Fruit Mania i Fruit Mania Deluxe

Fruit Mania i Fruit Mania Deluxe

Star Star Star Star Star
(
408
glosow)
Fruit Mania
Fruit Mania Deluxe
Gorący
Gorący
Szczegóły gry

Fruit Mania i Fruit Mania Deluxe sloty online

Fruit Mania slot to jedna ze sztandarowych produkcji w dorobku firmy Wazdan. Twórcy słyną z pragmatycznego podejścia do rozgrywki i wydawania bardzo starannie przygotowanych automatów do gier, które nierzadko prezentują klasyczną rozgrywkę. Tak też było z grą, która w 2014 roku podbiła listy popularności w kasynach internetowych. Po kilku latach maszyna zaczynała odbiegać od oczekiwań nowoczesnych użytkowników. Wtedy zdecydowano o wydaniu Fruit Mania Deluxe online – slotu, który wziął wszystko, co najlepsze w podstawowej wersji i rozwinął to pod względem aktualnych standardów. Tym oto sprytnym sposobem Wazdan zapewnił zabawę na najwyższym poziomie osobom, które cenią sobie klasyczną, prostą rozgrywkę, oraz tym, którzy liczą na coś nowatorskiego.

Fruit Mania Deluxe slotyObydwa automaty do gier są dostępne na naszej stronie internetowej. Wystarczy wybrać interesującą wersję i Fruit Mania Deluxe graj za darmo tak długo, jak będzie trzeba. Gry w wersji demo zapewniają identyczne warunki zabawy jak podczas rozgrywki o prawdziwe pieniądze. Jedyną różnicą są właśnie środki pieniężne, które są fikcyjne, a saldo resetuje się do stanu początkowego za każdym razem, kiedy tylko wyłączy się program w przeglądarce. Dzięki temu można całkowicie bezstresowo przetestować obydwie gry, sprawdzić, co mają do zaoferowania, i która z nich będzie lepiej pasowała do indywidualnych oczekiwań odbiorcy.

Odpowiednio przetestowana gra zawsze daje lepsze możliwości do wygrywania pieniędzy – nawet jeśli mowa o klasycznych darmowych grach owocówkach, w których wyniki są całkowicie losowe. Następnie pozostaje jedynie wybrać jedno z proponowanych kasyn internetowych i przejść do gry na poważnie, gdzie odkryje się prawdziwe oblicze automatów z serii Fruit Mania.

Fruit Mania – cechy gry i charakterystyka

Podstawowa wersja Fruit Manii zachwyciła swoich odbiorców bardzo prostym podejściem do rozgrywki i przedstawieniem jej w oryginalny sposób. Wazdan już od lat udowadniał, że należy do światowej czołówki, jeśli chodzi o zabawę tego typu i ta produkcja jest tego najlepszym dowodem. Warto zaznaczyć, że mowa o automacie klasycznym, który nie powinien za bardzo wyróżniać się pod względem mechaniki rozgrywki.

Fruit Mania automat ma trzy bębny, które losują po trzy symbole. Największą zmianą, w mechanice rozgrywki, która sprawiła, że gra stała się tak bardzo popularna, było zrezygnowanie z linii wypłacających. Wygrane zamiast tego formowały się na zasadzie liczby wystąpień na ekranie. Zakład ustawia się na standardowym pasku interfejsu, który pojawia się we wszystkich produkcjach Wazdan. Wartość jednego rozlosowania symboli na ekranie wynosi od 0,2 do 100, co daje całkiem dużą swobodę obstawiania wyników dla każdego rodzaju odbiorcy. Zwrot pieniędzy do gracza został ustawiony na poziomie 96,59%, co zapewnia bardzo interesująca i dynamiczną rozgrywkę, która obfituje w częste i satysfakcjonujące wygrane.

W maszynie zastosowano także standardowe funkcje, które ułatwiają rozgrywkę. Mowa o dostosowaniu prędkości losowania wyników oraz możliwości zaprogramowania automatycznej gry, dzięki czemu bardziej doświadczeni gracze, wybierając Fruit Mania online, będą mogli się odpowiednio zrelaksować.

Fruit Mania Deluxe slot – cechy gry i charakterystyka

Rozbudowana wersja automatu Fruit Mania to już od pierwszych chwil pokazuje, że w tym przypadku już nawet nie próbowano trzymać się klasycznego wyglądu. Fruit Mania Deluxe slot jest kolorowy, w tle przygrywa energiczna melodia, a wszędzie błyszczące neony, które aż krzyczą, że ten slot zapewnia swoim odbiorcom sporo atrakcji. Odnowiona wersja również została przygotowana przez studio Wazdan. Pod względem mechaniki nie różni się za bardzo od swojego pierwowzoru.

