Fenix Play 27

Fenix Play 27

Star Star Star Star Star
(
2
glosow)
W trendzie
Szczegóły gry

Fenix Play 27 gra online

Fenix Play 27 automat do gry został wyprodukowany przez uznanego w branży gier hazardowych dewelopera – Wazdan. Korzenie przedsiębiorstwa sięgają już 2010 roku, gdy na rynek wchodziły pierwsze sloty Wazdan. Wysoka jakość połączona ze świetną mechaniką gwarantowały wysoką grywalność, co zaowocowało szybką ekspansją firmy. Obecnie liczba gier, pochodzących od tego dewelopera opiewa na więcej niż 100 pozycji.

Głównym tematem Fenix Play 27 automat jest mitologiczny ptak, który pojawia się w wielu mitologiach i religiach świata, czyli tytułowy feniks. Stanowi on symbol słońca oraz wiecznego odradzania się życia. Tak jak feniks odradza się z popiołów, tak czasami gracze po gorszej serii, trafiają w końcu wysokie wygrane.

Fenix Play 27 to 3-bębnowy automat do gry z pięcioma liniami wygrywającymi. W objęciach tytułowego feniksa znajdują się bębny gry, na których widzimy klasyczne symbole owocków.

Każdy może wypróbować Fenix Play 27 za darmo na naszej stronie internetowej. Nasza oferta Fenix Play 27 bez rejestracji to świetny sposób, aby sprawdzić swoje siły przed grą w Fenix Play 27 na prawdziwe pieniądze.

Najważniejsze cechy Fenix Play 27

Na bębnach maszyny Fenix Play 27 nie zobaczymy symboli wild czy scatter (bardzo popularnych w innych grach slotowych) lecz najbardziej klasyczne przedstawienia owocków, takich jak:

  • wisienki,
  • pomarańczki,
  • winogronka,
  • cytrynki,
  • arbuzy,
  • śliwki,
  • dzwonki oraz czerwone siódemki.

Symbolem zapewniającym najwyższe wygrane są czerwone gwiazdki.

Współczynnik zwrotu dla gry (RTP), czyli procent środków, które zostaną zwrócone graczowi w perspektywie długiej gry wnosi 96,44%. Należy uznać to za wskaźnik lekko powyżej przeciętnej. Minimalny zakład w Fenix Play 27 gra wynosi 0,10, maksymalny z kolei 100. W grze można także ustawić automatyczne odtwarzanie (autoplay) określając ilość planowanych zakręceń (od 10 do 1000).

Fenix Play 27 – jak grać?

Obsługa automatu Fenix Play 27 nie powinna sprawić problemu nawet początkującym graczom. Na wstępie gracz musi ustawić wartość zakładu, poprzez kliknięcie na suwaku w wybraną stawkę. Następnie wystarczy kliknąć w przycisk Spin, aby wprawić bębny w ruch.

Istnieją trzy poziomy prędkości obrotów, które mogą wybrać gracze. Jeżeli chcemy sprawdzić tabelę wygranych należy kliknąć ikonkę ,,i”, znajdującą się w lewym dolnym rogu. Tam też znajdziemy aktualną wartość środków, pozostających do dyspozycji gracza (Balance).

Klikając ikonkę “?” możemy zapoznać się szczegółowo z mnożnikami dla poszczególnych symboli, przebiegiem linii wygrywających i zasadami gry. W lewym, dolnym rogu gracze mogą także wyregulować poziom głośności.

Szata graficzna Fenix Play 27 online jest świetnie wykonana i zachęca do gry. Wszystkie elementy zostały starannie zaprojektowane i ładnie się prezentują.

Bonusy Fenix Play 27

Należy podkreślić, że Fenix Play 27 należy do klasycznych automatów slotowych, stąd nie rozpieszcza swoich graczy zbytnią ilością bonusów i funkcji specjalnych. Brak tutaj symboli wild (zastępującego inne symbole), czy symboli scatter (które zapewniają dodatkowe obroty). Mechanika gry także nie jest specjalnie innowacyjna, o czym świadczy chociażby dość skromna liczba linii wygrywających.

Linie wygrywający w Fenix Play 27 sprowadzające Się do trzech poziomych linii oraz dwóch linii na ukos. Oparcie gry na sprawdzonej mechanice zapewne zachęci w szczególności bardziej konserwatywnych graczy, którzy cenią  sobie sprawdzone rozwiązania.

Jednakże należy podkreślić, że w Fenix Play 27 istnieje gra w ryzyko (Gamble). Otóż po trafieniu wygranej gracz ma możliwość podwojenia wygranej (maksymalnie 7 razy), poprzez prawidłowe odgadnięcie jaki kolor skrywa ukryta karta (czerwony albo czarny). Jeżeli mu się powiedzie wygrana dubluje się, jeżeli nie traci całą wygraną.

Mnożniki dla poszczególnych symboli prezentują się następująco:

Symbol Mnożnik za 3 symbole
Wiśnia x0,5
Cytryna x0,5
Pomarańcza x1
Śliwka x1
Dzwonki x2
Winogrona x3
Arbuz x4
“7” x5
Czerwona Gwiazdka x7,50

Z powyższego wynika, że jeżeli gracz obstawi 10$ i trafi przykładowo 3 arbuzy, wygra 40$ (4 x 10).

Gorąco polecamy Fenix Play 27 każdemu graczowi, zarówno początkującemu, jak i zaawansowanemu. Na naszej stronie można zagrać w Fenix Play 27 demo i wypróbować ją pod każdym kątem.