Extra Stars

Extra Stars

Star Star Star Star Star
(
10
glosow)
W trendzie
Szczegóły gry

Extra Stars za darmo

Kolejny wpis w postaci recenzji gry hazardowej to okazja na przetestowanie i sprawdzenie możliwości automatu do gry od EGT – firmy słynącej z ciekawych rozwiązań, wysokich Jackpotów i dość wysokich stawek jak na pojedyncze zakręcenia w grach bębnowych. Euro Games Technology ma już na swoim koncie kilka całkiem podobnych gier do tytułu z dzisiejszej recenzji. Mimo tego wszystkie maszyny 777 tworzone na wzór Extra Stars różnią się w sposobie rozliczania wygranych, a wszystkie te zmiany postaramy się omówić, wykorzystując w tym celu poniższy wpis i darmową wersję gry demo.

Gracze slota Extra Stars mogą jednym kliknięciem przenieść się w czasie, do momentu, gdy główną i wiodąca kategorią gier bębnowych, czyli tak zwanych jednorękich bandytów był motyw ikon owocowych. Większość z nich, jak zresztą Extra Stars nawiązuje do starych czasów barów osiedlowych, gdzie gracze toczyli wielogodzinne potyczki, siedząc na wysokich fotelach w otoczeniu innych hotspotów. Współcześnie taki klimat jest praktycznie niemożliwy do osiągnięcia, gdzie mimo wszystko na pomoc przychodzi studio EGT, które przedstawia retro hit pod tytułem Extra Stars.

Serdecznie zapraszamy do gry na naszej stronie w grze za darmo. Na potrzeby testu udostępniamy bezpłatną wersję Extra Stars za darmo dla każdego. Do uruchomienia gry niewymagane są żadne wtyczki, instalacja gry czy rejestracja konta. Wersja demonstracyjna gry idealnie sprawdza się w przypadku treningu przed grą w Extra Stars na prawdziwe pieniądze.

Możliwości gry Extra Stars

Ten klasyczny video slot jest doskonałym przedstawicielem gier owocowych z dodatkowymi nagrodami w postaci progresywnych Jackpotów. Cała akcja w przypadku gry Extra STars odbywa się na niezmiennym ekranie do gry zbudowanym z wykorzystaniem pięciu bębnów obrotowych, a także 3 rzędów, w których losowane są ikony. W sumie gracze mają do użytku aż 15 pól do gry, które działają na zasadzie spinowania, uwzględniając 10 obowiązkowych linii wygrywających.

Producentem gry jest omawiane wyżejs studio EGT. Gra w tej odsłonie swoją premierę miała już kilka lat temu, mimo to wszystkie opcje działają tutaj bez żadnego problemu. Gra ma swoją odsłonę demonstracyjną (dostępną do gry na naszej stronie) oraz posiada odpowiednik pełnej wersji, który dostępny jest w wielu renomowanych platformach hazardowych i dodatkowo daje opcję rozgrywki na prawdziwe pieniądze.

Extra Stars gra slot jest bajecznie prosta w obsłudze. Gracze mają do wyboru zaledwie pięć stawek – 10, 20, 50, 100 i maksymalnie 200 kredytów na spin. Stawki mogą być zmieniane w każdej kolejnej rundzie i mają wpływ na wysokość wygranych w rozgrywanych rundach. Warto wspomnieć o specyfikacji bonusów i dodatków w grze. Oczywiście slot wyposażony jest w tryby gry automatycznej i pełnoekranowej. Brak tutaj jedynie opcji zabawy w wiele osób. Gra ma swój regulamin, który informuje o wysokości RTP na poziomie 95,78%.

Na koniec pozostaje kwestia możliwości uruchomienia gry na urządzeniach mobilnych. Tak się składa, że EGT dostosowuje swoje gry kasyno online do ogólnych wymagań urządzeń przenośnych. W konsekwencji każda gra tego producenta, tak samo Extra Stars automat bez problemu uruchamia się na smartfonach i tabletach w samej przeglądarce internetowej. Slot nie instaluje żadnych aplikacji, nie wyświetla reklam i jest w pełni darmowy.

