Cool Bananas

Cool Bananas

Star Star Star Star Star
(
199
glosow)
Gorący
Szczegóły gry

Cool Bananas – darmowy slot online

Banany są zdecydowanie cool – nie sądzicie? Szczególnie, gdy przynoszą ogromne korzyści finansowe. NextGen postawiła na klasykę i przejrzystość grafiki, nie jest ona wyjątkowo rozbudowana, ale dzięki temu gracz skupia się tylko i wyłącznie na wygranych, a przecież to jest najważniejsze. Przed Wami pojawi się klasyczny widok slotu typu 777, mamy do czynienia z pięcioma bębnami i 25 liniami wygrywającymi, co jest naprawdę pokaźną liczbą jak na tak prostu w budowie slot do gry. Tematycznie znajdujemy się w klimacie wielkiego miasta.

Spotkacie tutaj symbol scatter, zarówno jak symbol wild. Tym pierwszym jest tytułowy banan, tym drugim goryl. Poza tym mamy symbol uroczej blondynki, widoku na miasto, lodów, okularów oraz klasycznie – literek: A, K, Q, J. Przenieście się do wielkomiejskiego świata, gdzie waszym przewodnikiem drogi stanie się potężny goryl, zawsze łasy na banany – jego ulubione pożywienie, a od dzisiaj Wasz ulubiony i najbardziej pożądany symbol, który zapewni wam masę darmowych gier, a to przecież gracze na całym świecie kochają najbardziej!

Jeżeli chcecie się przekonać jak wygląda gra, to nie ma nic prostszego – na naszej stronie znajdziecie Cool Bananas demo, na którym nauczycie się podstawowych zasad gry i zapoznacie ze wszelkimi informacjami. Jesteśmy przekonani, że po rozegraniu kilku rozgrywek za darmo staniecie się pewniejsi siebie, a zwłaszcza waszych potężnych wygranych, które oczekują na was tuż za rogiem. Przejdźmy zatem do szczegółowej recenzji tej ciekawie zapowiadającej się gry hazardowej slotowej. Do dzieła!

Co cechuje Cool Bananas?

Oprogramowanie gry jest autorstwa NextGen gaming, producent klasycznych slotów, ten przez nas opisywany nie jest wyjątkiem. Mamy do czynienia z klasycznym slotem 2D, bez szczególnych zabiegów graficznych i rozbudowanych wizualiów. Gracz ma dostępnych aż 25 linii wygrywających oraz 5 bębnów. Minimalnym zakładem jest 0,01 euro, a maksymalnym 10,00 euro. Zwrot RTP czyli szacowany teoretyczny zwrot dla gracza wynosi 95,05%, co zapowiada spore wygrane na starcie.

Gra posiada oczywiście funkcję autoplay, która zwalnia gracza od konieczności aktywowania gry za każdym razem. W grze spotkamy zarówno symbol wild, jak i scatter. Symbolem scatter jest banan, a symbolem wild goryl. Poza nimi spotkamy inne tematyczne symbole związane z miastem i rozrywką, jak i klasyczne już dla slotowego świata literki.

Grą możecie się też cieszyć z urządzeń mobilnych! Możecie więc zdecydować się na grę w każdym dowolnym, wybranym przez Was miejscu. Gra nie posiada jednak trybu wieloosobowego, pozostało więc cieszyć się nią w samotności, jednakże spokojnie – waszymi towarzyszami będą wesoły goryl i symbol uroczej blondynki, dwóch gwarantów wielogodzinnej zabawy!

Jak jest zbudowany Cool Bananas?