Fruit Mania Deluxe gra online

Maszyna również ma trzy bębny, które losują po trzy symbole. Darmowa gra hazardowa wypłaca nagrody za zgromadzenie konkretnej liczby obrazków, czyli także nie ma mowy o liniach wypłacających. Co więcej, po wylosowaniu ikon, gra pozwala na wybranie ikon, które pozostaną przy następnym losowaniu. Dzięki temu rozgrywka we Fruit Mania Deluxe gra hazardowa jest przynajmniej tak samo dynamiczna, jak w przypadku pierwowzoru. Zakład ustawia się na praktycznie identycznym interfejsie i jego wartość wynosi od 0,2 do 100. Pomimo wielu znacznych zmian, RTP gry to aż 96,59%, co jest identyczną wartością w porównaniu z klasyczną wersją maszyny.

Oczywiście, jak przystało na nowoczesny automat do gier, nie mogło tutaj zabraknąć kilku funkcji specjalnych, które znacząco ułatwią grę. Mowa oczywiście o typowych dla firmy Wazdan przystosowaniu prędkości gry, ustawieniu zmienności wyników oraz automatycznej rozgrywce. Na początku to wszystko może wydawać się nieco trudne do ogarnięcia, ale Fruit Mania Deluxe gra za darmo zawsze jest dostępna dla każdego, więc można wszystko przetestować bez ryzyka.

Ogólne przedstawienie rozgrywki slotów Fruit Mania

Gry z serii Fruit Mania zwróciły na siebie uwagę graczy i ekspertów zajmujących się grami losowymi ze względu na oryginalne podejście do rozgrywki. Maszyny wydają się prostymi owocówkami, jakich można spotkać setki w kasynach internetowych, ale całkowicie różnią się od nich pod względem mechaniki rozgrywki.

W przypadku Fruit Mania gra oraz wersji Deluxe, wygrane nie tworzą się na liniach wypłacających. Maszyny nagradzają za wylosowanie danej liczby symboli. Co więcej, po wylosowaniu gracz może wybrać, które symbole chce zostawić na ekranie, a które mają zostać ponownie rozlosowane. Całość przypomina w pewnym sensie grę w pokera. Ta jedna zmiana sprawiła, że automaty do gier stały się niezwykle popularne. Nie ma się co temu dziwić. W końcu gracz dostaje szansę na ingerencję w rozgrywkę na automacie, a to rzadkość dla tego gatunku gier losowych.

Opis rozgrywki w Fruit Mania

Firma Wazdan rzadko kiedy skupiała się na tworzeniu gier wybitnych pod względem graficznym. Dlatego Fruit Mania gra hazardowa nie zapewnia niczego specjalnego pod tym względem. Grafiki owoców są bardzo proste, a tło odgrywa rolę drugoplanową.

Jeśli chodzi o sterowanie rozgrywką, to zastosowano tutaj standardowy interfejs Wazdan, który zawsze zapewnia swoim użytkownikom ogromne możliwości. Można z niego odczytać saldo konta, stawkę oraz wygraną. Dodatkowo kolejne przyciski pozwalają na zaglądnięcie do tabeli wypłat (i), dostosowanie opcji rozgrywki, ustawienie dźwięku, poznanie reguł gry, wybranie zakładu, włączenie losowania wyników, ustawienie prędkości rozgrywki i zaprogramowanie automatycznej gry. Trzeba przyznać, że w przypadku możliwości interfejsu, Fruit Mania slot online prezentuje się bardzo dobrze i pomimo swojego wieku, nawet dzisiaj daje o wiele lepsze możliwości niż większość nowoczesnych slotów.

Szczególnie istotna jest tutaj tabela wypłat i przycisk znaku zapytania, które dostarczają wszystkich niezbędnych informacji o grze. To bardzo ważne w przypadku, kiedy ktoś zapoznaje się w tą produkcją i chce osiągać jak najlepsze wyniki.

Tabela wypłat

Ze względu na specyfikę przyznawania nagród, każdy symbol wypłaca za liczbę wystąpień (od 4 do 9), a wygrane przy zakładzie wynoszącym 1 mogą prezentować się w następujący sposób.

