Classic Seven Fruits

Classic Seven Fruits

Star Star Star Star Star
(
5
glosow)
W trendzie
Szczegóły gry

Classic Seven Fruits – darmowy automat do gry

Firmę Mr Slotty kojarzą zapewne tylko najbardziej doświadczeni fani gier slotowych, bo nie jest to zdecydowanie producent z pierwszego szeregu. Ale ma on na koncie także bardzo interesujące maszyny slotowe – jedną z nich jest Classic Seven Fruits automat do gry, który chcemy Ci zaprezentować w naszym dzisiejszym artykule. Czasami znana jest ona także jako Classic 7 Fruits, więc warto o tym pamiętać! Możesz także zagrać w tę grę zupełnie za darmo w naszym serwisie internetowym. Specjalnie dla tego celu udostępniliśmy Ci Classic Seven Fruits demo, która dostępna jest zupełnie bez żadnych wymagań i ograniczeń. Możesz w nią zagrać bez konieczności rejestrowania się i wpłacania pieniędzy, nie musisz też klikać w reklamy lub zapisywać się do newslettera, by odblokować dostęp do tej gry. A jest to świetna opcja, by nabrać praktyki w graniu w Classic Seven Fruits, poznać wszystkie opcje specjalne i po prostu dobrze się bawić tak długo, jak tylko zechcesz, do czego zresztą gorąco Cię zachęcamy.

Specyfikacje techniczne Classic Seven Fruits

Classic Seven Fruits automat należy do grupy gier typu Hot Spot, ale można także bez żadnych problemów przypisać go do kategorii owocówek. Tę grę wyprodukowała firma Mr Slotty w 2014 roku – wiek tego produkt widać nieco po oprawie graficznej oraz interfejsie, nie oznacza to jednak, że gra wygląda brzydko. Po prostu nie ma w niej aż tak efektownych rozwiązań graficznych, do których przyzwyczaiły nas współczesne maszyny slotowe.

Minimalna stawka na jedną grę wynosi tutaj 0,25 monety, a maksymalna to 25 monet. Oczywiście wartość pojedynczej monety zależy od waluty wybranej przez gracza w kasynie online. Może to być złotówka, dolar, euro lub inna opcja, zależnie także od ustawień danego kasyna. Sama Classic Seven Fruits gra oparta jest o bardzo powszechnie spotykaną mechanikę w układzie 5×3, co oznacza pięć bębnów i piętnaście symboli w oknie gry kasyno online uzupełnione dodatkowo o 25 aktywnych linii wygranych.

Jako że mamy do czynienia z grą typu Hot Spot, to nie należy spodziewać się zbyt rozbudowanej funkcjonalności dodatkowej. Ale mamy tutaj na przykład Wildy i Scattery, czyli darmowe spiny i tryb gry automatycznej oraz opcję zmiany dynamiki rozgrywki symbolizowaną przez dwie ikony – za tryb wolny odpowiada zabytkowy samochód, za tryb szybki bolid Formuły 1. Współczynnik RTP, czyli teoretyczny zwrot dla gracza, wynosi tutaj 94%, co jest wartością nieco niższą od średniej rynkowej dla tego typu gier – ale średnia zmienność i dość wysoka kwota maksymalnego zakładu pozwalają mieć nadzieję na atrakcyjne wygrane.

Jak wygląda rozgrywka w Classic Seven Fruits?

Classic Seven Fruits bez rejestracji wygląda na prostą grę hazardową i tak też wygląda to w rzeczywistości. Na ekranie gry widzisz tylko okno z symbolami na niebieskim tle oraz dwa przyciski sterujące rozgrywką. Znajdują się one po prawej stronie ekranu. Większy, okrągły, ze strzałkami uruchamia bębny, a mniejszy służy do wprowadzania zmian w różnych ustawieniach. Możesz w ten sposób ustawić na przykład wysokość zakładu na kolejne spiny, liczbę aktywnych linii wygranych albo prędkość rozgrywki. Zwróć także uwagę na to, że pod tym samym przyciskiem dostępny jest wbudowany w tę grę samouczek zawierający podstawowe informacje na temat samej gry, jej rozwiązań, tabeli wygranych, funkcji dodatkowych i ogólnie rzecz biorąc, wszystko, co powinieneś wiedzieć na temat tego tytułu. To nieoceniona pomoc dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z hazardem internetowym, a w szczególności z tym konkretnym tytułem.