Cool Bananas automat slot zbudowany jest w sposób prosty i bardzo wyraźny. Pasek nawigacji znajduje się u góry, łatwo dostępny i zawsze w zasięgu wzroku gracza. Jest to centralny i najważniejszy element slotu. W lewym górnym rogu znajdziecie swój aktualny bilans konta, po środku swój aktualny zakład, a po prawej to co najważniejsze – czyli sumę wygranych. Wszelkie informacje znajdziecie pod przyciskiem koła zębatego. Tam ustalicie głośność muzyki, lub jej brak. Aktywujecie Cool Bananas automat do gry automatyczną, pod symbolem “i” znajdziecie pay table – czyli tabelę wypłat , wraz z opisem wszystkich bonusów i rozpisanymi wszystkimi liniami wygranych. Poznacie tam też symbole wild i scatter. Po kliknięciu w ikonkę monet ustalicie wysokość swojego zakładu.

Nawigacja po grze jest bardzo prosta i intuicyjna, dzika grafika nie atakuje nas z każdej możliwej strony. Niewprawiony gracz z dziecięcą łatwością znajdzie wszelkie potrzebne mu do gry informacje. Tabela wypłat jest również bardzo intuicyjnie skonstruowana – czego chcieć więcej? Gracz z łatwością może zanurzyć się w niej i grać do woli.

Pamiętajcie jednak, że ważnym jest aby przed rozgrywkami zapoznać się szczegółowo z zasadami, najlepiej przez sprawdzenie Cool Bananas bez rejestracji na naszej stronie. Gra jest niezobowiązująca i prosta, gdy już sprawdzicie swoje siły, to możecie z lekkim sercem i bez żadnych obaw przejść do grania w Cool Bananas na prawdziwe pieniądze z bonusem bez depozytu za rejestracje.

Jakie korzyści możecie osiągnąć, grając w Cool Bananas?

Już niebawem przekonacie się, że Cool Bananas gra się naprawdę ekscytująco! Spotkacie symbole Wild i Scatter. Symbol scatter – czyli banan, wylosowany trzykrotnie przynosi graczowi darmowe spiny. Jeżeli podczas darmowego spinu wylosujecie znowu scattera, to zyskacie aż 8 darmowych gier! Mimo, że gra ma dosyć podstawowe funkcje, to gwarantuje naprawdę potężne wygrane przy niedużym wysiłku. Mamy tutaj też dodatkowy, podwójny mnożnik.

Goryl, czyli symbol wild zastępuje każdy inny symbol, oprócz scattera. Goryl może was wynagrodzić od 10,00 do 5,000, za 2, 3, 4 lub 5 powtórzeń na tabelach wypłat. Wszystkie możliwe wygrane przedstawimy Wam w tabeli wygranych przy najniższym zakładzie, czyli 0,01 euro.

Symbol x2 x3 x4 x5
Goryl (wild) 10 100 1000 5000
Banan (scatter) 1 5 20 100
blondynka 2 25 250 100
miasto 2 20 100 250
Lody, okulary 15 50 200
A, K 10 40 150
Q, J 5 25 125
10,9 5 20 100

Po szybkiej analizie tabeli, pewnym jest, że możecie liczyć na ogromne korzyści finansowe. Jeżeli to was jeszcze nie przekonuje, to zapoznajcie się z naszą niezależną opinią.

Cool Bananas – nasza niezależna opinia

Cool Bananas online zdaje się być grą prostą, ale niech to was nie zwiedzie. Po przegraniu kilku rozgrywek udało się nam zyskać spore wygrane. Grafika na pierwszy rzut oka może zdawać się lekko prymitywna, ale nie umniejsza to szans na wygrane, jakie można uzyskać. Mimo dosyć podstawowych opcji bonusowych pojawiają się one stosunkowo często, warto więc podążać wzrokiem za symbolem banana – może przynieść wam wiele darmowych gier!

W tym slocie możecie liczyć na jackpota o wysokości 5000. Pozostało już tylko zakasać rękawy i przenieść się w wielkomiejski świat, podążając za sylwetką goryla i blondynki. O tym wszystkim musicie przekonać się już sami, prowadząc wasze indywidualne rozgrywki, tego za was już nie zrobimy – zagrajcie w Cool Bananas za darmo, sprawdźcie swoje szanse na wygraną i oceńcie, czy możecie przejść już odważnie do gry na w Cool Bananas na prawdziwe pieniądze.