Fishin Frenzy

Fishin Frenzy

Star Star Star Star Star
(
199
glosow)
W trendzie
Szczegóły gry

Fishin Frenzy za darmo

Fishin Frenzy to prosty, klasyczny automat slotowy online, dostarczający oczekiwanej rozrywki fanom slotów tematycznych.  W tym przypadku, jak sugeruje tytuł, mamy do czynienia z grą osadzoną w świecie wędkarskim. Jest to dosyć ciekawa nisza, kojarząca się z czasem wolnym i relaksem, co stanowi dodatkowy atut gry, oprócz pozostałych funkcjonalności, które obszerniej przedstawiamy w dalszej części tej recenzji.

Jeśli zastanawiasz się, jak najszybciej można zagrać w Fishin Frenzy bez rejestracji i za darmo, to serdecznie zapraszamy Cię do gry już teraz poprzez naszą witrynę! Dosłownie paroma kliknięciami przeniesiesz się do okna przeglądarki z grą, by po krótkim ładowaniu móc cieszyć się nią do woli. A kiedy poczujesz, że to właśnie tego szukałeś, to zawsze możesz przejść do gry w Fishin Frenzy na prawdziwe pieniądze w jednym z renomowanych kasyn online!

Fishin Frenzy automat do gry – cechy

Pod względem kategoryzacji, Fishin Frenzy można traktować jako klasyczny internetowy slot za darmo 3D. Nie znajdziemy tu wymyślnych animacji, a stylistyką Fishin Frenzy przypomina gry hazardowe starszej generacji. Twórcy, czyli Reel Time Gaming, zdecydowali się na rozwiązanie w postaci pięciu bębnów i dziesięciu linii płacących. Na każdym bębnie znajdziemy po trzy symbole, a liczbę linii możemy łatwo dostosować do naszych preferencji, w zakresie 1-10. Jak na slot online nowszej generacji przystało, dzięki wykorzystaniu przez deweloperów technologii HTML5, możemy zagrać Fishin Frenzy na telefonie czy innym urządzeniu mobilnym bez utraty jakości czy wygody rozgrywki.

Przyjrzyjmy się kolejnym istotnym liczbom, które pomogą nam lepiej poznać Fishin Frenzy online, zanim przystąpimy do rozgrywki. Grę rozpoczynamy z pokaźną kwotą 1 miliona wirtualnych żetonów. Będą one pobierane z naszej puli przy każdym zakręceniu bębnami w kwocie zależnej od ustalonej przez gracza liczby płacących linii oraz stawki na linię. Zakres możliwych stawek zakładu prezentuje się następująco:

  • stawka minimalna: 100 / linię,
  • stawka maksymalna: 20 000 / linię,
  • RTP gry to całkiem solidne 96,12%.

Nieprzerwane zakręcanie bębnami umilą nam symbole dzikie i rozproszone, którymi są kolejno rybak i jego łódź. To jednak nie wszystko; Fishin Frenzy online ma do zaoferowania także grę ryzyka, czy też Gamble w postaci zakładu o kolor karty oraz drabinki. Aby uprościć graczom zabawę, dodano również tryb auto, turbo oraz guzik włączający grę o najwyższą stawkę.

Fishin Frenzy gra, jej zasady i poradnik

Nawigacja w Fishin Frenzy nie należy do skomplikowanych, warto jednak krótko ją podsumować, dzięki czemu być może zaoszczędzisz swój cenny czas, który musiałbyś poświęcić na rozeznanie się w interfejsie gry. Dodamy, że na pochwałę zdecydowanie zasługuje design przycisków, które są bardzo duże i widoczne. Dzięki temu nie dość, że niezwykle łatwo jest odnaleźć się w grze, to z pewnością docenią ten fakt osoby ze słabszym wzrokiem.

Po lewej stronie w dolnym rogu znajdują się 3 guziki związane z wypłatą. Są to kolejno ustawienia wartości stawki zakładu, liczba uwzględnianych płacących linii oraz najwyższa stawka. Po drugiej stronie na tej samej wysokości ekranu znajdziemy dwa wyróżniające się zielonym kolorem guziki. Jest to tryb auto oraz spin manualny. Instrukcję gry (“i”), tabelę wypłat (“$”) oraz pozostałe dostępne ustawienia znajdziemy z kolei w prawym górnym rogu ekranu. Przyciski te są dużo mniej widoczne, niż opisane powyżej, nie powinno to jednak stanowić dla gracz problemu, szczególnie jesli przęłączy się od razu na tryb pełnoekranowy.

