Fruit Shop

Fruit Shop

Star Star Star Star Star
(
1
glosow)
Świeży
Szczegóły gry

Fruit Shop gra online

Fruit Shop automat do gry to niezwykle interesująca interpretacja klasycznych owocówek w wykonaniu firmy NetEnt. Twórcy chcieli wykorzystać wszystko to, co najbardziej podobało się użytkownikom w klasycznej rozgrywki i podjęli się zadania rozwinięcia tematyki o kilka dodatkowych funkcji. Efektem tych działań jest jeden z największych hitów z biblioteki firmy NetEnt. Dowodem popularności slotu jest fakt niedawnego odświeżenia zabawy poprzez zaimplementowanie do niej niezwykle popularnych rozwiązań Megaways. Nowa wersja Sklepu z owocami cieszy się bardzo dużą popularnością, a starsza nadal może liczyć na spore grono fanów.

Jak łatwo można się domyślić, Fruit Shop gra wykorzystuje tematykę owoców, które formują na ekranie kombinacje i wypłacają odbiorcy nagrody. Co ciekawe – to zupełne przeciwieństwo funkcjonowaniu sklepu, ale pomysł spotkał się z uznaniem graczy. Maszyna przedstawia prostą i sprawdzoną formułę. Jak przystało u gry owocówki – gra nie powinna zaskakiwać, a zapewniać graczom jak najprzyjemniejszą, wygodną zabawę.

Na naszej stronie internetowej można grać w ten i wiele innych hitów od NetEnt zupełnie za darmo. Wystarczy przejść na biblioteki, wybrać Fruit Shop demo i można bawić się do woli, bez żadnego ryzyka. Dzięki temu każdy może doskonale poznać każdą grę, jej funkcje i możliwości, żeby później móc bezstresowo przejść do rozgrywki na prawdziwe pieniądze

Podstawowe informacje o grze Fruit Shop

Za produkcją automatu do gier stoi jedna z najbardziej poważanych firm w branży – NetEnt. Fruit Shop online automat to jeden z najważniejszych tytułów w bibliotece tej firmy, który na stałe zapisał się w historii iGamingu. Typowy wideo slot, o klasycznym formacie z pięcioma bębnami i trzema rzędami symboli. Ikony układają się w kombinacje wygrywające na 15 liniach, co jest standardowym wynikiem dla gry o tym rozmiarze.

Zakład ustawia się na oryginalnym interfejsie NetEnt i jeśli ktoś zna inne produkcje tej firmy z poprzedniej dekady, to od razu zauważy podobieństwo. Dwustopniowa regulacja sprawia, że użytkownik ma szerokie pole działania. Minimalny i maksymalny możliwy zakład to kolejno: 0,15 i 150,00. Dla większości graczy z pewnością najważniejszą informacją będzie wysokość współczynnika RTP, który osiąga aż 96,7%. Szacuje się, że średni zwrot pieniędzy do gracza rośnie z czasem, ale ta gra wyłamuje się z tego schematu. Minęło wiele lat, a pod tym względem przebija wiele dzisiejszych nowości.

Produkcja została przygotowana z wykorzystaniem nowoczesnych funkcji, które są najpopularniejsze wśród graczy. Podczas rozgrywki w Fruit Shop online można natrafić na symbol Wild oraz Scatter, który uruchamia rundę bonusową. Twórcy wprowadzili do rozgrywki możliwość zaprogramowania automatycznego losowania symboli. Nie ma tutaj możliwości gry wieloosobowej, ale te braki nadrabia możliwość uruchomienia maszyny na dowolnym urządzeniu przenośnym z dostępem do Internetu i przeglądarką internetową.

Fruit Shop – prezentacja rozgrywki

Maszyna miała premierę w 2013 roku, co może odrzucać wielu graczy, ale w tym przypadku wiek nie ma najmniejszego znaczenia. Graficy NetEnt dokonali prawdziwego cudu i oddali produkcję, która w ogóle się nie zestarzała. Wszystko zostało zaprojektowane z użyciem pięknej, kolorowej grafiki, przywodzącej na myśl popularne animacje dla dzieci. W tle widać zieleń i błękitne niebo, a owoce w sklepie lśnią i zachęcają do kupienia (trafienia).

