Fruit Party

Fruit Party

Star Star Star Star Star
(
147
glosow)
W trendzie
Szczegóły gry

Fruit Party Slot gra online

Dzisiaj przenosimy się do świata słodkich wygranych, w którą zabiera nas nie kto inny, a Pragmatic Games. Przed nami klasyczny, owocowy slot 2D typu 777. Do gry zachęcają nas różne, słodkie pokusy takie jak winogrona, truskawki, jabłuszka czy śliwki. Pragmatic stworzył klasykę klasyki, jednak w wyjątkowo atrakcyjnym wizualnie wydaniu, które przywołuje na myśl gierki typu candy crush. Jednak w tym wypadku na poszukiwaczy przygód czeka wiele atrakcyjnych wygranych, o które nie tak ciężko!

Zapraszamy Was do przeniesienia się do owocowego świata, w zapoznaniu się z nim pomoże Wam nasza wersja Fruit Party demo darmowej gry hazardowej, w którą zagracie na naszej stronie. Sprawdzicie tam swoje siły i przekonacie się ile możecie wygrać! Przejdziemy teraz do szczegółowej recenzji, dzięki której w pełni zapoznacie się z zasadami i zwiększycie swoje możliwości na wygraną.

Co wyróżnia Fruit Party slot?

Autorem oprogramowania jest Pragmatic Games, znany producent klasycznych wersji slotów online. Przedstawiamy klasyczną owocówkę, typu 777. Przed Wami aż 7 bębnów. Wszystkie symbole dają wygraną, gdy ułożone w bloki po 5 takich samych symboli a, gra ma dostępnych 20 linii wygrywających.  Minimalny zakład plasuje się na poziomie 0,20 euro, a maksymalny to 100 euro. Pragmatic Games podaje, że procent zwrotu (RTP), to 96,47%. W grze nie odnajdziecie symbolu Wild, jest za to symbol scatter – złoty orzech. Fruit Party Gra, jest świeżynką. Jej premiera miała miejsce zaledwie rok temu.

Jeżeli chodzi o maksymalny mnożnik, to producent podaje, że wynosi on 5000 – brzmi zachęcająco, prawda? Gdy już wiecie co nieco o Fruit Party, to  nie pozostało teraz nic innego, tylko przedstawić Wam liczne korzyści i ciekawe bonusy, które możecie zyskać grając w Fruit Party automat

Four Lucky Clover – jak grać?

Pragmatic Games podszedł do sprawy tak jak sugeruje nazwa producenta – pragmatycznie. Budowa slotu jest prosta i przejrzysta, przy jednocześnie przyciągającej uwagę grafice, obok której na pewno nikt nie przejdzie obojętnie.

  • Grę standardowo rozpoczniecie przez wciśnięcie przycisku z dwiema strzałkami tworzącymi okrąg. 
  • Tam też znajdziecie opcję autoplay, która oszczędzi wam konieczności odpalania gry każdorazowo – wygoda i komfort podczas wielogodzinnych rozgrywek jest musowa! 

Na dole po środku, znajdziecie napis HOLD SPACE FOR TURBO SPIN, który uruchamia grę turbo z większym ryzykiem, ale jak to w świecie hazardu bywa – większymi szansami na wygraną! Dalej po prawej stronie znajdziecie symbol “i”, pod którym kryją się  esencjonalne i ważne dla Was informacje, odnośnie możliwych wygranych w formie paytable. Tylko po zapoznaniu się z nimi możecie grać bezpiecznie i bez obaw, to bardzo ważne.

Pod symbolem z trzema kreskami, znajdziecie informację odnośnie aktualnej wysokości zakładu, który oczywiście możecie edytować, a także ustawienia muzyki, jej typu, głośności. Możecie także wybrać opcję turbo spin, która znacznie przyśpiesza grę. Slot jest skonstruowany tak przejrzyście, że nie ma mowy o jakąkolwiek pomyłkę, dlatego znajdzie uznanie wśród tych, którzy zaczynają swoją przygodę z hazardem, jak i tych, dla których to niemal codzienność. Gdy już szczegółowo zapoznacie się z informacjami podanymi przez producenta, to polecamy zagrać w Fruit Party za darmo, i wprawić się aby późniejsze rozgrywki były pewnymi wygranymi!

Co możecie zyskać grając w Fruit Party?

We Fruit Party automat do gry spotkacie wiele atrakcyjnych bonusów za rejestracje bez depozytu. Mamy tutaj symbol scatter, który reprezentowany jest przez złotego orzecha. Gra posiada także funkcję TUMBLE. Polega ona na tym, że w momencie wygranej, wszystkie wygrane kombinacje zostają wynagrodzone i znikają. Pozostałe symbole spadają na dół, a puste miejsca zostają wypełnione nowymi spadającymi z góry. Ta funkcja będzie się powtarzać tak długo, aż nowa wygrana kombinacja nie pojawi się na ekranie.

Istnieje też RANDOM MULTIPLIER FEATURE, funkcja ta sprawia, że każdy wygrywający symbol może być podwójnym mnożnikiem wygranej. Po wylosowaniu 3 lub więcej scatterów przygotujcie się na darmowe spiny bez depozytu!

  • 3 scattery – 10 spinów
  • 4 scattery – 11 spinów
  • 5 scatterów – 12 spinów
  • 6 scatterów – 13 spinów
  • 7 scatterów – 14 spinów

Gra ma też opcję “wysokiego woltażu” (high volatility game), w której gra wypłaca rzadziej, ale szansa na wysoką wygraną w krótkim czasie jest bardzo wysoka. Przejdźmy teraz do tabeli wypłat jakie uzyskacie przy najniższym zakładzie (0,20 euro). Przypominamy, że najwyższy zakład w tym slocie to 100,00 euro.

Symbol x5 x6 x7 x8 x9 x10 x11 x12 x13 x14 x15
truskawka 2 3 3,5 4 5 10 15 30 70 140 300
pomarańcza 1,5 2 2,5 3 4 8 12 25 60 120 200
jabłko 1 1,5 2 2,5 3 6 9 20 50 100 180
winogrono 0,8 1 1,5 2 2,5 4 6 10 40 80 160
śliwka 0,6 0,8 1 1,5 2 3 5 7 30 60 120
gwiazdka 0,5 0,6 0,8 1 1,5 2,5 4 6 20 40 80
serce 0,4 0,5 0,6 0,8 1 2 3 5 10 20 40

Fruit Party – co sądzimy?

Po szczegółowym przeanalizowaniu gry, bonusów i dodatkowych opcji śmiało możemy stwierdzić, że Fruit Party online oferuje graczom ogromne szanse wygranych. Zwrot RTP wygląda obiecująco, a symbol scatter zapewnia nas, że ugramy sporo darmowych spinów. Kombinacje układają się często, nie potrzeba wielu kręceń aby wygrać. Doświadczony jak i niedoświadczony gracz znajdzie tutaj godziny świetnej rozrywki, w parze z uzupełnieniem swojego portfela – czy może być lepiej?

Pragmatic Games wyszedł naprzeciw swoim użytkownikom, oferując im slot klasyczny, ale to nie znaczy, że ograniczony w kontekście wygranych. Na naszej stronie czy w polskich bukmacherach zagracie we Fruit Party bez rejestracji, sprawdzicie tam swoje umiejętności i szczęście, aby potem grać we Fruit Party na prawdziwe pieniądze, z pewnością, że nie skończycie gry z pustymi rękami!

Powodzenia w rozgrywkach!