Fat Rabbit

Fat Rabbit

Star Star Star Star Star
(
413
glosow)
W trendzie
Szczegóły gry

Fat Rabbit darmowy automat do gry

Dziś w oko naszych redaktorów wpada nietuzinkowy automat wideo – Fat Rabbit gra kreskówkowo-bębnowa, wydana przez studio Push Gaming. Gra od początku zaskakuje graczy możliwością gry na aktywnych 50 linach, 5 bębnach w 5 rzędach. Co ciekawe oprawa graficzna i dźwiękowa wprowadza gracza w oryginalny, niesamowity i bardzo niespotykany jak na gry hazardowe klimat. Żywa, kolorowa i bajkowa stylizacja interfejsu oraz samego głównego bohatera – białego królika, sprawia wrażenie powrotu do beztroskich lat, bajkowej scenerii i podróży w czasie do lat dzieciństwa.

Sprawdźmy, czego można się spodziewać po grubym króliku i jego farmie. Przetestuj automat Fat Rabbit demo na naszej stronie internetowej. Trenuj swoje umiejętności i sprawdź szczęście w grze zupełnie za darmo i bez rejestracji. Gdy osiągniesz odpowiednie umiejętności, wejdź do gry w Fat Rabbit na prawdziwe pieniądze w jednym z internetowych kasyn online.

Specyfikacja automatu Fat Rabbit

Gra opiera się na ciekawym rozwiązaniu, które oferuje aż 50 możliwości, jeśli chodzi o wygrywające linie. Minimalna jednorazowa stawka dla Fat Rabit to 0,25 żetonu, zaś maksymalny bet to aż 100 żetonów. Wygrane dla tego automatu zdarzają się dosyć często, a to zasługa w głównej mierze wysokiego współczynnika zwrotu RTP dla tej maszyny – 96,45%.

W grze dostępny jest symbol Wild. Maszyna oferuje dodatkowe udogodnienia w postaci automatycznego odtwarzania gry bez ograniczeń oraz wersji mobilnej na urządzenia przenośne. Niestety nie znajdziemy tutaj możliwości dla gry wieloosobowej.

Rozgrywka na automacie Fat Rabbit

Fat Rabbit automat posiada dosyć oryginalny interfejs gracza. Ekran jest czytelny, kolorowy i miły dla oka. Pokrótce postaramy się przedstawić i opisać wszystkie funkcje oraz nawigację w oknie gry. W głównej części ekranu dostępne są pola do gry w ilości 25 pól z różnorodnymi kreskówkowymi symbolami. W dolnej części gry dostępne jest menu oraz wszystkie najpotrzebniejsze przyciski, włącznie z regulaminem i instrukcją obsługi producentów.

Przypominamy, aby zapoznać się z informacjami i zasadami dostępnymi pod przyciskiem symbolizującym kafelkowe menu – u dołu po maksymalnej lewej stronie w gry. Kolejnym istotnym przyciskiem będzie pole BET, w którym zarządzamy stawką na pojedynczy zakład. Największy i najciekawszy naszym zdaniem przycisk usytuowany jest z prawej strony wyświetlacza. Odpowiedzialny jest za rozpoczęcie gry i zakręcenie bębnami. Tabela symboli dla Fat Rabbit automat do gry z maksymalnymi wygranymi dla najwyższej możliwej stawki w grze (100 żetonów):

Symbol x3 x4 x5
Farmer 80 400 2,000
Pies 60 300 1,600
Wiadro z wodą 40 200 1,000
Stóg siana 40 200 600
Żółty pik i Czerwone serce 20 80 200
Zielone karo i błękitny trefl 16 60 160
Królik (WILD) 80 400 2,000

Oferta bonusowa w Fat Rabbit

Gruby Królik oferuje ciekawe rozwiązania bonusowe i oferty promocyjne dla swoich graczy. To łatwa dodatkowa szansa na zwiększenie swoich wygranych w dosyć łatwy i przyjemny sposób. Pierwsza warta uwagi funkcja to symbol Królika, w grze funkcjonujący jako Wild – klasycznie zastępujący każdy brakujący symbol na polu gry. Ponadto producenci wprowadzili do gry dodatkowe 2 obszerniejsze funkcje gratyfikacyjne dla fanów.

  1. Harvest Feature – to opcja, która symbolizuje żniwa. Przejeżdżający traktor zostawia ślady na 2 losowych rzędach – 1 wzdłuż i 1 wszerz. W tych miejscach pojawić się mogą marchewki, pełniące funkcję tę samą co symbol Wild.
  2. Free Game Feature – nieco bardziej rozbudowana funkcja, umożliwiająca zdobycie darmowych spinów w grze. W sytuacji wylosowania symboli królika i marchewki w jednym czasie, gracz może liczyć na apetyt tytułowego królika, który pożera swój przysmak i grubnie, zajmując kolejne pola w grze. Im więcej pól tym większa możliwa wygrana.

Fat Rabbit – wniosek

Podsumowywując, automat Fat Rabbit online to ciekawa alternatywa dla typowych slotów owocowych i innych barowych gier w oklepanym stylu. Kolorowy, pozytywny klimat uszczęśliwi każdego, nawet wieloletniego i wprawionego hazardzistę. Poczuj się jak dziecko i zagraj już teraz w Fat Rabbit za darmo! Sprawdź swoje szczęście już teraz, graj w Fat Rabbit bez rejestracji na naszej stronie!