Fruit Million

Fruit Million

Star Star Star Star Star
(
22
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

Fruit Million gra online

BGaming to producent różnego typu slotów internetowych dla oferty hazardowej w kasynach online. Ta firma specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań gamblingowych, a wśród ich tytułów, które odniosły wielki sukces, znaleźć można kultowy i niepowtarzalny automat owocowy Fruit Million.

Fruit Million to bardzo prosta darmowa gra hazardowa. Jej fenomen opiera się o kolorowe ikony symboli znane ze starych gier hazardowych i prostą, lecz efektowną mechanikę i sposób wytyczania wygranych. Producenci tej gry dostarczyli swoim odbiorcom pełny pakiet najistotniejszych funkcji, wprowadzili do gry aż 100 linii wypłat i stworzyli przyjazny interfejs gracza z doskonałą oprawą graficzną.

Dzisiejsza recenzja gry zawierać będzie szczegółowe omówienie oferty oraz jakości oprawy i wykonania automatu. Przy tej okazji zapraszamy czytelników do rozgrywki na slocie Fruit Million demo przy użyciu gry z naszej strony. Pozwalamy na nieograniczoną grę na slotach przy każdej recenzji. Rozdajemy darmowe żetony w każdym slocie i rekomendujemy trening bez ryzyka przed przystąpieniem do prawdziwej gry w Fruit Million na prawdziwe pieniądze.

Mechanika automatu Fruit Million

Rozgrywka w tej grze dzieje się na kolorowym i przyjaznym ekranie do gry. Wiejski klimat i swojskie dodatki wraz z prostymi ikonami owoców są motywem przewodnim gry. Właśnie ze względu na stosowanie prostych grafik i nieskomplikowanych funkcji, slot Fruit Million jest tak często rozgrywany przez użytkowników w każdym wieku i na każdym urządzeniu.

Dostępność gry nie ogranicza się wyłącznie do wersji desktopowej. BGaming świetnie dostosował kasyno automat do gry z poziomu smartfonów i tabletów. Nowoczesna technologia pozwoliła na bezproblemowe działanie gry nawet w najtrudniejszych warunkach, na małych ekranach oraz ze słabym połączeniem internetowym. Automat nie wymaga żadnych instalacji i otwiera się wprost w oknie przeglądarki.

Wygrywanie w tej grze również nie należy do skomplikowanych. W pierwszej kolejności gracz musi zainteresować się stawką na zakręcenie. W tym celu należy wybrać jedną z proponowanych sum, dostępnych w widoku Total Bet z przedziału od 0,2 do 15 kredytów. Wysokość poszczególnych nagród jest uzależniona od wykręconej ikony, jej ilości oraz lokalizacji w widoku gry.

Każdy spin odbywa się na ekranie stworzonym na zasadach pięciu obrotowych bębnów. Łącznie do dyspozycji użytkowników jest tutaj aż 20 pól, w których wyświetlane są symbole. Kombinacje brane są pod uwagę według ilości aktywnych linii wygrywających, a jest ich w tym przypadku równo 100. W grze oczywiście nie mogło zabraknąć obowiązkowych już funkcji rozgrywki. W Friut Million można korzystać z trybu gry automatycznej, można liczyć na wykręcenie uniwersalnej ikony Wild oraz Scattera w dwóch odsłonach.

Obsługa gry Fruit Million

Samo przygotowanie się gracza do rozgrywki w głównej mierze ogranicza się do wyżej wspomnianych kroków. Użytkownik po uruchomieniu gry powinien zapoznać się z regulaminem, a w kolejnym kroku wybrać stawkę na zakręcenie. W momencie pełnej gotowości do gry nie pozostaje nic innego, jak rozkręcenie bębnów specjalnym przyciskiem Spin.