Pamiętajmy, że w zamyśle autorów, Fishin Frenzy demo ma stanowić dla gracza swoisty poligon doświadczalny. Jeśli więc Twój wybór padnie na tę grę, gorąco polecamy zapoznanie się także z oficjalną, wbudowaną w interfejs instrukcją gry. Zawsze będzie ona obszerniejsza, niż jakakolwiek niezależna recenzja i będzie stanowiła autorytatywne źródło informacji o zasadach. Pozwoli Ci także w pełni i na bieżąco panować nad przebiegiem Twojej rozgrywki.

Jakie bonusy oferuje Fishin Frenzy automat?

Przegląd bonusów bez depozytu występujących w Fishin Frenzy zaczniemy od symbolu rozproszonego, czyli Scatter. Przypomnijmy, jest to symbol łodzi rybackiej. Wylosowany w odpowiedniej ilości, gwarantuje nam darmowe zakręcenia, według następującej proporcji:

  • x3: 10 darmowych spinów
  • x4: 15 darmowych spinów
  • x5: 20 darmowych spinów

Jak widać, jest o co walczyć, a to jeszcze nie koniec miłych niespodzianek.

Kiedy zabawa dzięki darmowym spinom trwa w najlepsze, może pojawić się rybak, czyli symbol dziki (Wild). Zastąpi on wówczas dowolny symbol z wyjątkiem Scatter. Przystąpi też do swojego powołania, czyli będzie odławiać pojawiające się w tym czasie symbole ryb, pomnażając tym samym nasz majątek w grze. Wspomniane ryby, jako że są jednym z symboli zwykłych występujących w Fishin Frenzy, mogą ponadto formować wypłacające klastry niezależnie od bonusowej relacji, jaka wiąże je z symbolem Wild.

Każdorazowa wygrana otwiera nam dostęp do gry ryzyka i darmowa kasa bez depozytu. Mamy wówczas możliwość wyboru, czy i w jakiego rodzaju grę ryzyka chcemy zagrać. Jedną z możliwości jest zakład o kolor karty. Druga to tzw. drabinka, czyli gra w której wygrana zakładu skutkuje “wskoczeniem” zakładu na wyższy szczebel, a przegrana – na niższy. Jeśli wdrapiemy się na szczyt drabiny, to wygrywamy całość, analogicznie możemy też spaść, tracąc całą stawkę.

A teraz przyjrzyjmy się również tabeli wypłat (podane stawki są wartościami przy grze o najniższą możliwą stawkę):

Tryb standardowy
Symbol x5 x4 x3 x2
Rybak 500 000 50 000 10 000 1 000
Pelikan 200 000 20 000 5 000 500
Wędka 100 000 15 000 3 000
Koło ratunkowe, spławiki 50 000 10 000 2 000
Ryba 20 000 5 000 1 000
A, K, Q, J, 10 10 000 2 500 500

Ryby łowione przez rybaka w trakcie rund bonusowych mogą mieć następującą wartość (przy stawce minimalnej): 2 000, 5 000, 10 000, 15 000, 20 000, 25 000, 50 000.

Wnioski z gry w Fishin Frenzy online

Do jakiego typu graczy skierowane jest Fishin Frenzy? Zdecydowanie dla tych, którzy lubią klasyczne sloty o tematyce morsko-wędkarsko-rybnej. Na dobrze spędzony w grze czas mogą też liczyć Ci z nas, którzy cenią sobie szeroki wachlarz bonusów oraz mini gier. Tytuł ten docenią także wygodniccy gracze, dla których ważne są tryby przyspieszające grę oraz duże i dobrze widoczne przyciski. Jeśli po lekturze naszej recenzji jesteś zdania, że powinieneś spróbować zagrać w Fishin frenzy, to jeszcze raz serdecznie zapraszamy Cię do gry na naszej witrynie, życząc Ci przy tym mnóstwa wysokich wygranych!