Flaming Hot

Flaming Hot

Star Star Star Star Star
(
2
glosow)
Gorący
Szczegóły gry

Flaming Hot online

Flaming Hot gra to produkt firmy EGT (to skrót od Euro Games Technology). Ta firma mieści się w Bułgarii, a konkretniej stolicy tego kraju – Sofii. Od wielu lat produkuje kasyno gry slotowe z dobrym skutkiem, stając się rozpoznawalną marką wśród miłośników internetowego hazardu.

Flaming Hot online należy do grupy gier owocówek lub gry typu Hot Spot, ma ona jednak nietypowy dla tej kategorii układ okna gry. Mieści ono bowiem aż 20 symboli, w odróżnieniu od 15, czyli standardowej wartości dla innych gier tego typu. Jako że jest to owocówka, to nie mamy tutaj jakiegoś dominującego motywu, a raczej proste zasady, nieskomplikowaną grafikę i wysoką grywalność.

Spróbuj poznać tę grę w praktyce korzystając z oferty naszego serwisu. Możesz zagrać we Flaming Hot za darmo na naszej stronie! To specjalna wersja operująca wirtualnymi żetonami do obsługi płatności. Przekłada się to na brak konieczności wpłacania pieniędzy na swoje konto przed rozpoczęciem gry, ale oprócz tego musisz mieć też świadomość, że niczego w ten sposób nie wygrasz. Ale za to możesz potrenować nowe dla siebie gry grając bez żadnych ograniczeń, czy też wymogów do spełnienia.

Tak, gra Flaming Hot demo jest dostępna zupełnie za darmo i nie musisz robić niczego, by móc w nią zagrać! A gdy już ją dobrze poznasz, to możesz spokojnie przejść do swojego kasyna online i zacząć grać we Flaming Hot na prawdziwe pieniądze będąc już doświadczonym i zaawansowanym graczem.

Informacje podstawowe o grze Flaming Hot

Jeśli chciałbyś wiedzieć coś więcej na temat Flaming Hot bez rejestracji, to mamy dla Ciebie teraz zestaw niezbędnych informacji na ten temat. Jak wspomnieliśmy powyżej, to produkt firmy EGT. Zalicza się do grona gier owocowych, ma też wiele cech kategorii Hot Spot. Ma także pięć bębnów, cztery rzędy symboli i 40 aktywnych linii wygranych. Minimalna stawka do zagrania jednej rundy wynosi 40 monet, a najwyższa suma do postawienia to aż 800 monet.

Współczynnik Return to Player (RTP, czyli zwrot dla gracza) wynosi w przypadku Flaming Hot 95,53%. Jest to wartość minimalnie niższa od średniej rynkowej, ale nie na tyle, by zwracać na to uwagę. Na bębnach znajdziemy także scattery i wildy, jak również opcję Gamble. Możemy także skorzystać z opcji gry automatycznej. W tej grze nie znajdziemy wprawdzie trybu wieloosobowego, ale za to Flaming Hot automat do gry doskonale sprawdza się podczas grania na telefonach komórkowych z racji wykorzystania technologii HTML5. I na koniec musimy jeszcze wspomnieć o najważniejszym aspekcie Flaming Hot – ta gra ma aż cztery progresywne pule nagród!

Jak grać we Flaming Hot?

Flaming Hot automat to bardzo prosta pozycja nawet dla zupełnie początkujących graczy. Ma ona bardzo ładną i przejrzystą grafikę. Tło ma kolor brązowy, a okno gry zawiera 20 ładnie zaprojektowanych, wręcz efektownych symboli owoców i kilku specjalnych. Znajdziemy tutaj na przykład:

  • arbuzy,
  • jabłka, 
  • banany,
  • winogrona,
  • czerwone siódemki,
  • wildy i wiele innych. 

Pod oknem na symbole znajduje się typowy dla wielu innych gier panel sterowania Flaming Hot. W odróżnieniu od typowych gier 777 tego typu nie ma tutaj odrębnego przyciski START, czy też SPIN. Grę rozpoczynasz klikając w przycisk z wybraną przez siebie stawką, o czym musisz zawsze pamiętać.

