Fenix Play

Fenix Play

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
W trendzie
Szczegóły gry

Fenix Play online

Feniks to według pradawnych wierzeń ptak symbolizujący słońce oraz odradzające się życie. Fenix Play automat do gry to zaś produkcja, w której ciągle odradza się szansa na zdobycie wygranej. Tak jak wschodzące słońce każdego dnia oznacza kolejną szansę, tak kolejny spin w tej grze wiąże się z nadzieją zdobycia nagrody.

Fenix Play jest jednocześnie bardzo prostą grą. Jej twórca, czyli Wazdan postawił na sprawdzone i łatwe do zrozumienia zasady. Stylistykę utrzymano w stylu retro, a rozgrywka jest szybka i nie wymaga spędzania dużej ilości czasu nad opracowaniem taktyki.

Mimo to, przygodę z tą grą warto rozpocząć od Fenix Play bez rejestracji w wersji demo. Gra na wirtualne środki pozwala wczuć się w świat gry i nabrać doświadczenia. To może zaprocentować w przyszłości, jeśli tylko zechce się zagrać w kasynie internetowym w Fenix Play na prawdziwe pieniądze.

Kluczowe informacje o Fenix Play

3 rzędy, 3 bębny, a więc tylko 9 symboli na ekranie – Fenix Play gra cechuje się przejrzystym układem. Liczba linii wygrywających jest przy tym stała, zawsze istnieje dokładnie 5 dróg na zdobycie wygranej. W tym klasycznym kasyno online slocie nie wbudowano żadnych rozbudowanych opcji bonusowych. Ba, nie ma nawet symbolu Wild ani symbolu Scatter.

Nie mogło jednak zabraknąć trybu autogry i dopasowania Fenix Play pod kątem tabletów oraz telefonów – prosty układ bębnów i rzędów to wręcz idealne warunki do grania na mniejszych ekranach urządzeń mobilnych.

Przebiegiem rozgrywki steruje się przez ustalanie wartości zakładu. Minimalna stawka to 0.10, a maksymalna to 100 jednostek. W przypadku Fenix Play demo formę jednostki pełni wirtualna waluta o nazwie „Fun”. Oficjalne testy gry wykazały, że statystyczne szansę na wygranie wynoszą tu 96,44%, co należy uznać za całkiem niezłą wartość.

Sposób gry w automacie Fenix Play

Warstwa graficzna jest surowa, w końcu to klasyczny slot. W zamian gra przyciąga przejrzystością i intuicyjną nawigacją. Grą steruje się kilkoma przyciskami. Ich znacznie opisano w tabelce.

Przycisk/okienko Znaczenie
Lines Okienko, w którym zawsze pojawia się cyfra 5 – w Fenix Play online liczba linii wygrywających jest niezmienna.
Coin Value W tym miejscu gracz określa wartość żetonu.
Cash Bet Tu ukazywana jest całkowita wartość zakładu.
Przycisk „Play” Służy do aktywowania automatycznej serii spinów. Maksymalnie w ten sposób można wykonać nawet tysiąc obrotów pod rząd.
Dwie strzałki Kliknięcie tego przycisku oznacza zarządzenie jednego spinu.
Max Bet Przycisk do aktywacji spinu po możliwej największej stawce w danym momencie.
Balance Tutaj wyświetla się stan środków do gry.
Win Miejsce, gdzie pojawia się informacja o wysokości wygranych.
Symbol zwierzaka Wazdan umożliwia ustalenie tempa kręcenia bębnów. Bębny najszybciej kręcą się wtedy, gdy wybierze się na przycisku symbol pantery.

Tuż pod przyciskami do sterowania grą znajduje się jeszcze małe czarne menu. Tam też zlokalizowany jest przycisk „i”. Powinno się go wcisnąć na samym początku, aby poznać wszystkie reguły rozgrywki.

Wartość poszczególnych znaków jest następująca:

  • Cytryny – 500
  • Wiśnie – 500
  • Pomarańcze – 1 000
  • Śliwki – 1 000
  • Dzwonki – 2 000
  • Winogrona – 3 000
  • Arbuzy – 4 000
  • Czerwone siódemki – 5 000.

W Fenix Play za darmo nagrody pojawiają się wyłącznie po wylosowaniu trzech dokładnie takich samych symboli na linii wygrywającej.

Bonusy dostępne w slocie Fenix Play

Fenix Play owocowy automat jest dedykowany początkującym graczom oraz tym, którzy z sentymentem spoglądają na dawne czasy i klasyczne automaty wrzutowe. Stąd próżno tu szukać zaawansowanych rozwiązań bonusowych.

Dla urozmaicenia rozgrywki pojawia się tu jednak opcja Gamble, z której Wazdan często korzysta. Po wylosowaniu zwycięskiej kombinacji gracz ma wybór. Może kliknąć przycisk przedstawiający żeton w ręce i po prostu zgarnąć wygraną. Może jednak podjąć inną decyzję i wybrać przycisk z dwoma rzędami żetonów. Wtedy to miejsce ma mini gra, a celem gracza jest wytypowanie koloru karty. Jeśli się uda, to wygrana jest dublowana. W innym przypadku całość nagrody jest zerowana.