Dolphins Pearl

Dolphins Pearl

Star Star Star Star Star
(
2
glosow)
Gorący
Szczegóły gry

Dolphins Pearl za darmo

Dolphins Pearl online to jeden z największych klasyków wśród automatów do gier. Gra miała swoją premierę w 2008 roku i została opracowana przez legendarne studio Novomatic. Twórcy są znani z tego, że jeszcze dekadę temu tworzyli absolutnie topowe automaty do gier, z którymi nikt nie mógł się równać. Dowodem na to jest to, że nawet po kilkunastu latach, gry takie jak Dolphins Pearl online nadal cieszą się sporą popularnością.

To standardowy automat do gier, działający na do dzisiaj popularnych zasadach. Dzięki temu każdy gracz już od pierwszych chwil będzie wiedział, co robić. Z pewnością wspomoże go w tym prosty uniwersalny interfejs, który był implementowany do wszystkich produkcji tej firmy. Każdy zainteresowany może w dowolnej chwili uruchomić Dolphins Pearl demo, gdzie może sprawdzić wszystko na własną rękę. Praktyka to niezwykle istotna kwestia – zwłaszcza jeśli ktoś planuje zainwestować w slot na prawdziwe pieniądze.

Podstawowe informacje o grze Dolphins Pearl

Gra została opracowana przez studio Novomatic, które ma na swoim koncie nieprawdopodobną liczbę popularnych automatów do gier. Cała twórczość obejmuje blisko 400 slotów, co tylko dowodzi temu, że firma ma ogromne doświadczenie, które widać w każdej jej produkcji.

Dolphins Pearl automat do gry to standardowy slot, który pod względem mechaniki przypomina setki innych gier – zwłaszcza tych, które ponad dekadę temu tworzyło Novomatic. Maszyna ma pięć bębnów, z których każdy losuje po trzy symbole o tematyce świata podwodnego. Gracz w dowolnej chwili może wybrać, ile z dziesięciu możliwych linii będzie aktywnych oraz ustawić zakład, który jest przeliczany na każdą z nich. W ten sposób minimalny i maksymalny zakład mogą wynosić od 0,1 do 100. Tak obszerny zakres daje sporą swobodę dla graczy z mniejszym i większym budżetem. RTP automatu do gier to porządne 95,13%, co stawia go w jednym rzędzie z dzisiejszymi hitami.

Do gry wprowadzono kilka funkcji specjalnych. Pod względem rozgrywki mowa o symbolu Wild oraz Scatter, który odpowiada także za rundę darmowych spinów. Mechanizm obsługi rozgrywki pozwala na ustawienie automatycznej gry, funkcję Gamble oraz Max Bet. Dolphins Pearl gra została także zaktualizowana pod względem najnowszych technologii, które pozwalają na wygodną grę z poziomu przeglądarki.

Prezentacja gry oraz interfejs użytkownika w Dolphins Pearl

Wizualnie gra przedstawia się solidnie, ale na dzisiejsze standardy nieco odstaje od konkurencji. Jeśli jednak ktoś ceni sobie porządne wykonanie, to Dolphins Pearl automat z pewnością spełni jego oczekiwania. Grafiki są bardzo ładne i mają wysoką rozdzielczość, przez co, stworzenia podwodne po prostu muszą się podobać. Jedynym mankamentem jest wyraźny brak animacji. Te uruchamiają się tylko w przypadku trafienia wygranych, ale to za mało i gracz ma wrażenie, że wszystko jest nieco płaskie.

Obsługa automatu to sama przyjemność. W zależności od tego, z jakiej wersji gracz korzysta, może to być standardowy interfejs Novomatic lub nowsza wersja, dostosowana do mobilnej. Z prawej strony ekranu znajdują się dwa przyciski. Większy odpowiada za uruchomienie losowania symboli oraz w przypadku przytrzymania – włączenie automatycznej gry. Mniejszy jest określony mianem Menu i to właśnie tam wrzucono wszystkie dodatkowe opcje. Po jego kliknięciu gra uruchamia specjalne okno, gdzie można dostosować wysokość zakładu, zmienić podstawowe ustawienia gry oraz przejrzeć tabelę wypłat.