Opcje specjalne w grze Classic Seven Fruits

Classic Seven Fruits online to typowa owocówka z cechami gry typu 777, a więc nie znajdziemy w niej zbyt rozbudowanych opcji specjalnych. Tak naprawdę to na uwagę zasługują tylko dwa rozwiązania:

  • Symbol Wild zastępujący inne obiekty na bębnach. Rolę tę pełni złota siódemka, która dodatkowo zapewnia wygraną za pięć takich symboli w oknie gry.
  • Symbol Scatter. Tę rolę pełni złoty dzwonek. Za 3, 4 lub 5 takich symboli możesz otrzymać odpowiednio 1, 3 i 10 darmowych spinów.

Zobaczmy zatem jeszcze, jak prezentuje się tabela wygranych w tej grze. Wartości w niej podane to żetony otrzymywane za daną kombinację symboli, niezależnie od ich konkretnej wartości. Jeden żeton może być wart 1 monetę, ale także  i 100 monet.

Symbol 3x 4x 5x
Truskawka 10 20 50
Winogrona 15 35 75
Cytryna 20 100 150
Śliwka 25 125 175
Wiśnie 40 175 250
Pomarańcza 75 250 500
Arbuz 200 500 1 000
Siódemka (Wild) 2 000

Classic Seven Fruits – tytułem podsumowania

Gracze, którzy nigdy nie grali w żadne produkty firmy Mr Slotty dobrze zrobią wybierając grę Classic Seven Fruits. A to dlatego, że to naprawdę udana produkcja. Może nie zachwyca rozwiązaniami graficznymi, ale jest przejrzysta, przyjemna dla oczu, zapewnia atrakcyjne wygrane, ma ciekawe funkcje specjalne i przede wszystkim jest bardzo wciągająca. A to oznacza, że ma wszystkie te cechy, jakimi powinna charakteryzować się dobra gra na prawdziwe pieniądze. Classic Seven Fruits ma to wszystko, a nawet jeszcze więcej!

FAQ

Gdzie mogę zagrać w Classic Seven Fruits za darmo?

Jeśli masz ochotę zagrać w Classic Seven Fruits za darmo, to najlepszym wyborem do tego celu będzie nasza strona internetowa, na której oferujemy właśnie tę grę w wersji całkowicie bezpłatnej, na potrzeby treningu i po prostu znakomitej zabawy.

Jak wygrać darmowe spiny w Classic Seven Fruits?

Aby wygrać darmowe spiny w tej grze, musisz postarać się, by w oknie gry pojawiła się odpowiednia liczba złotych dzwonków. Za 3 dzwonki dostaniesz 1 darmowy spin, za 4 dzwonki trzy spiny, natomiast za 5 dzwonków czeka na Ciebie aż 10 darmowych spinów.

Jak wysokie wygrane dostępne są w Classic Seven Fruits?

Jeśli zagrasz na maksymalną stawkę i trafisz najwyżej premiowaną kombinację, czyli 5 siódemek (Wildów), to otrzymasz za nie aż 200 000 monet. Ale miej na uwadze, że tyle Wildów w oknie pociągnie za sobą zapewne sporą liczbę dodatkowych, niżej wycenianych wygranych - a więc Classic Seven Fruits na prawdziwe pieniądze pozwala wygrać naprawdę konkretne kwoty.

Czy Classic Seven Fruits trzeba najpierw pobrać z Internetu, żeby w nią zagrać?

Nie. Ta gra jest wykonana w nowoczesnej technologii HTML5 i JavaScript, co oznacza, że doskonale działa pod kontrolą przeglądarki internetowej - i nie ma potrzeby pobierania niczego z Internetu oraz instalowania na swoim urządzeniu. Cały proces przebiega automatycznie bez konieczności ingerencji ze strony użytkownika.