Dolphin Gold

Dolphin Gold

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

Dolphin Gold gra online

Natura, spokojna rozgrywka i prosty mechanizm zabawy. To zestaw cech, który wyjątkowo często pojawia się na automatach do gier i od lat doskonale się sprawdza. Przykładem takiego sukcesu jest Dolphin Gold automat od studia Lightning Box. Pomimo tego, że nazwa firmy, która stoi za wyprodukowaniem tej gry, najpewniej niewiele mówi, warto poświęcić kilka chwil i zapoznać się z tą bardzo ciekawą pozycją z 2014 roku.

Automat zabiera swoich graczy w podróż do podwodnego, kolorowego świata pod powierzchnią oceanu, gdzie można spotkać przepiękne stworzenia zamieszkujące spokojny świat rafy koralowej. Ta kojąca tematyka z pewnością pomoże w osiągnięciu tak potrzebnego w dzisiejszych czasach spokoju i możliwości wyciszenia się.

Grą można sterować już z poziomu naszej strony internetowej i to całkowicie za darmo. Wystarczy włączyć ją, a uruchomi się w wersji Dolphin Gold za darmo. Warto tutaj zaznaczyć, że ta wersja nie różni się niczym pod względem mechaniki od standardowej rozgrywki za pieniądze, co sprawia, że jest idealnym wstępem do przejścia do rozgrywki na poważnie. Kiedy dany gracz jest już pewien, że odpowiednio poznał tę pozycję, to może śmiało przejść do kasyna online, gdzie będzie pewien, iż w optymalny sposób wykorzysta swoje szanse.

Specyfikacja techniczna Dolphin Gold

Doświadczony gracz już po samej dacie premiery będzie w stanie z dużym prawdopodobieństwem wskazać, jak ta maszyna będzie się prezentować pod względem mechaniki. Pomimo tego, że gra prezentuje się standardowo, to znajdzie się kilka funkcji, które wyróżniają się na tle innych pozycji.

Dolphin Gold online to slot z pięcioma bębnami, na których losują się po cztery symbole. Wszystkich linii wypłacających jest 40 i są one zawsze aktywne. Wygrane trafiają się relatywnie często, czego dowodem jest solidny zwrot pieniędzy do gracza, który wynosi aż 95,3%. Warto zwrócić szczególną uwagę na minimalistycznie, praktycznie niewidoczny interfejs użytkownika. Zakład ustawia się suwakiem pojawiającym się tuż przy największym przycisku i jego wartość może wynieść od 0,01 do 10. Maksymalny zakład może i nie jest szczególnie imponujący, ale wystarcza, żeby się bardzo dobrze bawić i przede wszystkim – trafiać naprawdę wysokie wygrane. Całość została dostosowana do technologii HTML5, więc nikt nie musi przejmować się wiekiem gry hazardowe za darmo. Doskonale poradzi sobie na każdym urządzeniu – czy mowa o komputerze, czy o smartfonie lub tablecie.

W grze zaimplementowano funkcję automatycznej zabawy, a takie opcje jak Scatter, Wild  oraz darmowe spiny, jedynie uprzyjemniają rozgrywkę i sprawiają, że nie nudzi się przy dłuższym posiedzeniu. Dlatego gorąco zachęca się do wypróbowania Dolphin Gold automat do gry.

Prezentacja i rozgrywka w Dolphin Gold

Pod względem graficznym można odnieść mieszane odczucia. Z jednej strony ogólna jakość grafiki jest wysoka. Symbole są szczegółowe, dostosowane do ogólnej tematyki rozgrywki, a w tle widać piękną głębię oceanu. Co więcej, od czasu do czasu pojawiają się jakieś animacje i to wszystko może się podobać, ale jako całość wyraźnie odstaje od dzisiejszych standardów. Dolphin Gold gra może się podobać, ale raczej należy nastawić się na to, że nie zachwyci.

