Captain Cash

Captain Cash

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

Captain Cash gra online

Naszym zdaniem marka Betsoft stanowi wystarczającą gwarancję wysokiej jakości każdej gry hazardowej, niezależnie od jej rodzaju. Nawet jeśli mowa o tak prostej grze slotowej z trzema bębnami, jaką jest Captain Cash online. To automat z grupy gier owocówek lub klasycznych slotów, który dostępny jest na rynku od 2012 roku i choć zawiera trochę motywów związanych z piratami, to jednak jest bardzo prostą, emocjonującą i grywalną maszyną slotową. Dlatego też uważamy, że warto ją poznać!

Zagraj także w Captain Cash demo dostępne w naszym serwisie internetowym, które pozwoli Ci poznać ten tytuł w praktyce, zrozumieć jego zasady i przede wszystkim zapewnić Ci sporo frajdy. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że nie musisz płacić ani grosza za możliwość zagrania w ten ciekawy tytuł. Jest to gra dostępna całkowicie za darmo i bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków – nie ma potrzeby zakładania u nas konta, podawania danych osobowych, odblokowywania dostępu poprzez klikanie w reklamy, czy też spełniania dowolnych innych wymogów. Po prostu kliknij w ikonę gry, zaczekaj krótką chwilę na jej uruchomienie i możesz wtedy grać do woli.

Wykorzystaj tę możliwość do poznania tej gry i nabrania doświadczenia przez zagraniem na pieniądze w kasynie, albo sprawdzenia kompatybilności tego tytułu z Twoim urządzeniem mobilnym. Oczywiście możesz także po prostu dobrze się w ten sposób bawić jeśli zechcesz!

Cechy automatu do gry Captain Cash

W 2012 roku, a więc już dość sporo czasu temu, firma Betsoft postanowiła wypuścić na rynek dosyć nietypową jak na siebie grę hazardową, którą jest opisywany przez nas dzisiaj Captain Cash automat. Gra ta należy do grona slotów klasycznych, choć niektórzy doszukują się w niej także cech automatu typu Hot Spot. Mamy tutaj bardzo klasyczną mechanikę w układzie 3×3, a więc 9 symboli w oknie gry i 3 bębny z 3 symbolami na każdym z nich. Do tego dochodzi jeszcze łącznie 5 aktywnych linii wygranych – czyli jest to po prostu typowy slot z 3 bębnami.

Współczynnik zwrotu dla graczy (zwany popularnie RTP) wynosi tutaj 93,00%, co oczywiście nie jest najwyższą wartością na rynku – znajdziemy sloty z trzema bębnami o wyższej wartości RTP, ale nie powinno to jednak nikomu przeszkadzać. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę to, że mamy do czynienia z grą o średniej zmienności.

Minimalna stawka na jedno zakręcenie bębnami wynosi tutaj 0,02 monety, a najwyższa kwota do postawienia to 5 monet. Nie jest to więc tytuł, który zachwyci miłośników grania na naprawdę konkretne sumy. Z opcji specjalnych mamy tutaj Wildy, które opiszemy w dalszej części recenzji. Warto też zwrócić uwagę na to, że ta maszyna slotowa, pomimo swojego wieku, pozwoli nam rozkoszować się rozgrywką na telefonie komórkowym!

Opis rozgrywki w grze Captain Cash

Obsługa gry Captain Cash jest naprawdę prosta i nie przysporzy żadnych problemów nawet niedoświadczonym graczom. Tak naprawdę to wystarczy tylko wybrać wartość monety klikając w pole CHOOSE COIN, a następnie kliknąć w biały przycisk SPIN na dole ekranu. Zwróć przy okazji także uwagę na przycisk z ustawieniami – kryje się pod nim rozbudowana instrukcja obsługi dla tych, którzy po raz pierwszy mają do czynienia z tym tytułem. Możesz więc z łatwością uzyskać wszystkie niezbędne informacje przed rozpoczęciem przygody z graniem w Captain Cash.

