełnie za darmo i bez żadnych zobowiązań, czy też warunków do spełnienia. Bez logowania się, bez rejestracji, bez wpłacania pieniędzy, bez klikania reklam, bez subskrypcji biuletynu i innych warunków. Zagraj na telefonie lub na komputerze i przekonaj się samemu, czy ten automat przypadnie Ci do gustu!

Podstawowe informacje na temat gry Booming Seven Deluxe

Booming Seven Deluxe automat oparty jest o mechanikę 3×3, co oznacza, że firma Booming Seven umieściła w nim trzy bębny oraz trzy rzędy symboli. Ta gra z 2016 roku należy do grupy Hot Spot, ma niską zmienność (w niektórych sytuacjach może być ona średnia) oraz współczynnik zwrotu dla gracza (RTP) wynoszący 96,55%.

Mamy tutaj także 10 aktywnych linii wygranych, a także wiele interesujących rozwiązań – mamy tutaj na przykład mnożniki wygranych, Wildy, Scattery, darmowe spiny za rejestracje, czy też grę bonusową. Minimalna kwota zakładu to zaledwie 0,01 monety, ale na uwagę bez wątpienia zasługuje maksymalna stawka – bo możemy tutaj postawić aż 500 monet na pojedyncze zakręcenie bębnami!

Zasady gry na automacie Booming Seven Deluxe

Od strony graficznej automat Booming Seven Deluxe wykonany jest po prostu znakomicie. Widać tutaj dbałość o szczegóły i wysoki poziom jakości. Tłem dla gry jest wnętrze luksusowego kasyna naziemnego, w którym widzimy sporą liczbę nowoczesnych maszyn typu jednoręki bandyta.

Samo okno gry ma postać fioletowego ekranu wysadzanego diamentami. Widzimy na nim ładnie wykonane i przejrzyste symbole, a pod oknem gry znajduje się panel sterowania. Obejmuje on podstawowy zestaw elementów takich jak na przykład zakład na jedną linię, liczba aktywnych linii wygranych, bieżąca wygrana uzyskania w trakcie poprzedniego zakręcenia bębnami, duży, zielony przycisk START, mniejszy przycisk do definiowania parametrów gry automatycznej, kolejny zielony przycisk BET MAX, za pomocą którego możemy szybko ustawić maksymalny zakład na następny spin oraz przycisk GAMBLE. Ten ostatni jest nieaktywny, staje się aktywny dopiero wtedy, gdy trafimy wygrywającą kombinację – po jego kliknięciu możemy uruchomić grę dodatkową. Oczywiście nie jest to konieczne, bo jest to jedynie opcja bonusowa.

Na górze ekranu mamy także kilka ikon odpowiadających za ustawienia gry – na przykład włączenie i wyłączenie muzyki oraz efektów dźwiękowych, zmiana tempa gry, a także zestaw podstawowych informacji na temat automatu Booming Seven Deluxe, jego zasad i funkcji specjalnych oraz tabelę wygranych. Jest to opcja, która z pewnością może się przydać początkującym graczom!

Bonusy za grę w Booming Seven Deluxe

Jeśli zagrasz w Booming Seven Deluxe slot online za prawdziwe pieniądze, to będziesz mieć okazję poznać w praktyce wszystkie dostępne w tej grze opcje specjalne. A jest ich całkiem sporo jak na prostą grę owocową z trzema bębnami. Oto najważniejsze informacje na ich temat:

  • Wild. Symbol sztab złota z napisem BAR pełni rolę wieloznacznika, czyli zastępuje wszystkie inne symbole na bębnach za wyjątkiem rzecz jasna innych specjalnych. Jeśli pojawi się wraz z kilkoma identycznymi symbolami na aktywnej linii wygranych, to może przyczynić się do zwiększenia liczby symboli tworzących kombinację lub wręcz nowych  kombinacji wygrywających na kilku kolejnych liniach.
  • Scatter. Czerwone siódemki odpowiadają za nagrodę nie tylko pieniężną, bo dodatkowo trzy takie symbole zapewniają też darmowe spiny w liczbie aż 10 – czyli bezpłatne zakręcenia bębnami.
  • Złota siódemka wysadzana diamentami to mnożnik wygranych – pojawia się tylko na drugim bębnie (środkowym), pełni rolę Wilda i dodatkowo mnoży wszystkie wygrane przez 7!

Poniżej przedstawiamy listę dostępnych wygranych przy graniu na maksymalną możliwą stawkę w tej grze.

Symbol 3 symbole
Sztaby złota BAR 3 850
Czerwona siódemka 3 500
Pomarańcze 1 000
Cytryny 1 250
Wiśnie 250
Ananasy 350
Dzwonki 150

Booming Seven Deluxe – podsumowanie

Jesteśmy przekonani, że tytuł ten przypadnie do gustu szerokiej rzeszy graczy. Jest to po prostu gra hazardowa z najwyższej półki dostępna w kasynach online. Świetna grafika, wspaniałe funkcje specjalne, znakomita grywalność, atrakcyjne wygrane i perfekcyjne działanie na smartfonach. Czy można chcieć czegoś więcej?

FAQ

Czy mogę zagrać w Booming Seven Deluxe za darmo?

Naturalnie, wystarczy rozejrzeć się po zawartości naszej strony internetowej. Przygotowaliśmy dla Ciebie Booming Seven Deluxe bez rejestracji i bez żadnych dodatkowych warunków do spełnienia. Jest to wersja demonstracyjna, niewymagająca płacenia za grę, ale dysponująca kompletem funkcji i rozwiązań standardowej gry znanej z kasyn online - stanowi więc świetną opcję do treningu!

Czy Booming Seven Deluxe slot ma darmowe spiny?

Tak. Firma Booming Games znana jest z dodawania ciekawych funkcji dodatkowych do swoich produktów. A to oznacza, że w Booming Seven Deluxe możemy spodziewać się darmowych spinów i faktycznie są one dostępne. Zagraj u nas w Booming Seven Deluxe za darmo, by przekonać się o tym, jak je wygrać i na co Ci one pozwolą!

Czy mogę wygrać prawdziwe pieniądze grając w Booming Seven Deluxe slot?

Bez cienia wątpliwości Booming Seven Deluxe gra może zapewnić Ci gigantyczne kwoty wygranych. Musisz do tego jednak grać na maksymalną stawkę wynoszącą 500 monet. Wtedy jeśli trafisz najwyżej wyceniany przez grę układ symboli, to możesz wygrać nawet 2422 x 500 monet za jednym tylko zakręceniem bębnami. Sam policz sobie, jaką kwotę Ci wtedy wypłaci ta maszyna slotowa!

Czy muszę pobrać Booming Seven Deluxe slot, żeby zagrać?

Nie, nie ma takiej potrzeby. Tytuł ten typową aplikacją internetową, która wymaga jedynie przeglądarki WWW do poprawnego działania. Nie zwraca więc żadnej uwagi na rodzaj urządzenia, konfigurację sprzętową, czy system operacyjny. Jeśli masz urządzenie z nowoczesną przeglądarką WWW, to możesz na nim zagrać w Booming Seven Deluxe automat do gry bez żadnych dodatkowych zabiegów!