Fresh Fruits

Fresh Fruits

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

Fresh Fruits – darmowy automat do gry

Studio Endorphina, które produkuje gry hazardowe, na rynku jest od dłuższego czasu. Na swoim koncie ma wiele wspaniałych i uwielbianych automatów, nie jest to jednak też firma, o której myślimy w pierwszej kolejności, gdy ktoś pyta nas o gry hazardowe – wciąż bowiem brakuje im tego jednego hitu, który wyniesie ich poziom wyżej.

Czy Fresh Fruits online to taki automat? Na pewno wiele można powiedzieć o grze – to produkcja kolorowa, ale jednocześnie bardzo stonowana. Zaskakuje ona nieco swoimi symbolami, ale z drugiej strony korzysta głównie ze sprawdzonych owocowych motywów. Do tego dokłada też kilka funkcji specjalnych, bonusów czy działania poszczególnych ustawień. O wszystkich dowiesz się z naszej recenzji, ale będziesz mógł też przetestować je samemu, grając we Fresh Fruits bez rejestracji na naszej stronie! Wersja demo gry będzie też świetną okazją do zapoznania się z działaniem gry przed rozgrywką na pieniądze w kasynie internetowym.

Ważne cechy Fresh Fruits

Zanim przejdziemy do funkcji gry, czy jej zasad, musimy dokładniej omówić sam jej design oraz budowę. Gra stawia na nieco rzadsze ustawienie 5×4: slot ma 5 bębnów oraz 4 linie. Do tego dokłada aż 40 linii wygrywających, co jest dobrym wynikiem, nawet dla automatu o takiej budowie.

Dla gracza oznaczać to będzie lepszą szansę na zwycięstwo – każda z linii wygrywających określa, jak muszą być ustawione symbole gry, by otrzymać nagrodę. Do tego dochodzi też wysokie RTP automatu, które wynosi 96.85%. To także zwiastuje częste i regularne zwycięstwa – im wyższy procent wskaźniku, tym lepsze nasze szanse.

Fresh Fruits automat do gry ma też kilka udogodnień – umożliwia granie w trybie automatycznym oraz trybie turbo. Do tego podczas gry będziesz miał szansę na zdobycie symbolu Wild, z którym wiążą się specjalne funkcje dodatkowe. Gra ma też tryb gamble, działający w ciekawy sposób, z którym nie spotykamy się często. O tym jednak w dalszej części naszej recenzji.

Endorphina zadbała też o grających na urządzeniach mobilnych – slot jest do nich świetnie przystosowany, co umożliwia zabawę na mniejszych ekranach telefonów, czy dużych tabletach. Gra w tej wersji nie traci też na funkcjonalności, a do rozgrywki wymagać będzie tylko przeglądarki internetowej.

Dla wszystkich grających we Fresh Fruits na prawdziwe pieniądze liczyć się będzie też stawka zakładów, jakie postawić można w grze: te zaczynają się już od 0,40 kredytów, co nie jest wygórowaną ceną. Najwięcej na jeden zakład postawić można 200 kredytów. Jak na innych slotach owoce, także tutaj, im więcej postawisz, tym większe będą potencjalne wygrane – warto jednak grać rozważnie i dobrze dobierać stawki zakładów.

Jakie są zasady gry we Fresh Fruits?

Przejdźmy teraz do informacji związanych z samym przebiegiem gry. Zanim zakręcisz bębnami radzimy przeczytać wszystkie zasady gry. Slot dostępny jest po polsku, więc zrozumienie ich nie będzie problemem. Zasady Fresh Fruits gra znajdziesz pod przyciskiem „i”, który znajduje się w prawym rogu ekranu. Opisują one dokładne działanie bonusów za rejestracje bez depozytu gry – w tym trybu gamble – przedstawiają też linie wygrywające i wypłaty przypisane do poszczególnych symboli gry.