Początkujący gracze powinni także zwrócić uwagę na niebieski przycisk z literą „i” znajdujący się po lewej stronie panelu sterowania. Jego kliknięcie spowoduje wyświetlenie na ekranie specjalnego samouczka zawierającego wszystkie niezbędne informacje o samej grze, wartości poszczególnych symboli i działaniu funkcji specjalnych. Zawsze zaglądaj do niego, jeśli napotkasz jakiekolwiek wątpliwości podczas rozgrywki.

Opcje bonusowe w grze Flaming Hot

Najważniejsze dwa symbole w grze Flaming Hot to wild oraz scatter. Ten pierwszy ma postać złotego napisu WILD, może wystąpić na bębnach o numerach 2, 3 i 4 – czyli po prostu trzech środkowych. Pełni standardową dla tego rodzaju gier rolę, czyli zastępuje wszystkie inne symbole na bębnach za wyjątkiem złotego symbolu dolara.

Ten wyjątek spowodowany jest tym, że znak dolara pełni rolę scattera. A to oznacza, że zapewnia on wygraną zawsze, jeśli w oknie gry pojawi się w odpowiedniej liczbie symboli. I to w dowolnych miejscach, jako jedyny nie musi znajdować się na aktywnej linii wygranych by zapewnić graczowi nagrodę. Niestety wielu graczy spodziewa się też w takim przypadku dodatkowego bonusu w postaci darmowych spinów. Jednak gra Flaming Hot takiej funkcji nie obsługuje, nie wygrasz więc darmowych spinów za pomocą scattera.

Ponadto warto też zwrócić uwagę na symbol czerwonej siódemki. Nie ma on żadnych funkcji dodatkowych, ale jako jedyny pozwala uzyskać wygraną już za obecność dwóch takich symboli na aktywnej linii wygranych, a nie co najmniej trzech, jak to ma miejsce z pozostałymi symbolami. Zobaczmy teraz, jak prezentuje się tabela wygranych w przypadku grania na maksymalną stawkę 800 monet.

Symbol 2 symbole 3 symbole 4 symbole 5 symboli
Czerwona siódemka 80 1 200 4 000 20 000
Scatter 1 600 16 000 400 000
BAR 800 2 000 6 000
Arbuz, Banany 400 1 600 4 000
Winogrona, Jabłka, Pomarańcze, Wiśnie 160 800 2 000

Ale jeśli chodzi o wygrane, to jeszcze nie koniec możliwości w grze Flaming Hot bezdepozytu. Po pierwsze, masz tutaj opcję Gamble, która polega na podjęciu próby odgadnięcia koloru zakrytej karty. Gdy Ci się uda, Twoja wygrana zostaje podwojona, a jeśli się pomylisz, to ją stracisz. Opcja ta jest dostępna dla wszystkich wygranych poniżej 15 tysięcy monet.

Poza tym w losowych momentach na bębnach może pojawić się dodatkowy symbol JACKPOT CARDS. Jeśli go ujrzysz, to uaktywnisz w ten sposób grę bonusową. Na ekranie pojawi się 12 kart. Odkrywaj je tak długo, aż ujrzysz trzy jednakowe kolory kart. Kolor ten wskaże Ci jackpota w grze, którego właśnie wygrałeś! Co ważne – każda z czterech dostępnych w grze Flaming Hot progresywnych pul nagród ma taką samą szansę trafienia.

Flaming Hot – tytułem podsumowania

Jeśli zaliczasz się do miłośników gier owocowych i Hot Spotów, to powinieneś bez wątpienia zainteresować się bliżej tym produktem firmy EGT. To znakomita gra, która oprócz świetnej grywalności i atrakcyjnych wygranych ma także dodatkową zaletę, a konkretnie 4. Jest to obecność aż czterech progresywnych pul nagród! Ile znasz innych gier owocowych z taką funkcjonalnością? Naszym zdaniem Flaming Hot to gra, którą koniecznie należy poznać!