Diamond Dogs

Diamond Dogs

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

Diamond Dogs – darmowy automat do gry

Na temat naszej dzisiejszej recenzji wybraliśmy nieco zapomnianą grę firmy Play’n GO, jaką jest Diamond Dogs online. Jest to tytuł, który został zaprezentowany przez tego producenta w 2018 roku i w tamtym okresie zapowiadał się na ogromny hit. Jednak czas pokazał, że Diamond Dogs nie zyskał sobie nawet ułamka popularności swojego znanego kuzyna. Niemniej jednak jesteśmy zdania, że zupełnie niesłusznie – bo to według nas wciąż jest bardzo atrakcyjna maszyna slotowa, na którą naprawdę warto zwrócić uwagę.

Oprócz recenzji przygotowaliśmy dla Ciebie także Diamond Dogs demo na naszej stronie internetowej. Możesz wykorzystać tę odmianę do poznania tej maszyny slotowej w praktyce, nabrania doświadczenia, poznania znaczenia funkcji specjalnych, przetestowania jej grywalności oraz tego, czy będziesz w nią mógł zagrać na swoim telefonie komórkowym. Zauważ przy tym, że jest to gra na wirtualne żetony, co oznacza, że nie każemy Ci płacić za grę – odpada więc cały proces rejestrowania konta, logowania się, podawania danych i weryfikowania adresu e-mail, zapisywania do newslettera i innych tego typu czynności.

Po prostu grasz ile chcesz i dobrze się bawisz. A potem możesz zagrać w wybranym przez siebie kasynie internetowym na prawdziwe pieniądze i wykorzystać zdobytą tę wiedzę w praktyce, by poprawić stan swojego salda.

Cechy maszyny slotowej Diamond Dogs

Diamond Dogs automat to maszyna slotowa wideo z 2018 roku wyprodukowana przez firmę Play’n GO. Ma ona 5 bębnów, 3 rzędy symboli w oknie gry oraz 243 aktywne linie wygranych. Pozwala na wyjątkowo szeroki zakres stawek zakładów, bo możesz tutaj postawić od 0,18 monety do aż 900 monet na pojedynczy spin. Ponadto gra cechuje się wysokim wskaźnikiem opłacalności dla graczy, jako że wartość RTP (od terminu angielskiego Return to Player) wynosi tutaj 96,68%.

Z funkcji specjalnych mamy tutaj dosyć standardowy zestaw pod postacią Wildów, Scatterów, darmowych spinów i mnożników wygranych. Ale dodatkowo znajdziemy w tym tytule aż cztery jackpoty (o stałych mnożnikach wobec zakładu podstawowego, nie jest to progresywna pula nagród) oraz grę bonusową. Ponadto możemy skorzystać z opcji gry automatycznej.

Jak grać w automat do gry Diamond Dogs?

Wystarczy, że zagrasz choć przez chwilę w Diamond Dogs bez rejestracji na naszej stronie, by się od razu przekonać, że jest to bardzo prosta w obsłudze gra i do tego cechująca się wspaniałą oprawą graficzną. Tłem dla tej gry jest widok ulicy chińskiego miasta, a symbole na bębnach także kojarzą się z chińską kulturą. Ogólnie tytuł ten prezentuje się doskonale i wręcz zachęca do zakręcenia bębnami.

Zanim to jednak zrobisz po raz pierwszy, zapoznaj się ze sterowaniem rozgrywką. Wszystkie operacje możesz wykonać za pomocą specjalnego panelu, który umieszczony jest pod oknem gry. Pozwala on między innymi ustawić wartość zakładu na grę (poprzez określenie liczby monet i wartości pojedynczej monety). Możesz użyć też szybkiej opcji BET MAX. Dostępny jest także tryb gry automatycznej, a rozgrywkę rozpoczynasz klikając w przycisk ze strzałką zlokalizowany w centralnej części panelu sterowania.

Nie zapomnij także zapoznać się ze szczegółową instrukcją dla tej gry dostępną pod małym przyciskiem „i”, który znajdziesz po lewej stronie panelu. Wygląda on niepozornie, ale po jego kliknięciu ujrzysz szczegółowy opis wszystkich opcji i funkcji w tej grze. Warto więc tutaj zaglądać za każdym razem, gdy będziesz chciał odświeżyć swoją wiedzę na ten temat.

