Football Mania

Football Mania

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
W trendzie
Szczegóły gry

Football Mania za darmo

Zaskakująco mało gier hazardowych jest osadzonych w świecie najpopularniejszego sportu na świecie. Jednym z wyjątków jest tu Football Mania automat do gry, gdzie mieszają się hazardowe i piłkarskie emocje. Ten slot jest wypełniony piłkarzami, gwizdkami, sędziami itp. Co najważniejsze, można strzelić bramkę i zgarnąć specjalny bonus.

Football Mania została wydana przez Wazdan, czyli dewelopera o coraz mocniejszej pozycji na rynku hazardowym. Na naszej stronie zupełnie za darmo czeka Football Mania bez rejestracji. To doskonały sposób na to, aby nabrać wprawy w tej grze, obrać prawidłową taktykę meczową, by później wykorzystać nabrane doświadczenie w grze na pieniądze, w którymś z kasyn online.

Football Mania – Opis gry

Ten video slot od Wazdan wyróżnia się prostym układem 3×3. Zastosowano tu też dość nietypowy sposób naliczania wygranych, ponieważ Football Mania gra nie zawiera klasycznych linii wygrywających. Liczy się tylko to, by za jednym razem wylosować co najmniej 4 identyczne znaki. Choć gra oferuje bonusy, to nie występują w niej standardowe symbole Wild ani Scatter.

Wartość pojedynczego zakładu można ustalić w przedziale od 0,1 do 100 jednostek. Wazdan oficjalnie podaje, że wskaźnik teoretycznych szans na wygraną w Football Mania na prawdziwe pieniądze wynosi 96,59%, czyli całkiem sporo. W tę grę zagrać można również na urządzeniach mobilnych, ponadto dostępny jest tryb autogry.

Ogólnie reguły gry Football Mania

Gra jest ładna i przejrzysta, a dominująca barwa to zieleń przypominająca kolor piłkarskiej murawy. Poruszanie się po grze jest intuicyjne, a znaczenie poszczególnych pól i przycisków opisano w poniższej tabeli.

Pole/przycisk Funkcja
Coin value Ustalenie wysokości zakładu
Cash bet Całkowita wartość zakładu
Znak „play” Aktywacja trybu autogry
Kółko ze strzałkami Uruchomienie jednego spinu
Max Bet Spin po maksymalnej stawce
Balance Aktualne saldo konta
Win Wysokość wygranych
Przycisk z żółwiem/królikiem/panterom Ustawienie szybkości kręcenia bębnów
Przycisk „?” Przejście do reguł gry – warto kliknąć ten przycisk na samym początku

Symbole w Football Mania online (w kolejności od najmniej do najwięcej wartych) są następujące:

 • Kupon loterii
 • Piłkarskie korki
 • Kapelusz z szalikiem kibica
 • Gwizdek sędziego
 • Sędzia pokazujący żółtą kartkę
 • Piłkarze z pole
 • Bramkarz
 • Brązowy puchar
 • Srebrny puchar
 • Złoty puchar
 • Piłkę.

Wysokość nagrody w Football Mania demo oraz wersji na prawdziwe pieniądze zależy od ilości identycznych symboli wylosowanych za jednym razem. Największa wygrana ma miejsce przy wylosowaniu 9 piłek jednocześnie – wtedy to mnożnik wynosi x50.

Opcje bonusowe w Football Mania

Mimo braku symboli wild i scatter Football Mania kasyno online automat to prawdziwa gratka dla graczy szukających bonusów. Pojawiają się tu bowiem aż trzy opcje bonusowe:

 • Loteria – w trakcie kolejnych losowań symboli na ekranie pojawić się mogą kupony loterii. Ich kombinacje pozwalają zdobyć standardową wygraną. Jeśli jednak uda się trafić kupony na trzech środkowych bębnach jednocześnie, to gracz ma możliwość skorzystania z loterii. Polega to na wybraniu jednej ze zdrapek w prawym dolnym rogu gry. Przy odrobinie szczęścia można wtedy zgarnąć dodatkową wygraną.
 • Gra bonusowa – w prawym górnym rogu znajduje się obszar z pustą bramką podzieloną na 9 pól (układ jest taki sam, jak na głównym obszarze gry). Za każdym razem, gdy na bębnie wylosuje się piłkę, to strzela się też gola w tej bramce. Po zapełnieniu wszystkich pól bramki piłkami w kolejnym spinie trzeba liczyć na wylosowanie kolejnych trzech piłek. Wtedy to miejsce ma runda bonusowa podzielona na 9 spinów. Celem jest zdobywanie kolejnych piłek, za co na końcu można otrzymać dodatkową nagrodę.
 • Opcja gamble – klasyczna mini gra typowa dla produkcji Wazdan. Po zdobyciu wygranej można postarać się ją podwoić, o ile uda się przewidzieć kolor znaku wylosowanej karty.

Wbrew pozorom reguły bonusów w Football Mania za darmo nie są skomplikowane, a przy tym mocno urozmaicają zabawę.