Rozgrywka w Extra Stars online

Wspomniana obsługa gry jest banalnie prosta i zawiera się wyłącznie w ustaleniu stawki na zakręcenie. Całą resztą zajmuje się zaawansowana mechanika, która automatycznie wykryje zwycięskie trafienia, zaznaczy na ekranie wypłacalne kombinacje oraz zasili saldo gracza wygraną sumą.

Z czasem spędzonym w grze wzrasta wartość nagród Jackpot. Informacje o ich wysokości widnieją w licznikach w widoku głównym gry. W tym samym widoku znajdują się wszystkie przyciski i odnośniki do ustawień i obowiązkowego regulaminu gry. Cały slot nawiązuje do oldskulowych gier stacjonarnych, a jego jakość wykonania i klimat jedn naprawdę atrakcyjny dla oka i ucha. Grę osobiście można testować przy okazji czytania tego wpisu, uruchamiając slot  na dowolnym urządzeniu bez żadnych ograniczeń.

Największy widok w panelu gracza obejmuje wyświetlacz z saldem użytkownika. Tuż pod licznikiem z saldem gracza BALANCE widnieje kompaktowe menu, które odpowiedzialne jest za ustawienia audio, pełny ekran gry, posiada odnośnik do regulaminu i aktywuje funkcję gry autoplay. Po prawej stronie widoczne są przyciski z podpisanymi stawkami, zaś z prawej wyświetlane są informacje o postępie w rozgrywce z informacją o ostatniej wygranej.

Nagrody w grze Extra Star

Ta gra Jackpot uwzględnia trafienia od trzech do pięciu ikon w jednym rzędzie. Rząd ikon musi zaliczać się do przynajmniej jednej z dziesięciu linii wygrywających. Przykładowa tabela nagród dla stawki 200 kredytów prezentuje się tak:

Ikona x3 x4 x5
Siedem 2,000 10,000 20,000
Banany 1,000 4,000 10,000
Arbuz, Winogrono 400 1,000 4,000
Pomarańcz, Śliwka 200 600 3,000
Wiśnia, Cytryna 200 400 2,000

Poza zwykłymi nagrodami aktywowanymi poprzez losowanie serii ikon warto poznać dodatkowe tryby gry aktywowane przez symbol tytułowej Extra Gwiazdy. Złota gwiazda to symbol Wild, uniwersalny element pasujący do każdej kombinacji. Wild w wielu sytuacjach ratuje kombinacje oraz znacznie zwiększa ich wartość. Ponadto Gwiazda gwarantuje jeden dodatkowy respin dla każdej rundy, w której występuje.

Po wygranej rundzie w Extra Stars automat do gry online każda nagroda może podlegać rozgrywce Gamble z opcją ryzyka. W grze Gamble można podwoić swoją wygraną lub utracić ją w nieodwracalny sposób. Ostatnim atutem gry jest dostępność wspomnianych wcześniej Jackpotów. Jackpot Cards może aktywować jeden z nich w odpowiednim momencie podczas gry. Dokładne omówienie kwestii nagród i aktywacji Jackpot dostępne są w regulaminie gry.

Podsumowanie gry Extra Stars od EGT

Extra Stars online ma duży potencjał i może przypaść do gustu fanom prostych gier o tematyce popularnych kolorowych owoców. Wysoki wskaźnik RTP oraz aktywne Jackpoty to tylko podstawowe zalety, o których warto pamiętać, zastanawiając się, czy Extra Stars demo będzie dla nas odpowiednia. Nasza redakcja poleca grę każdemu i rekomenduje rozgrywkę na darmowym slocie na naszej stronie. Jestesmy przekonani, ze gracze, którzy spróbują swoich sił w Extra Stars bez rejestracji i sprawdzą szczęście w tej grze będa zaskoczeni swoimi wynikami. Mimo prostym rozwiązaniom gra wzbudza emocje i doskonale sprawdza się podczas nudnych wieczorów.

Gra jest dostępna na naszej stronie bez żadnych ukrytych opłat. Nie wymagamy rejestracji konta i dokonywania depozytu. Udostępniamy slot dla fanów hazardu, tworząc portal internetowy z najlepszymi recenzjami online.