Bonusy i opcje specjalne dostępne w Diamond Dogs

O atrakcyjności danej maszyny slotowej w oczach graczy zazwyczaj odpowiada głównie obecność atrakcyjnej funkcjonalności dodatkowej, wykraczającej poza samo tylko kręcenie bębnami. W przypadku gry Diamond Dogs na prawdziwe pieniądze mamy do czynienia z naprawdę wieloma ciekawymi rozwiązaniami, które zamierzamy teraz opisać nieco bliżej.

Zacznijmy od popularnej, znanej z wielu innych gier opcji, jaką jest Wild. Rolę tę pełni pudełko chińskiego jedzenia, zastępuje ono na bębnach inne standardowe symbole – za wyjątkiem złotej łapy i monety w misce, które także są symbolami o specjalnym znaczeniu. Za 5 Wildów na aktywnej linii wygranych także można otrzymać wygraną!

Scatterem jest złoty odcisk łapy. Co najmniej trzy takie symbole zapewniają 8 darmowych spinów. Następne w kolejności są symbole Bonus w postaci złotej monety w misce. Występują one na bębnach 2, 3, 4 oraz 5. Każda moneta zwiększa o 1 punkt wartość jednego z losowo wybranych jackpotów Mini, Minor, Major lub Grand.

Mamy tutaj także grę bonusową. Jeśli na bębnie o nr 1 pojawi się dowolny symbol psa, to wszystkie takie same symbole w oknie gry zostaną zamienione na symbol podwójny. Jeśli zdarzy się to na bębnach 1 i 5, to każdy taki symbol stanie się potrójnym. Zobaczmy teraz, ile możemy wygrać w Diamond Dogs grając na minimalną stawkę.

Liczba symboli Scatter Pies w kapeluszu Pies policyjny Biały pies Chihuahua Pitbull Kier Pik Trefl Karo
3 1 25 15 10 10 10 5 5 5 5
4 5 200 100 80 60 50 40 30 20 10
5 10 40 350 300 250 200 150 100 75 50
6 500 400 350 300 250
7 600 500 400 350 300
8 1 000 600 500 400 350
9 1 250 750 600 500 400
10 1 500 1 000 750 600 500
11 2 500 1 250 1 000 750 600
12 3 000 1 500 1 250 1 000 750
13 4 000 2 000 1 500 250 1 000
15 10 000 5 000 3 000 2 000 1 500

Diamond Dogs – nasza opinia

Jesteśmy zdania, że Diamond Dogs to gra, która spodoba się każdemu użytkownikowi, niezależnie od wieku i stażu w kasynie online. Gorąco ją polecamy wszystkim fanom gier na pieniądze, bo jest to wyjątkowo atrakcyjny produkt!

FAQ

Gdzie da się pograć w Diamond Dogs za darmo?

Jeśli masz ochotę zagrać w Diamond Dogs za darmo, to znajdziesz tę grę właśnie w bezpłatnej wersji w naszej witrynie internetowej. Możesz w nią grać ile tylko zechcesz, bo nie wiąże się to z żadnymi ograniczeniami, ani też wymaganiami z naszej strony.

Czy w grze Diamond Dogs dostępne są darmowe spiny?

Tak, można zdobyć jednorazowo 8 darmowych spinów podczas rozgrywki. Wystarczy w tym celu zwracać uwagę na Scattery, czyli na złoty odcisk psiej łapy. Za co najmniej 3 Scattery dostaniesz 8 darmowych spinów i dodatkowo mnożnik x3 dla każdej wygranej, jaka padnie w ich trakcie.

Czy da się wygrać większe kwoty grając w Diamond Dogs?

Diamond Dogs automat do gry cechuje się wysoką zmiennością, co oznacza, że rzadko trafiasz wygrywające kombinacje, ale za to są one dosyć wysokie - jeśli jednak zagrasz na maksymalną stawkę 900 monet, to możesz jednorazowo wygrać nawet 9 milionów monet. Sam oceń, czy to jest dla Ciebie wystarczająco wysoka wygrana!

Czy trzeba instalować grę Diamond Dogs, żeby zagrać w nią na telefonie?

Nie. Diamond Dogs gra została wykonana w standardzie nowoczesnych aplikacji internetowych i działa w związku z tym w przeglądarkach internetowych obsługujących HTML5 i JavaScript. Mogą to być na przykład Firefox, Chrome, Opera, Safari i wiele innych w wersjach standardowych oraz mobilnych.