Symbol x4 x5 x6 x7 x8 x9
LOTTO 0,4 0,6 0,8 1 2 3
wiśnie 0,2 0,4 0,6 3 6
pomarańcze 0,4 0,6 1 2 5 12
śliwka 1,2 2,4 6 16
dzwonek 0,8 1 1,6 4 10 24
gwiazdka 2 5 14 30
arbuz 2,4 6 18 36
żółty VEGAS 1,2 2 4,8 9,6 20 40
srebrny VEGAS 2 3,6 7 12 24 50
złoty VEGAS 4 8 22 40 70
diament 3 6 10 30 60 100

Żeby sprawdzić na własnej skórze częstotliwość trafień, zalecamy zapoznać się z Fruit Mania online za darmo.

Opis rozgrywki w Fruit Mania Deluxe

Jako że mowa o całkowicie odświeżonym automacie do gier, twórcy zdecydowali się znacząco usprawnić swoją produkcję pod względem graficznym. W tle widać światło sceniczne oraz liczne animacje, które robią wrażenie, jakby scena za ekranem była trójwymiarowa. Co więcej, zdecydowano się zastosować nowe grafiki owoców, które występują nie tylko po to, żeby informować o możliwości wygrania, ale żeby zachęcać do dalszej zabawy. Interfejs użytkownika jest identyczny jak w przypadku podstawowej gry. Jedyną różnicą jest tutaj to, że do Fruit Mania Deluxe automat dodano przycisk z papryczkami chili, który umożliwia dostosowanie zmienności wyników (niska, standardowa, duża).

Tak samo, jak w podstawowej wersji gry, zaleca się najpierw zajrzeć do specyfikacji rozgrywki (?) oraz tabeli wypłat (i). Można się tam dowiedzieć wszystkich kluczowych kwestii związanych z grą oraz jej możliwościami i ograniczeniami.

Tabela wypłat

Tabela wypłat prezentuje się bardzo podobnie do podstawowej wersji gry. Przy zakładzie o wartości 1 potencjalne wygrane wynoszą.

Symbol x4 x5 x6 x7 x8 x9
LOTTO 2 3 4 5 10 15
wiśnie 1 2 3 15 30
pomarańcze 2 3 5 10 25 60
śliwka 6 12 30 80
dzwonek 4 5 8 20 50 120
gwiazdka 10 25 70 150
arbuz 12 30 90 180
żółty VEGAS 6 10 24 48 100 200
srebrny VEGAS 10 18 35 60 120 250
złoty VEGAS 20 40 110 200 350
diament 15 30 50 150 300 500

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z Fruit Mania Deluxe online za darmo, żeby na własną rękę sprawdzić potencjalne wyniki i dostosować zakład do swoich możliwości.

Funkcje specjalne Fruit Mania i Fruit Mania Deluxe

Obydwie gry mają identyczne, oryginalne funkcje bonusowe, o których można się przekonać już od pierwszych chwil z nimi spędzonych. Zarówno Fruit Mania Deluxe gra, jak i podstawowa wersja umożliwiają uruchomienie dwóch premii:

  • Tablica bonusowakażde pojawienie się diamentu na ekranie odpowiada zapisaniu go na bocznej tablicy. W momencie, kiedy zostanie ona zapełniona, następne losowanie wyświetli 3 diamenty, a gra uruchomi bonus 9 darmowych spinów. Podczas jej trwania wylosowane diamenty pozostają na swoich miejscach. Wygrana jest wypłacana, jeśli udało się zgromadzić przynajmniej 4 bonusy.
  • Loteria bonusowabonus uruchamia się po wylosowaniu 3 ikon LOTTO. Wtedy na ekranie pojawi się plansza z trzema wyborami z nagrodami o różnej wartości.

Pomimo pozornie sporych różnic. Obydwie gry dają praktycznie identyczne możliwości wygrywania pieniędzy. Różnica znajduje się jedynie w opcji dostosowania zmienności wyników. W tym przypadku przebieg rozgrywki może się zmieniać. Dlatego warto poznać tę opcję w wersji Fruit Mania Deluxe za darmo.

Jak wybierać kasyno do gry?

Jednym z najważniejszych wyborów, jeśli chodzi o zabawę przy grach z serii Fruit Mania, będzie dobór kasyna, które spełni wszelkie oczekiwania odbiorcy. Aktualnie jednym z najlepszych serwisów z grami losowymi, które spełnia wszelkie standardy, jest GGBet. Serwis działa zgodne z oficjalną licencją hazardową i zapewnia odpowiednie zabezpieczenia, dzięki którym gracze będą pewni, że ich dane oraz środki pieniężne są bezpieczne.

Warto wspomnieć także o ogromnej bibliotece gier, która zawiera między innymi grę Fruit Mania Deluxe slot online oraz jego odnowioną wersję. Twórcy kasyna postarali się o zorganizowanie odpowiednio rozbudowanego działu z płatnościami, w którym każdy znajdzie jakąś wygodną dla siebie opcję. Serwis umożliwia grę Fruit Mania gra za darmo oraz na poważnie. Żeby jednak móc bawić się gry hazardowe za prawdziwe pieniądze, należy najpierw zarejestrować konto użytkownika.

