Extremely Hot

Extremely Hot

Star Star Star Star Star
(
2
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

Extremely Hot online

Hot spory to wdzięczny gatunek automatów do gier, który zawsze wzbudza ogromne emocje. Zwłaszcza jeśli został stworzony z wykorzystaniem oryginalnych pomysłów, sprawiających, że rozgrywka staje się jeszcze bardziej interesująca. Taką właśnie grą jest Extremely Hot online od EGT Interactive. To nowoczesny automat do gier 777, który czerpie garściami z klasycznych rozwiązań i dodaje do nich nieco od siebie, doskonale dopasowując się do dzisiejszych standardów. W ten sposób gra idealnie nada się dla każdego typu gracza. Tego, który liczy na prostą i satysfakcjonująca rozgrywkę oraz tego, który wymaga od gry czegoś oryginalnego.

Maszyna jest dostępna na niniejszej stronie internetowej do wypróbowania całkowicie za darmo. Wystarczy, że ktoś chce sprawdzić, jak rozgrywka prezentuje się w praktyce i może śmiało przechodzić do Extremely Hot demo – wersji, gdzie wszystko wygląda identycznie, jak podczas gry na prawdziwe pieniądze, z wyjątkiem… pieniędzy, które są fikcyjne. W ten sposób można całkowicie bezstresowo wszystko sprawdzić i upewnić się w przekonaniu, że ta gra spełnia pokładane w niej nadzieje.

Podstawowe informacje o Extremely Hot

Za oprogramowaniem stoi bardzo doświadczone studio EGT Interactive. Twórcy mają na swoim koncie ponad 200 automatów do gier, które zostały wydane na przestrzeni jednej dekady. Wśród nich można znaleźć typowe klasyczne sloty, jak i całkowicie innowacyjne, co sprawia, że gracz zawsze ma pewność, iż twórcy mają odpowiednie doświadczenie, żeby tworzyć takie tytuły jak Extremely Hot gra.

Maszyna hazardowa hot spot z jednej strony wygląda niczym standardowy hot spot z free spinami bez depozytu, a z drugiej, na każdym kroku przypomina, że jest czymś więcej. Gra ma pięć bębnów oraz trzy rzędy losowanych ikon. Twórcy przewidzieli pięć linii wygrywających, co jest dość niską wartością, ale po uruchomieniu losowania szybko okazuje się, że trafienia są bardzo częste, czemu dowodzi wysoki wskaźnik RTP, który wynosi aż 95,74%. Zakład ustawia się w specyficzny sposób, poprzez wybranie jednego z kilku przycisków określających jego wartość od 5 do 100.

To, czym Extremely Hot automat do gry się najbardziej wyróżnia, to jego funkcje specjale. Maszyna pozwala na zaprogramowanie automatycznej rozgrywki, a podczas losowania można trafiać takie bonusy bez depozytu jak: Jackpot, mnożnik wygranych i Scatter oraz Gamble. Maszyna została także stworzona w pełnej kompatybilności z urządzeniami przenośnymi, dzięki czemu fani, o ile mają tylko stałe połączenie z siecią internetową, mogą w dowolnej chwili zabawić się z poziomu telefonu.

Wygląd oraz użytkowanie automatu Extremely Hot

Extremely Hot automat to doskonały przykład na to, że klasyczny hot spot nie musi prezentować niskiej oprawy graficznej. Pomimo tego, iż maszyna nie ma motywu przewodniego i wszystko opiera się na doskonale znanych owocach i symbolach szczęścia, może się niezmiernie podobać. Dominującą barwą jest czerwień, która została dopasowana do wszystkich elementów w tak subtelny sposób, że całość stanowi jeden doskonale współpracujący ze sobą organizm. Co więcej, zastosowane grafiki prezentują wyjątkowy poziom wykonania, sprawiając, że aż przyjemnie patrzy się na doskonale znane, powtarzalne symbole.