W grze spotkać można wiele ikon. Większość z nich to znane owoce, przedstawione w bardzo atrakcyjny sposób. Poza ikonami tytułowych owoców, gra Fruit Million ma wbudowane symbole specjalne w postaci kufli z piwem, precli i szczęśliwych siódemek. Każda z ikon podlega wypłacie, o ile występuje w ilości minimum 3 sztuk na co najmniej jednej linii wygrywającej. Wszystkie ewentualne nagrody są wypłacane natychmiast. Slot w widoczny sposób informuje o wszystkich wygranych i sumuje nagrody.

Fruit Million online niewątpliwie zasługuje na pochwały za bardzo estetyczny design. Każda ikona w grze jest stworzona w identycznym stylu, a przy tym jest bardzo dobrze dopracowana. Wszystko sprawdza się rewelacyjnie, a sama gra nie ma żadnych błędów.  Zarówno Fruit Million gra w wersji na telefon i komputer udostępniamy dla graczy w celach rozrywkowych i treningowych. Chcemy, by nasi czytelnicy mieli szansę gry na identycznych zasadach jak w przypadku kasyn internetowych, dlatego wszystkie sloty demo niczym nie różnią się od oryginału, poza aspektem depozytu, gdzie cała zabawa toczy się za stawki wirtualnych żetonów.

Tabela wypłat i nagrody w Fruit Million

Wygrywanie w tej grze odbywa się na wzór innych gier bębnowych. Oczywiście nagrody przysługują graczom za udane trafienia, rozróżniając przy tym typ ikony z podziałem na ich poszczególne wartości. Poniżej prezentujemy oryginalny stół wypłat dla gry Fruit Million automat do gry wraz z lista kompletnych symboli do spotkania w grze:

Symbol x3 x4 x5
Diament 3 20 100
Dzwonek 20
Siódemka 50 200 3,000
Precel i Arbuz 40 100 500
Winogrono 20 50 200
Pomarańcz, Śliwka, Cytryna i Wiśnie 10 30 100

Dwa pierwsze symbole z tabeli wypłat to odpowiedniki Scattera. Oba Scattery są odpowiedzialne za wypłatę wygranych według ustalonych wartości w tabeli, bez względu na linie wygrywające. Występowanie Scatterów jest ograniczone do konkretnych bębnów i może odbywać się w dowolnym momencie podczas rozgrywki. Dodatkowo w grze występuje ikona Piwnego Wilda. Potrafi ona zastępować dowolne symbole z wykluczeniem Scatterów. Wygrane, które zawierają w sobie ikonę Wild, są rozliczane według klasycznych wartości z tabeli wypłat. Wild rozszerzający aktywuje się w przypadku wykręcenia sąsiednich ikon. W tej sytuacji jeden pełny bęben zmienia się  w uniwersalną ikonę piwną. Gra nie zawiera opcji free spinów.

Ściana ikon to sytuacja, w której na ekranie gry wypełniono wszystkie pola tym samym symbolem. W tej grze ściana ikon jest jak najbardziej możliwa do zdobycia i gwarantuje najwyższą możliwą wygraną. Na koniec pozostaje kwestia rozgrywania rund w grze Gamble. Ryzyko w Fruit Million bez rejestracji to klasyczne losowanie kolorów karty. Poprawne odgadnięcie losowanej karty gwarantuje mnożnik wygranej, zaś porażka oznacza jej utratę.

Fruit Million – opinia o grze

Podsumowując slot Fruit Milion za darmo w internecie, warto jeszcze raz przypomnieć jego główne cechy, za które publika tak polubiła tę grę. Jednym z głównych aspektów tego typu jest zapewnienie graczom wielu dodatkowych opcji gry, zestawu ikon specjalnych i ciekawych zwrotów akcji. Gra ceniona jest za prosta grafikę i dosyć nietypowy styl jak na grę owocową. Serdecznie polecamy slot i zachęcamy do przetestowania go osobiście. Skorzystaj z okazji na darmowe granie w Fruit Million automat i wejdź do gry już teraz. Uruchom slot bezpłatnie na swoim urządzeniu i graj bez żadnych ukrytych kosztów. Nasze gry 777 demo są w pełni bezpłatne i dostępne bez zakładania konta.