W dolnej części gry znajduje się prosty, doskonale znany fanom gier NetEnt interfejs. Dzięki temu każdy już od pierwszych chwil powinien wiedzieć co robić.

  1. Zakład można dostosować poprzez wybranie jego poziomu (od 1 do 10) oraz wartości monety (0,01 do 1) Wszystko to mnoży się z liczbą linii i wychodzi ostateczna wartość jednego obrotu.
  2. Linie wygrywające można sprawdzić poprzez nacelowanie bądź kliknięcie liczb znajdujących się z lewej i prawej strony ekranu.
  3. Jedna z najważniejszych funkcji interfejsu kryje się pod niepozorną ikoną „i”. To tam znajdują się wszystkie najważniejsze dane o automacie do gier.

Przechodząc do tabeli wypłat, gracz otrzymuje kompletne informacje o rozgrywce we Fruit Shop za darmo i na poważnie. Twórcy zamieścili tam wygrane z symboli, przedstawienie funkcji specjalnych oraz przebieg każdej z linii wygrywających.

Funkcje specjalne maszyny Fruit Shop

Jak przystało na owocówkę, na ekranie pojawiają się owoce oraz symbole znane z kart do gier. Twórcy zdecydowali się na standardowy pomysł z oryginalnym rozwiązaniem. Dlatego można liczyć także na pojawienie się obrazków, które mają o wiele większe znaczenie. To właśnie główna różnica pomiędzy klasycznymi owocówkami a grą Fruit Shop.

Na ekranie może wyświetlić się do 11 różnych symboli. Co ciekawe, każda ikona ma dodatkową funkcję specjalną, zapewniającą uruchomienie dodatkowych spinów.

Symbol Wygrana (przy zakładzie wynoszącym 15)
5x 4x 3x
10 50 10 5
J 60 15 5
Q 75 20 5
K 100 25 10
A 150 50 15
Arbuz 200 75 15
Pomarańcze 500 100 20
Cytryna 750 125 20
Śliwka 1000 150 25
Wiśnie 2000 300 25

Wszystkie standardowe symbole mogą uruchamiać rundę z darmowymi spinami. Trafiając kombinacje od 2 do 5 symboli, zawsze uzyskuje się od 1 do 5 darmowych spinów. Symbole kart do gier oraz owoce uruchamiają kolejno 1, 2 i 5 bezpłatnych spinów. Jedynym symbolem, który wyłamuje się ze schematu, jest obrazek z wiśniami, który daje jeden spin już przy kombinacji z dwoma ikonami. Wszystkie wygrane trafione podczas darmowych spinów są dwukrotnie zwiększone.

Wild

Jedynym symbolem, który nie wypłaca wygranych za kombinacje, jest ikona z tytułem gry. Obrazek zamienia się ze wszystkimi innymi występującym w grze i znacząco zwiększa szansę na utworzenie kombinacji wygrywającej z bonusem bez depozytu.

Twórcy zdecydowali się na zastosowanie zaledwie dwóch funkcji dodatkowych. Mimo wszystko zrobili to w tak oryginalny sposób, że na ekranie cały czas dzieje się coś interesującego. Dlatego każdy powinien najpierw zagrać we Fruit Shop bez rejestracji, a następnie przejść na grę na poważnie.

Podsumowanie recenzji gry Fruit Shop

Jeśli ktoś poszukuje klasycznej produkcji w nowoczesnym wydaniu, która zaspokoi potrzeby każdego gracza, to Fruit Shop idealnie wpisuje się w te wymagania. Twórcy stworzyli ponadczasowy slot, który bawi już od wielu lat i nie zanosi się na to, żeby cokolwiek miało się zmienić. To jeden z najważniejszych automatów do gier ostatniej dekady, z którym powinien zapoznać się każdy fan slotów. Gra nie tylko zapewnia możliwość wygrania dużych pieniędzy (RTP wynosi aż 96,7%), ale także dostarcza ogromnej frajdy z rozgrywki.

Gra jest dostępna u nas w wersji demonstracyjnej. Dzięki temu zawsze można ją przetestować, przekonać się, czy jej funkcje odpowiadają indywidualnym wymaganiom gracza, aby w końcu przejść do gry w Fruit Shop na prawdziwe pieniądze.