Castle Builder II

Castle Builder II

Star Star Star Star Star
(
2
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

Castle Builder II za darmo

W dzisiejszej recenzji pod lupę bierzemy nietypową grę fabularną wydawnictwa Rabcat Gambling. Ta dość rozbudowana maszyna hazardowa ma za zadanie przenieść graczy w nietypowy klimat kreskówkowej starożytności, gdzie postacie walczą o względy zamkowych księżniczek, a te z niecierpliwością wyczekują na swojego przyszłego, najlepiej najbardziej wpływowego wybranka.

Castle Builder II automat do gry to odmiana progresywnej gry bębnowej, która wśród zakręceń skrywa wiele innych możliwości zdobywania nagród, a te symbolizowane są specjalnymi fabularnymi wydarzeniami. W podstawowej rozgrywce gracze mają do dyspozycji bonusowe symbole oraz klasyczny ekran do gry. Budowa zamku poprzez losowanie konkretnych ikon postępuje wraz z rozgrywką, a jej ukończenie zwiastuje najbardziej wyczekiwaną przez graczy ceremonię – zaślubiny nowej pary królewskiej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat gry na slocie Castle Builder II i interesują Cię rozbudowane gry bębnowe, koniecznie przeczytaj wpis do końca. Dodatkowo skorzystaj z niebywałej okazji i przetestuj pełną wersję tego slotu w trybie na wirtualne żetony już teraz za free! Graj razem z nami i baw się z nowoczesnymi grami! Zaczynajmy!

Mechanika gry Castle Builder II

W ramach klasycznej gry użytkownicy tej maszyny mają do dyspozycji ekran o wymiarach 5×3. Każde losowanie może być aktywowane ręcznie lub automatycznie, a na bębnach gromadzone są klasyczne ikony symbolizujące materiały budowlane lub cenniejsze sygnety, korony i postacie. W grze działa 15 linii wypłat, a rundy losowane są za stawki od 0,15 do 30 żetonów na zakręcenie.

Maszyna skrywa w sobie ciekawe opcje dodatkowe, odpowiedniki popularnych ikon Wild i mnożników. W grze można liczyć na losowanie dodatkowych nagród pieniężnych, o których z pewnością opowiemy w dalszej części recenzji. Gra pod względem zmienności jest atrakcyjna, oferuje wysokie RTP na poziomie 96,5%. Castle Builder II automat radzi sobie z komputerami i telefonami bez pobierania oprogramowania. Gra działa w oknach przeglądarek internetowych i wspiera nowoczesną technologię HTML5. Slot jest bardzo prosty w obsłudze i będzie odpowiednim wyborem zarówno dla nowych, jak i zaawansowanych graczy.

Reguły i instrukcja gry w Castle Builder II

Automat w odmienny sposób podchodzi do rozliczania trafień i w świetnym klimacie zaspokaja potrzeby nawet najbardziej wymagających hazardzistów. Na wstępie rozgrywki gracz musi wybrać swoją postać, której postęp będzie zapisywany i możliwy do odtworzenia w kolejnych wizytach na maszynie. Wspomniany bohater będzie budować swoje imperium, a materiały potrzebne do rozwoju czerpać może z losowanych ikon w widoku bębnów. Ukończenie zamku skutkować będzie zwiększeniem się poziomu bohatera, a w tej sytuacji należy oczekiwać ślubu jego córki.

W tym momencie gracz ma do wyboru kawalerów, którzy ukrywają swój majątek. Odpowiedni wybór skutkuje rozbiciem banku lub osiągnięciem średniej nagrody ogólnej. W kolejnych etapach gracz rozszerza swoje imperium na mapie i podbija kolejne terytoria, budując coraz bardziej zaawansowane zamki, przy okazji wyczekując na coraz to zamożniejszych kandydatów na zięcia. Ekran do gry oraz wyświetlane w nim komunikaty są bardzo czytelne i intuicyjne. Po chwili praktyki gracz doskonale będzie radził sobie z opcjami gry i odnajdzie się wśród dość skomplikowanej na pierwszy rzut oka oferty slotu.

W razie trudności z pomocą przychodzi oficjalny regulamin maszyny na pieniądze, gdzie znaleźć można najważniejsze informacje o mechanice i specyfikacji gry, informacje o przewidywanych wygranych oraz o zasadach obsługi okna automatu. Zawsze rekomendujemy indywidualne sprawdzenie aktualnych warunków rozgrywki oraz ewentualnych zaktualizowanych zasad, w tym oferty promocyjnej gry przed przejściem do treningu lub realnej rozgrywki.

Bonusy w grze Castle Builder II

Wszelkie informacje o nagrodach w tej grze przeczytać można w zakładce informacyjnej widocznej w prawym rogu ekranu do gry. Castle Builder II gra online na wstępie informuje graczy o zwykłych nagrodach przypadających za wykręcenie ikon klasycznych, tak zwanych budulców i symboli wartościowych. Poniżej prezentujemy propozycje wartości każdego symbolu w grze przy stawce 30 żetonów.

Symbole ×3 ×4 ×5
Drewno 8 16 40
Cegła 12 24 60
Kamień 16 50 100
Szkło 20 100 200
Pierścień 30 150 500
Sztabka złota 40 200 1 000
Kuferek 50 500 2 000
Korona 100 1 000 10 000

Poza wyżej wymienionymi ikonami slot Castle Builder II demo w ofercie ma symbol Wild jako element uniwersalny, dodatkowo nagradzany w przypadku wykręcenia trzech ikon w linii kwota bonusową 10 000 żetonów. Kolejne bonusy w grze związane są z postępem budowy tytułowych zamków (funkcja Building a Castle) i odblokowywane są na przykład za zakończoną misję. W przypadku pełnego wybudowania posiadłości następuje dodatkowe losowanie bonusowej nagrody w ramach wyboru w ciemno, gdzie do dyspozycji może być do sześciu różnych opcji. Nagroda w takim losowaniu nazwana jest przez autorów jako funkcja Royal Wedding.

Castle Builder II – wrażenia z gry

Ten dość nietypowy slot wzbudził w nas duże zaskoczenie i wniósł do rozgrywki niespotykane dotąd opcje gry. Castle Builder II online to zaawansowana gra fabularna, gdzie w każdych kolejnych rundach gracz może walczyć o coraz większe nagrody bez zwiększania ryzyka czy stawki. W przypadku tego automatu liczy się zacięta walka, która z czasem może zaowocować wygranymi osiągającymi wartość kilkaset razy większą niż początkowy bet. Wszystkich zaciekawionych rozgrywką na maszynie Castle Builder II bez rejestracji zapraszamy do przetestowania slota na naszej stronie za darmo. Wejdź i sprawdź, jak prezentuje się ta nowoczesna gra tematyczna bez ryzyka i bez depozytu.

FAQ

Jak włączyć grę Castle Builder II za darmo?

Bezpłatna gra Castle Builder II za darmo dostępna jest dla czytelników naszego portalu bez rejestracji.

Czy slot Castle Builder II oferuje darmowe spiny?

W tej grze nie są dostępne free spiny.

Jak grać w Castle Builder II na realne pieniądze?

Takie możliwości oferują sloty w kasynach z licencją hazardową, na przykład maszyna Castle Builder II na prawdziwe pieniądze.

Czy automat Castle Builder II wymaga pobierania?

Gra hazardowa Castle Builder II nie wymaga pobierania i instalacji.