Po zapoznaniu się z zasadami będziesz mógł dostosować swój zakład. By go zmienić będziesz musiał naciskać na sekcje Wartość Monety oraz Zakład, które znajdują się na panelu sterowania gry, po lewej stronie. Gdy już zdecydujesz, ile kredytów chcesz postawić na jeden spin, naciśnij na przycisk Start po prawej stronie – to właśnie on uruchomi grę 77777. Obok niego znajdziesz też dwa mniejsze przyciski.

Turbo umożliwi uruchomienie trybu szybkiego, podczas którego obrót spinów będzie znacznie szybszy. Opcja auto pozwoli za to na rozgrywkę automatyczną – bębny będą obracać się natychmiastowo po każdej grze, więc nie będziesz musiał uruchamiać gry ręcznie. Możesz ją także dostosować korzystając z opcji umieszczonych w menu – znajdziesz je naciskając na przycisk z lewego dolnego rogu.

Bonusy do zdobycia we Fresh Fruits

Przejdźmy teraz do tego, co graczy kręci najbardziej – bonusów. Bez względu na to, czy grasz we Fresh Fruits za darmo, czy też za własne pieniądze, to właśnie funkcje bonusowe gwarantują najwięcej emocji i często są w stanie powiększyć nasze zdobycze. Jak prezentują się one w tej grze?

Podczas zabawy trafić możesz na symbol Wild, który zastępuje prawie wszystkie inne symbole gry. Pojawia się on na bębnach 2, 3 oraz 4, a trafienie go umożliwia zdobycie dodatkowej kombinacji czy przedłużenie jej. Co więcej, symbol ten czasami pojawia się jako stos – jest on stackowany.

W grze znajdziesz też symbole Scatter, które wypłacają niezależnie od ustawienia na liniach wygrywających. Jest to także jedyny symbol, którego nie zastąpi Wild. W grze, tak jak pisaliśmy, znajdziesz też grę ryzyka. Działa ona jednak nieco inaczej niż w innych automatach. Gra pokaże ci jedną losową kartę. Ty następnie będziesz musiał wylosować z 4 pozostałych kart, taką, o większej wartości. Jeżeli ci się to uda, twoja nagroda zostanie podwojona. Jeśli jednak odpowiesz źle, cała przepada! Cały proces można powtarzać do 10 razy lub do przegranej – a zatem wygrane we Fresh Fruits automat mogą być naprawdę wysokie.

Czy w tym trybie warto grać? Tak, ale jeżeli nie chcesz czuć tego dodatkowego ryzyka, to zadowolą cię też nagrody przypisane do poszczególnych owocowych i specjalnych symboli. Podajemy je poniżej dla zakładu za 4 kredyty.

Symbol x3 x4 x5
Scatter 8 80 2,000
7 6 20 100
Dzwonek 4 10 30
Kokos, Arbuz 2 8 10
Truskawka, Jabłko, Cytryna, Winogrono 0,80 4 10

Fresh Fruits – co myślimy o grze?

Slot bardzo nam się podobał, nawet pomimo swojej prostej budowy i znanych z innych gier symboli czy funkcji specjalnych. Jest to gra dopracowana, a o jej jakości najłatwiej przekonasz się po prostu testując Fresh Fruits demo na naszej stronie. Gwarantujemy, że czas spędzony przy tym slocie będziesz zaliczać do udanych, nawet nie grając na pieniądze!

FAQ

Czy zagram we Fresh Fruits za darmo?

Jak najbardziej - gra ta dostępna jest w darmowej wersji demo na naszej stronie, nawet bez rejestracji.

Czy Fresh Fruits umożliwia zdobycie darmowych spinów?

Niestety nie, gra nie posiada takiego bonusu do zdobycia.

Czy wygram realną gotówkę podczas grania we Fresh Fruits?

Oczywiście, jednak by móc grać na pieniądze będziesz musiał udać się do certyfikowanego kasyna internetowego.

Czy do gry we Fresh Fruits trzeba coś pobierać?

Nie ma takiej konieczności - gra działa prosto z poziomu przeglądarki internetowej.