F777 Fighter

F777 Fighter

Star Star Star Star Star
(
14
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

F777 Fighter – darmowy automat do gry

Od pewnego czasu na rynku widoczna jest nowa gra firmy OnlyPlay pod tytułem F777 Fighter online. Ten nietypowy automat do gry jest bardzo interesująca alternatywą dla zwykłych gier bębnowych. Cały urok tej gry polega na zastosowaniu całkowicie odmiennej metody rozliczania wygranych i wdrożeniu bardzo rzadko spotykanego stylu rozgrywki. W tej grze nie można doszukiwać się ikon, rzędów, bębnów czy linii wypłacalnych. Ta gra jest całkowitym ewenementem w dziedzinie maszyn hazardowych i wymaga od gracza szybkości w podejmowaniu decyzji.

Zdajemy sobie sprawę, że tak nietypowe gry mogą przysporzyć doświadczonym graczom trochę problemów w obsłudze i zrozumieniu zasad. Specjalnie w tym celu tworzymy tę recenzję, która powinna w atrakcyjny i szybki sposób odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania i wszystkie niejasne momenty w grze. Serdecznie zachęcamy i zapraszamy do wspólnej recenzji gry. Znacznym ułatwieniem przy okazji tłumaczenia i opisywania gry będzie uczestnictwo i osobiste testowanie gry przy okazji czytania recenzji. W tym celu naprawdę warto uruchomić w przeglądarce grę F777 Fighter demo i razem z nami postępować zgodnie z naszymi rekomendacjami. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Opis gry F777 Fighter

F777 Fighter automat jest nieco nietypowym oprogramowaniem do rozgrywki o prawdziwe pieniądze. W tym slocie to nie slot decyduje o zwycięstwie. W tym przypadku to w dużej mierze od gracza zależy, jaką wygraną można osiągnąć. Slot oczywiście oferuje pakiet stawek na grę, gdzie do wyboru są między innymi zakłady za 5, 10, 20 i 50 żetonów. Wybór stawki doda gracza do kolejki oczekiwania na rozpoczęcie rundy.

W rundach gracz walczy i mnożnik wygranej. W odpowiednim momencie należy zrezygnować z zakładu, by wynieść z gry swoje pieniądze. Zbyt długie oczekiwanie na zwiększenie się sumy wygranej może spowodować nieodwracalną stratę zainwestowanych żetonów.

W F777 Fighter automat do gry działają tryby gry automatycznej i automatyczne zakończenie rundy po osiągnięciu ustalonego mnożnika. Automat kasyno w losowych momentach uruchamia bonusy w postaci procentowej premii wzmacniającej mnożnik. W tej grze można toczyć rywalizację w trybie wieloosobowym. interaktywna tabela stawek ukazuje inne zakłady graczy z tej samej sesji. Na koniec warto wspomnieć o dostępności fenomenalnej wersji gry na urządzeniach przenośnych, czyli wszystkich smartfonach i tabletach na systemie Android i iOS.

Rozgrywka na automacie F777 Fighter w teorii

Każda runda w tej grze to szansa na zgarnięcie wysokiego mnożnika stawki. Gracz startuje, a jego samolot leci nad oceanem, próbując unikać zabójczych pocisków. Zadaniem gracza w tej sytuacji jest katapultowanie się w odpowiednim momencie rozgrywki, tak by uniknąć zestrzelenia. Tylko w taki sposób można zgarnąć wyświetlany mnożnik, a początkowa stawka zostanie przez niego pomnożona.

Widok gry jest prosty w obsłudze, a całość nie jest zbytnio skomplikowana. Doskonałym treningiem przed prawdziwą rozgrywką na tym automacie będzie gra testowa na darmowej wersji slota z naszej strony. Oczywiście gra posiada swój regulamin w menu u góry widoku, tuż obok salda gracza.  Regulamin w czytelny sposób wizualizuje proces gry i powinien jeszcze lepiej nauczyć graczy sposobu rozgrywki.

Ekran gry oprócz widoku animowanego samolotu to również obszerna tabela nagród i graczy w sesji, lista z historią ostatnich mnożników oraz przyciski do ustalania stawek i aktywacji trybów auto. Dodatkowo gracze otrzymują do dyspozycji kilka ikon reakcji do porozumiewania się z innymi graczami, mają możliwość obstawiania kilku stawek w jednym locie oraz na bieżąco widzą propozycję wypłaty przy rezygnacji z dalszej gry w danym momencie. W grze zaimplementowano zaledwie kilka przycisków, które wystarczają do pełnej obsługi gry:

Wyświetla menu z poniższymi ikonami Symbol Menu
Zasady i regulamin Symbol pytajnika
Sterowanie efektami audio Symbol głośnika
Przycisk home, kierujący na firmową stronę producentów Symbol domu

Dodatki w grze W F777 Fighter

Warto wspomnieć o trybach dodatkowych w standardowej grze, bo takowe oczywiście są dostępne. Oprócz wygranych w klasycznej grze F777 Fighter na prawdziwe pieniądze po zrezygnowaniu z dalszego lotu i odebraniu zwykłych wygranych, gracze mogą liczyć na aktywację Jackpotu progresywnego. Specjalny randomowy generator liczb decyduje o jego aktywacji, a w przypadku jego zgarnięcia wszystkie informacje w zostaną wyświetlone graczom w widoku gry.

Wartość Jackpotu rośnie wraz z postawionymi stawkami na rozgrywkę. Uważa się, że jest to bardzo ciekawy dodatek do gry, ponieważ pojawia się w losowych momentach i jest ciekawą alternatywą dla monotonnej gry o niewielkie sumy. Oczywiście w grze można zaliczyć się do bonusowej premii mnożnika. Podczas lotu samolotu, ten może napotkać na znacznie większy tankowiec. Uzupełnienie paliwa to aktywacja bonusu do mnożnika  wysokości od 20% premii do aktualnej wartości.

Oprócz tego gracze mogą ustalać indywidualne wartości w polach auto take i liczyć n automatyczne zakończenie zakładów w wybranym momencie. Odpuszczając ten dodatek gracz własnoręcznie i osobiście decyduje kiedy powiedzieć pas i zgarnąć osiągnięty mnożnik.

F777 Fighter – zakończenie

Gracze szukający odskoczni od typowych gier bębnowych 777 powinni zwrócić swój wzrok właśnie na tą grę. F777 Fighter za darmo jest innowacyjny, a grając w tę grę można doświadczyć całkowicie innych emocji, ponieważ większość akcji podczas rozgrywki zależy tutaj od cierpliwości i wytrzymałości na stres. Gra mimo to, że różni się od zwykłych gier bębnowych jest łatwa w obsłudze. Kilka testowych rund wystarczy, by rozpocząć poprawne rozgrywanie rund i by poczuć pełnię radości z gry.

F777 Fighter gra hazardowa jest doskonałym zamiennikiem klasycznych gier wideo slot, a nasza redakcja szczerze rekomenduje grę zarówno w wersji demo i na prawdziwe pieniądze na stronach platform hazardowych. Dobra grafika i Jackpoty w grze o prawdziwe pieniądze doskonale sprawdzają się i przenoszą użytkownika w całkowicie odmienny świat emocji w grach tylko slot.

Zachęcamy do darmowej gry na stronie naszego portalu. Udostępniamy grę F777 Fighter bez rejestracji każdemu bez wyjątku, po to by mógł poćwiczyć bez ryzyka i zapoznać się z wszystkimi funkcjami bez żadnego stresu i obaw o utratę swoich pieniędzy. Zapraszamy do sprawdzenia innych recenzji darmowej gry na wielu slotach w trybie demo.