Explodiac

Explodiac

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
Szczegóły gry

Dziś zagrajmy w typową owocówkę rodem sprzed kilkudziesięciu lat. Wspólnie przetestujmy i sprawdźmy automat Explodiac – klasyczny lecz mało znany slot online. Czy szczęśliwa siódemka lub nietypowy symbol niebezpiecznej bomby tym razem przyniesie nam wielkie wygrane? Przekonajmy się co potrafi produkcja z 2015 roku, wydana przez studio Bally Wulff.

Testuj razem z nami i sprawdź automat już teraz na naszej stronie internetowej zupełnie za darmo. Explodiac demo dostępny bez rejestracji dla każdego czytelnika! Trenuj swoje szczęście i umiejętności gry, gdy będziesz gotowy zagraj w Explodiac na prawdziwe pieniądze w kasynie online!

Specyfikacja gry Explodiac

Na pierwszy rzut oka Explodiac to standardowy jednoręki bandyta w wersji wideo slota. Automat umożliwia grę za bardzo niskie stawki oraz prosty i czytelny interfejs. Maksymalna stawka dla zakładu to 6  żetonów, zaś minimalnie pozostawić można zaledwie 0,1 żetonu. W automacie gramy na 10 aktywnych liniach w 5 bębnach i 3 rzędach. RTP dla tej gry to aż 96,12%.

Automat oferuje udogodnienia w postaci funkcji autoplay, trybu pełnoekranowego oraz wersji mobilnej na urządzenia przenośne. Dla fanów dodatkowych opcji wprowadzono do gry symbol Wild lecz pominięto Scattery i tryb wieloosobowy. Gra ma już 5 lat lecz nadal działa bez zarzutu, nie sprawia problemów oraz niezmiennie oferuje wysokie wygrane. Explodiac bez rejestracji dostępny jest na naszej stronie. Sprawdź.

Instrukcja obsługi automatu Explodiac

Obsługa automatu okazała się banalnie łatwa i nie powinna sprawić nikomu większego problemu. Explodiac online to wybitnie prosta maszyna, która nie przytłacza ilością dodatkowych funkcji. Oferuje grę za naprawdę małe stawki i jest przyjazna dla początkujących graczy

Przed rozpoczęciem rozgrywki w Explodiac automat do gry, obowiązkowo należy zapoznać się z zasadami producentów na temat automatu. Te informacje dostępne są w lewej dolnej części ekranu pod przyciskiem oznaczonym symbolem “$”. Tuż po prawej stronie od niego, znajduje się pole “Bet” umożliwiające zmianę stawki. Po prawej stronie ekranu dostępne są najważniejsze przyciski, w tym ten rozpoczynający grę, symbolizujący strzałki czyli zakręcenie bębnami. Poniżej prezentujemy tabelę wypłat dla najwyższej stawki w grze (6 żetonów):

Symbol x3 x4 x5
Szczęśliwa siódemka 6 30 600
Arbuz 6 30 150
Winogrona 6 15 60
Śliwka, Pomarańcza, Wiśnia i Cytryna 3 6 30

Rundy i opcje bonusowe w Explodiac

Gra poza standardowymi wygranymi oferuje ciekawą opcję dla fanów wybuchowych bonusów. Przekonaliśmy się o tym na własnej skórze. W grze można spotkać ikonę Bomby – interaktywny symbol, powodujący niemały wybuch w oknie gry. W tej sytuacji wszystkie sąsiednie pola, łącznie z miejscem wybuchu(maksymalnie 9 pól dla jednej bomby) zostaną podmienione na Wild, co prowadzi do wysokich wygranych i radości na twarzy gracza. Łatwo można sobie wyobrazić, co dzieje się w sytuacji wylosowania 2 lub więcej bomb!

Ponadto Explodiac gra w ofercie posiada standardową opcję Gamble – możliwość podwajania wygranej. W mini grze należy trafić wylosowany kolor karty, by cieszyć się mnożnikiem wygranej. Dostępna jest również nieco bardziej skomplikowana wersja Gamble – wspinaczka po szczeblach na drabinie mnożników z możliwością rezygnacji w wybranym momencie.

Kilka słów o Explodiac

Podsumowując wszystkie za i przeciw – polecamy każdemu spróbować swoich sił i samemu przekonać się jakie skutki niesie ze sobą Explodiac automat i jego bombowy bonus w oknie gry. Łatwa obsługa, klimatyczna oprawa i ciekawe dźwięki z gry oraz możliwość kręcenia bębnami za naprawdę niskie stawki sprawia, że przyjemność i czas spędzony z tą maszyną może trwać w nieskończoność! Sprawdź swoje siły w grze Explodiac za darmo na naszej stronie internetowej. Przetestuj grę i podziel się opinią ze swoimi znajomymi. Życzymy wysokich wygranych!