Dragon Pearls

Dragon Pearls

Star Star Star Star Star
(
2
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

Dragon Pearls online

Stare chińskie przysłowie mówi: “6 pereł uszczęśliwia, ale to 15 daje prawdziwą radość”. Smocze perły, to o nie będzie toczył się bój w tej grze. Dragon Pearls automat do gry utrzymany jest w orientalnym klimacie. Kolumny ociekające złotem, bogata symbolika i muzyka z Dalekiego Wschodu daje nam jasno do zrozumienia, że Chiny będą celem naszej podróży. Slot ten powstał w firmie Booongo, która daje nam prawdziwe arcydzieło. Ta dbałość o wszystkie detale jest bliska kulturze rodem z Chin i w tej grze została dokładnie odwzorowana. Dostajemy automat kompletny, wyposażony w szereg bonusów bez depozytu, ciekawych symboli, jackpotów i różnych urozmaiceń, które zatrzymają gracza na długie godziny.

Dragon Pearls bez rejestracji jest dostępna na naszej stronie internetowej. Z racji tego, że w grze jest wiele różnych rozwiązań usilnie zalecamy jego dobre poznanie. Najlepszym sposobem będzie zagranie w darmową wersję gry hazardowej, w której nie grożą nam żadne konsekwencje. Dopiero po takim przygotowaniu będziemy gotowi stanąć w szranki z prawdziwym smokiem w kasynie online. W internetowych kasynach możemy zagrać w Dragon Pearls slot online za prawdziwe pieniądze. Kierujmy się tylko do zaufanych placówek posiadających bardzo dobrą renomę i licencje będące gwarancją bezpieczeństwa.

Cechy gry Dragon Pearls

Dragon Pearls gra to piękny, kolorowy wideo slot stworzony przez ukraińskie studio Booongo. Rozgrywka odbywa się na 5 bębnach przy 25 liniach wygrywających. Minimalny zakład w grze to 0,25 kredytu. Po drugiej stronie jest 60 żetonów na jeden obrót. Warto grać wyższymi stawkami bo jackpoty w grze są wysokimi mnożnikami zakładu. Współczynnik RTP gry wynosi  około 95%, co jest wynikiem zbliżonym do średniej dla podobnych tego typu gier.

Slot posiada wiele symboli bonusowych. Będzie wild, scatter i specjalny symbol pereł. Tryb automatyczny gry jest dość ograniczony. Nie można w nim wskazać nawet ilości interesujących nas obrotów bez depozytu. Dragon Pearls demo nie posiada trybu gry wieloosobowej. Slot został stworzony w technologii HTML5, która pozwala na granie na dowolnym urządzeniu mobilnym. Może to być laptop, tablet czy smartfon. Na żadnym z nich nie powinno być problemu z uruchomieniem gry.

Zasady Dragon Pearls

Sterowanie grą zostało umieszczone po prawej stronie ekranu. Od samej góry będą to kolejne znaki

  • “i” – w graficzny sposób opisuje bonusy w grze. Zmieniając strzałkami po lewej stronie karty przebrniemy tak przez opis wszystkich funkcji i przebieg linii wygrywających. Po lewej stronie jest jeszcze przycisk “Common rules” w które opisane zostały szczegółowe zasady. Każdy gracz z jednymi i drugimi powinien się dobrze zapoznać. 
  • Podwójna strzałka – zmienia tempo rozgrywki i ilość wyświetlanych animacji,
  • Zielona duża strzałka – przycisk rozkręcający bębny, służy do tego też klawisz spacja,
  • Litera “A” ze strzałkami – uruchomienie gry w trybie automatycznym,
  • Głośnik – wyciszenie dźwięków,
  • Stos monet – wybór stawki gry. Otwiera dodatkową tabelę. Można też ją zmienić plusem i minusem pod polem “BET”

“Last win” prezentuje naszą ostatnią wygraną. W polu “balance” widnieje nasze aktualne saldo.