Dla nowego gracza bardzo ważne jest, żeby zapoznał się z przyciskiem Paytable – nawet jeśli włączył Dolphins Pearl bez rejestracji. Znajdzie tam wszystkie informacje o potencjalnych wygranych oraz funkcjach bonusowych. Dodatkowo twórcy zamieszczają prosty opis zasad działania gry, który może się także przydać, jeśli ktoś liczy na optymalne rezultaty rozgrywki.

Bonusy, które można uruchomić oraz tabela wypłat Dolphins Pearl

Jak zostało już wspomniane, w grze pojawiają się proste funkcje specjalne, które będą doskonale znane każdemu, kto ma jakiekolwiek doświadczenie z automatami do gier. Najlepszym sposobem na ich poznanie w praktyce, będzie uruchomienie Dolphins Pearl za darmo. Oto wszystkie funkcje specjalne, na które można trafić:

  • Wild – tytułowy delfin zamienia się ze wszystkimi ikonami z wyjątkiem Scattera. Warto zaznaczyć, że odpowiada za możliwość trafienia największej nagrody w grze. W przypadku stworzenia kombinacji z innymi symbolami podwaja wartość nagrody.
  • Scatter – małż z perłą wypłaca nagrody bez względu na linie wygrywające. Co więcej, kiedy na ekranie pojawią się przynajmniej 3 symbole, uruchamia się runda z bezpłatnymi obrotami.
  • Darmowe spiny główny bonus bez depozytu, który zapewnia 15 obrotów z 3-krotnym mnożnikiem wygranych.

W grze można także liczyć na całkiem spore trafienia z kombinacji. Przy zakładzie wynoszącym 0,1 i 10 liniach aktywnych, można liczyć na następujące wygrane.

Symbol x2 x3 x4 x5
9 0,2 0,5 2,5 10
10 0,5 2,5 10
J 0,5 2,5 10
Q 0,5 2,5 10
K 1 5 12,5
A
Konik morski 2 10 40
Ryby 1,5 7,5 25
Płaszczka 0,2 2,5 12,5 75
Krab
Małż 2 5 20 500
Delfin 1 25 250 900

Podsumowanie o grze Dolphins Pearl

Dolphins Pearl to prosta, aczkolwiek niezwykle satysfakcjonująca rozgrywka, która z pewnością przypadnie do gustu każdemu graczowi. Maszyna ma swoje wady, ale wynikają one głównie z wieku, a jeśli weźmie się pod uwagę to, że produkcja ma już na karku kilkanaście lat, to bardzo łatwo można dojść do wniosku, iż ma się do czynienia z absolutnym hitem. Dlatego gorąco zachęca się do wypróbowania tej gry w polskich kasynach online. Najpierw można przetestować ją w wersji testowej, aby później przejść do Dolphins Pearl na prawdziwe pieniądze i przekonać się o prawdziwej wartości automatu.

FAQ

Czy jest możliwość zagrania w Dolphins Pearl w wersji testowej?

Gra została udostępniona równolegle w dwóch wersjach i jeśli gdzieś jest dostępna, to zawsze można włączyć także grę demo.

Czy automat Dolphins Pearl zawiera bonus darmowych spinów?

Trafienie trzech symboli z małżem w dowolnym miejscu na ekranie powoduje uruchomienie bonusu z 15 darmowymi spinami.

Czy kasyna internetowe umożliwiają grę w Dolphins Pearl na prawdziwe pieniądze?

Oczywiście, że tak. Wystarczy wybrać prawdziwe kasyno internetowe, gdzie będzie dostępna gra Dolphins Pearl i zarejestrować konto.

Chcę zagrać w Dolphins Pearl. Czy muszę pobierać specjalną aplikację?

Nie trzeba niczego pobierać. Wystarczy włączyć grę prosto z przeglądarki, a ona uruchomi się w optymalnej formie, która będzie dostosowana do każdego urządzenia.