Co zrobić, żeby wygrywać na Fruit Maniai Deluxe?

Każdy fan gier losowych marzy o tym, żeby osiągać jak najlepsze wyniki, czyli wygrywać dużo pieniędzy. Na automatach do gier nie ma złotego środka, który umożliwiłby ciągłe wygrywanie, ale jeśli ktoś odpowiednio będzie się pilnował, z pewnością uda mu się odpowiednio zoptymalizować rozgrywkę. W tym przypadku warto dokładnie przemyśleć każdy wybór symboli, które mają pozostać do następnego losowania. Zawsze Fruit Mania graj za darmo, zanim przejdziesz do rozgrywki na poważnie, a kiedy już to zrobisz, wybieraj głównie niskie zakłady, które pozwolą na dłuższą rozgrywkę.

Fruit Mania i Fruit Mania Deluxe w wersji mobilnej

Fruit Mania Deluxe online

Pomimo pozornie sporych różnic pod względem technicznym, obydwie gry działają na urządzeniach mobilnych. Twórcy zastosowali technologię HTML5, która pozwala na zabawę prosto z przeglądarki i to bez żadnych ograniczeń oraz wymogu pobierania dodatkowych plików. Czy ktoś korzysta z komputera, tabletu, czy telefonu, gra zawsze wygląda tak samo.

Porównajmy Fruit Mania a Deluxe

Różnice pomiędzy obydwoma tytułami są wręcz kosmetyczne. Twórcy nie chcieli zmieniać tego, co podobało się graczom, a jedynie dostosowali zabawę do dzisiejszych standardów. Dlatego większość ze zmian to warstwa wizualna. Wszystkie symbole, bonusy bez depozytu za rejestrację, liczba bębnów oraz interfejs pozostają bez zmian. W tym przypadku warto zaznaczyć, że nowsza wersja ma przycisk pozwalający na dostosowanie zmienności wyników.

Podobne automaty do gry

Na przestrzeni ostatnich dekad powstało wiele gier, które okazały się tak dużymi hitami, że ich twórcy zdecydowali się na stworzenie ich odnowionych wersji. W każdym przypadku zmiany są kosmetyczne i opierają się przede wszystkim na dostosowaniu wizualnym i użytkowym. Inne przykłady takich gier to:

Istnieją również wiele więcej pozycji, z których nowsza nosi podtytuł “Deluxe”.

Wypróbuj Fruit Mania i Fruit Mania Deluxe za darmo!

Gry z serii Fruit Mania to maszyny z jednej strony bardzo standardowe, a z drugiej unikalne. Na pierwszy rzut oka wydają się prostymi owocówkami, które mają niewiele do zaoferowania. W rzeczywistości jednak udowadniają, że znacząco wybiegają ponad standardy i oferują coś nowatorskiego. Dlatego gorąco zachęcania do zapoznania się z Fruit Mania za darmo oraz jej odnowioną wersją, żeby wybrać tę, która zapewnia przystępniejsze warunki zabawy.

FAQ

W jakim miejscu mogę zagrać w bezpłatną wersję Fruit Mania?

Darmową wersję Fruit Mania można znaleźć na stronie producenta, na naszym portalu oraz między innymi w kasynie GGBet.

Czy automat do gier Fruit Mania Deluxe zawiera opcję darmowych spinów?

Tak, wystarczy wypełnić poboczną tablicę z diamentami, a gra umożliwi uruchomienie bonusu z darmowymi obrotami.

Czy Fruit Mania Deluxe jest zgodny ze standardami gry o prawdziwe pieniądze?

Automat działa zgodnie ze standardowymi wymaganiami licencji hazardowych, a wyniki wyświetlają się na zasadzie RNG. Dzięki temu zawsze można dołączyć do zabawy na poważnie.

Czy Fruit Mania slot spełnia aktualne standardy i nie trzeba go pobierać na swoje urządzenie lub komputer?

Gra działa zgodnie z HTML5, co oznacza, że włącza się ją prosto z przeglądarki – bez względu na urządzenie, z którego się korzysta.

Która z dwóch wersji – Fruit Mania czy Fruit Mania Deluxe oferuje lepsze możliwości pozyskania większych wygranych?

Obydwa sloty mają identyczny RTP i praktycznie nie różnią się pod względem mechaniki. Dlatego nie ma większego znaczenia, który automat się wybierze. Potencjał do wygrywania jest jednakowy.