Interfejs użytkownika również pokazuje się z bardzo dobrej strony. Wszystko zostało podzielone na dwie części. Z prawej strony ekranu znajdują  się podstawowe przyciski, odpowiadające za losowanie symboli, a u dołu poboczne, gdzie ustawia się zakład, opcje gry oraz uruchamia tabelę wypłat. Po kliknięciu ikony trzech poziomych linii włącza się menu główne. Następnie wystarczy przejść do zakładki „i”, gdzie znajduje się tabela wypłat. To najważniejsze miejsce przy pierwszym uruchomieniu gry, gdzie należy zapoznać się z potencjalnymi wygranymi i zasadami działania bonusów.

Tabela wypłat i możliwości bonusowe w Extremely Hot

Najważniejszym elementem gier typu hot spot są wygrane z tradycyjnych kombinacji. W tym przypadku można liczyć na zaledwie 8 różnych ikon, które od zawsze pojawiają się w grach tego typu. Wygrane wypłacane są za uformowanie kombinacji z 3, 4 lub 5 takich samych symboli. Wyjątkiem są wiśnie, które wypłacają nagrodę pocieszenia za trafienie dwóch ikon.

Symbol x3 x4 x5
wiśnie 20 50 200
pomarańcze 20 50 200
cytryny 20 50 200
śliwki 20 50 200
dzwonek 5 20 100
gwiazdka 10 50 250
siódemka 100 1000 5000
BAR 50 400 1000

Podczas rozgrywki można liczyć na masę atrakcji. Główną oczywiście jest Jackpot, który uruchamia się całkowicie losowo podczas standardowej rozgrywki. Włącza się specjalne okno, na którym gracz losuje kolory kart do gry. Każdy z nich symbolizuje jeden z Jackpotów. Wybranie trzech takich samych kolorów oznacza przyznanie odpowiedniej nagrody. Ze standardowych bonusów warto zwrócić uwagę na funkcje mnożnika, która pozwala na znaczące zwiększenie wygranych w przypadku trafienia większości ekranu wypełnionej jednym symbolem. W przypadku, kiedy wszystkie pozycje są zajęte przez jedną ikonę, gra mnoży wszystkie wygrane razy 5.

Symbol gwiazdki to Scatter, który wypłaca nagrody w dowolny sposób. Wystarczy, że na losowych miejscach na ekranie pojawi się ten obrazek w liczbie 3, 4 lub 5, a maszyna przyzna stosowną nagrodę. Warto uruchomić Extremely Hot bez rejestracji, żeby upewnić się, że dokładnie poznało się wszystkie funkcje, żeby uniknąć niepotrzebnych nieporozumień na etapie gry na poważnie.

Podsumowanie informacji o Extremely Hot

Wszyscy lubią hot spoty. Wystarczy raz uruchomić taką grę, żeby wiedzieć, że daje niesamowitą frajdę. Dlatego właśnie warto zapoznać się z tym, co przygotowało studio EGT Interactive. Wystarczy włączyć Extremely Hot za darmo, a bez żadnego ryzyka w kilka chwil można sprawdzić wszystkie walory tej produkcji. Jeśli ktoś zdaje sobie sprawę z tego, jakie zadanie spełniają produkcje tego typu w online kasynach, to z pewnością się nie zawiedzie.

FAQ

Czy maszyna Extremely Hot umożliwia grę w wersji demo?

Gra spełnia wszelkie normy technologiczne i zawsze można ją uruchamiać także w wersji demonstracyjnej. Najczęściej jest to możliwe w każdym kasynie, które ma w swojej bibliotece tę grę.

Czy podczas losowania symboli na bębnach Extremely Hot można włączyć rundę darmowych spinów?

Pomimo tego, że maszyna oferuje sporo zawartości bonusowej, nie zdecydowano się na rundę darmowych spinów.

Czy w grze Extremely Hot jest możliwość gry na poważnie?

Maszyna ma odpowiednie certyfikaty i może z powodzeniem być oferowana w wersji Extremely Hot na prawdziwe pieniądze. Warto jednak zaznaczyć, żeby gracz zawsze upewnił się, że gra na rzetelnym, licencjonowanym kasynie internetowym.

Czy jest wymóg pobierania aplikacji do Extremely Hot?

Automat działa prosto z przeglądarki internetowej i wymaga jedynie stałego podłączenia do sieci.