Bonusy i funkcje dodatkowe w Captain Cash

W tej grze nie znajdziemy zbyt wielu funkcji dodatkowych, bo jej prostota zwyczajnie na to nie pozwala. Tak naprawdę to mamy tutaj jedynie Wilda, którym jest głowa pirata – zastępuje ona wszystkie inne symbole na bębnach zapewniając większe szanse na uzyskanie wygranej.

Ponadto mamy tutaj jeszcze jedną ciekawostkę – za trzy głowy pirata na aktywnej linii wygranych uzyskasz 750 monet przy stawce podstawowej. Ale jeśli w oknie gry łącznie znajdzie się pięć tych symboli, to wygrana wzrośnie do 1000 monet. A tak prezentuje się tabela wygranych w Captain Cash na prawdziwe pieniądze jeśli grasz na domyślną stawkę.

Symbol 3 symbole
Pochodnia 25
Piracka flaga 50
Skrzynia ze skarbem 100
Głowa pirata 750
Potrójny symbol BAR 20
Podwójny symbol BAR 10
Pojedynczy symbol BAR 5
Dowolna kombinacja symboli Skrzynia ze skarbem, Piracka flaga i Pochodnia 3

Captain Cash – wnioski końcowe

Jeśli skorzystałeś z opcji zagrania w Captain Cash za darmo w naszym serwisie internetowym, to na pewno zgodzisz się z nami, że jest to naprawdę udana pozycja w portfolio firmy Betsoft. To po prostu dobrze dopracowana, oryginalna, wciągająca i zapewniająca wiele emocji maszyna slotowa, którą naprawdę warto poznać!

FAQ

Czy uda mi się zagrać gdzieś w Captain Cash bez płacenia?

Specjalnie dla Ciebie udostępniliśmy na naszej stronie grę Captain Cash bez rejestracji. Pozwoli Ci on poznać wszystkie tajniki tej gry i nabrać doświadczenia oraz sprawdzić, czy ten tytuł przypadnie Ci do gustu. I co najważniejsze - nie musisz za to zapłacić ani złotówki. A potem przejdź po prostu do swojego kasyna internetowego i zagraj w Captain Cash na prawdziwe pieniądze korzystając z wiedzy, jaką u nas zdobyłeś.

Czy gra Captain Cash pozwala graczom zdobyć darmowe spiny?

Niestety dla fanów darmowych spinów, w tej grze nie są one dostępne. Firma Betsoft po prostu postanowiła trzymać się ściśle kanonu zasad dla klasycznych maszyn slotowych znanych z kasyn naziemnych, w efekcie czego w automacie Captain Cash za darmo nie znajdziemy praktycznie rzecz biorąc żadnych funkcji dodatkowych poza Wildami.

Czy da się wygrać duże sumy w grze Captain Cash?

Jako że Captain Cash gra jest typowym slotem klasycznym, to wygrane w tej grze nie należą do zbyt wysokich - ale za to będą padać naprawdę często. Jak podaje producent, firma Betsoft, maksymalna jednorazowa wygrana w trakcie pojedynczego spinu może tutaj wynieść do jednego tysiąca monet.

Czy maszyna slotowa Captain Cash jest kompatybilna z telefonami komórkowymi?

To zależy od tego, na jaką wersję w kasynie online trafisz. Captain Cash automat do gry dostępny jest bowiem w dwóch odmianach. Wersja pierwotna, z 2012 roku wykonana jest w technologii Flash, która obecnie jest już mocno przestarzała, a oparte o nią gry nie są kompatybilne z urządzeniami mobilnymi. Z kolei druga wersja, z 2016 roku korzysta już z HTML5 i JavaScriptu, więc bez problemu można w nią grać na telefonie komórkowym. Przetestuj swoją grę w razie wątpliwości!