Nieco inaczej można się wyrazić o samym interfejsie gry, który został bardzo mocno odświeżony i dostosowany do dzisiejszych standardów. Twórcy poszli na minimalizm i na ekranie widać zaledwie kilka przycisków, które zostały opracowane w tak intuicyjny sposób, że już od pierwszych chwil można się domyślić, który jest od czego. U góry ekranu znajduje się pasek informacyjny, gdzie przedstawiono saldo konta, zakład oraz ewentualną wygraną. Przyciski skupiają się po prawej stronie, co jest wyraźnym ukłonem w stronę użytkowników smartfonów. Przyciski pozwalają na:

  • uruchomienie losowania na bębnach,
  • ustawienie zakładu,
  • zajrzenie w ustawienia gry.

Dla osoby, która pierwszy raz uruchamia tę grę, najistotniejsze będzie zajrzenie w ustawienia gry i przełączenie się na zakładkę „i”, gdzie znajduje się karta informacyjna z potencjalnymi wygranym liniami wypłacającymi i dokładnym opisem każdego bonusu. Najłatwiejszym sposobem na poznanie tego wszystkiego będzie sprawdzenie Dolphin Gold bez rejestracji.

Tabela wypłat i bonus Dolphin Gold

Wygrane formują się w standardowy sposób za 3, 4 lub 5 takich samych ikon na jednej linii wypłacającej. Przy zakładzie wynoszącym 1 na 1 linię, wygrane z poszczególnych symboli przedstawiają się następująco.

Symbol X3 X4 X5
9, 10 5 10 25
J, Q, K 5 10 50
Rafa koralowa, Konik morski 10 20 75
Ryby 15 50 100
Żółw 25 60 125
Płaszczka 30 125 500

Na bębnach pojawiają się dwa symbole specjalne, które przyjmują przede wszystkim funkcję Wild i podwajają wygrane z każdej kombinacji, w której uczestniczą. To dwa symbole z delfinem. Niebieski ma dodatkowo opcję Scatter, czyli zapewnia uruchomienie bonusu z darmowymi spinami bez względu na linie wypłacające. Liczba obrotów zależy od liczby Scatterów i maksymalnie może wynieść 21. Złoty delfin pojawia się wyłącznie podczas trwania bonusu i przyjmuje klasyczną postać Wild.

Dolphin Gold – ogólne podsumowanie

Dolphin Gold to bardzo przyjemna, chociaż nieco odstająca od dzisiejszych standardów produkcja. Twórcy wykonali kawał dobrej roboty i zastosowani pewne aktualizacje, ale nie ingerowali w prezencję, czy sam mechanizm rozgrywki. Dlatego dzisiaj ta maszyna prezentuje się raczej jak starsza produkcja, ale jest bardzo przyjemna w obsłudze na dowolnym urządzeniu. Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sprawdzić, jak bawiono się na slotach dobre kilka lat temu. Zanim jednak ktoś zdecyduje się zabawić przy Dolphin Gold automat na prawdziwe pieniądze, gorąco zachęcamy do sprawdzenia wersji testowej, która jest dostępna na naszej stronie internetowej.

FAQ

Czy jest możliwość zabawy w Dolphin Gold bez wymogu wpłacania pieniędzy?

Gra Dolphin Gold demo jest powszechnie dostępna i każdy ma do niej dostęp bez wymogu logowania oraz rejestracji. Ta wersja jest dostępna na naszej stronie albo w dowolnym kasynie, gdzie w bibliotece znajdzie się ten tytuł.

Czy gra Dolphin Gold zawiera możliwość trafienia bezpłatnych obrotów?

Tak. Wystarczy trafić przynajmniej trzy ikony z delfinem, a maszyna automatycznie przełączy się na tryb darmowych spinów.

Czy grając w Dolphin Gold, mam szansę zdobyć prawdziwe pieniądze?

Jak najbardziej. Żeby to jednak było możliwe, należy zarejestrować się w kasynie internetowym i mieć dodatnie saldo konta.

Czy do gry w Dolphin Gold wymagane jest pobranie aplikacji?

Pomimo tego, że gra ma już dobre kilka lat, została dostosowana do nowoczesnej technologii HTML5, która sprawia, iż zabawa na niej nie ma wymogu pobierania dodatkowych aplikacji ani sterowników.