Oprawa graficzna stoi na najwyższym poziomie. Kolorystyka jest utrzymana w odcieniach złota i czerwieni. Symbole w grze kojarzone są z chińskimi znakami przynoszącymi szczęście. Muzyka idealnie wpasowuje się w ten klimat. Przyspiesza gdy akcja nabiera tempa i zwalnia by budować spokojniejszy nastrój. Ponad bębnami znajdują się 3 liczniki, które prezentują wysokość aktualnych jackpotów. Zmieniają się one wraz z stawką jaką gramy, ponieważ od niej są zależne.

Bonusy w Dragon Pearls

Bonusy dostępne w tej grze powodują, że na pewno nie będziemy się nudzić. Poznajmy najpierw symbole specjalne. Za wild odpowiada znak Yin Yang opisany także jako wild. Zastępuje on inne za wyjątkiem scattera i bonusa. Scatterem jest waza wypełniona złotymi monetami. Jeśli pojawi się przynajmniej 3 razy na bębnach drugim, trzecim lub czwartym to rozpoczyna funkcję 8 darmowych spinów. W ten sam sposób w trakcie trwania spinów mogą zostać rozpoczęte respiny. Podczas rozgrywania darmowych spinów ilość dostępnych symboli jest okrojona, będą to tylko wysoko punktowane symbole.

Gra posiada jeszcze jeden symbol bonusu, którym jest tytułowa perła. Jeśli w trakcie gry zdobędziemy ich co najmniej 6 to przechodzimy do rundy bonusowej. Perły, które je rozpoczęły pozostają już na swoich miejsca. Rozgrywane będzie 3 dodatkowe spiny, ale na innych zasadach. Obracały się będą tylko puste pola. W trakcie obracania widzimy, że znajdują się na nich tylko smocze kule, w innym przypadku nie trafiamy nic. Jeśli w trakcie 3 spinów zostanie zdobyta dodatkowa smocza kula to także zostanie ona wstrzymana a licznik 3 spinów rozpoczyna naliczanie od początku.

Gramy tak do momentu gdy po trzech obrotach nie trafimy już żadnej dodatkowej kuli albo zapełnienia całej planszy 15 kulami. Wtedy wygrywamy grand jackpota, którego wysokość wynosi 1,000 x zakład którym rozpoczęliśmy grę. Na kulach będą znajdowały się liczby odpowiadające naszej wygranej, które na koniec zostaną zsumowane i dopisane do naszego konta. Mnożniki na kulach wynoszą od x1 do x25 zakład. Są jeszcze dwie specjalne kule z mniejszymi jackpotami. Jeśli zostanie trafiona kula z mini jackpotem to wygrana wyniesie 30x zakład. Major jackpot wynosi 150x nasz początkowy zakład. W tabeli poniżej prezentujemy wygrane dla zakładu wynoszącego 10 kredytów:

Symbol x3  x4 x5
A, K, Q, J 2 4 20
Chińskie monety 2 10 40
Drzewko szczęścia 2 12 60
Złota żaba 2 16 80
smok 6 20 100
Scatter 10

Dragon Pearls – opinia

Obok takiej gry nie można przejść obojętnie. Posiada wszystkie cechy dobrego automatu i w zasadzie do niczego nie można się przyczepić. Dobry, orientalny klimat jest lubiany przez graczy i często przez nich wybierany. Wspaniała oprawa graficzna sprawia wrażenie jakbyśmy oglądali film. Ciekawe animacje i muzyka wprowadzają dynamizm do rozgrywki. Na największą pochwałę zasługuje unikatowy system premii na czele z fantastyczną rundą bonusowom w której zdobywamy prawdziwe smocze perły. 15 takich pereł i wygrywamy głównego jackpota. Gorąco zachęcamy do poznania tej świetnej gry w kasynach internetowych.

FAQ

Czy można zagrać w Dragon Pearls za darmo?

Darmowa wersja gry jest dostępna na naszej stronie.

Czy Dragon Pearls automat ma darmowe spiny?

Tak, slot został wyposażony w wiele różnych bonusów a wśród nich darmowe spiny.

Czy mogę wygrać realne pieniądze w Dragon Pearls slot?

Prawdziwe pieniądze można wygrać w kasynie online.

Czy muszę pobierać Dragon Pearls slot, żeby zagrać?

Nie trzeba pobierać gry, aby dało się w nią zagrać. Uruchamiamy ją z poziomu przeglądarki.