Fruit Zen

Fruit Zen

Star Star Star Star Star
(
111
glosow)
W trendzie
Szczegóły gry

Fruit Zen slot online

Kto nie potrzebuje czasami ucieczki od niepokoju i pędu codzienności? Od teraz stan zen możecie osiągnąć nie tylko przez techniki medytacyjne, ale także grę, i to taką, która może przynieść Wam korzyści materialne. Chyna nie może być lepiej! Dzisiaj pochylamy się nad kolejną gra owocówką typu 777, od producenta BetSoft. BetSoft, to jeden z wiodących na rynku producentów gier slotowych – przez niemal dekadę zyskał reputację popularnego i godnego zaufania producenta, ich zaangażowanie i nieustanne dążenie do ideału sprawia, że plasują się na czołówce producentów, zyskując rzesze lojalnych klientów. Oferują wysoki poziom usług, który zapewnia świetny team od grafików, przez inżynierów, programistów i  designerów. Możecie być więc pewni wysokiej jakości, także przy omawianym przez nas Fruit Zen.

We Fruit Zen Znajdziemy pięć bębnów oraz 20 linii wygrywających, a w tle gry ujrzymy ocean spokojnej, lekko falującej wody w akompaniamencie relaksujących dźwięków muzyki. Spotkamy tutaj klasyczne owocowe symbole, takie jak: arbuz, wiśnia, malina, truskawka, cytryna. Spotkamy tutaj także symbol Wild, o którym powiemy więcej w dalszej części tej recenzji.

Na naszej stronie możecie zagrać w Fruit Zen gra hazardowa za darmo i ocenić, czy to właśnie Was spotka pełna relaksu przygoda. Zapewniamy, możecie oddać się z uśmiechem na ustach, szata graficzna i niezwykle przyjemna muzyka. Przyjrzyjmy się zatem tej pozycji z bliska i oceńmy czy jest warta Waszej uwagi. Do dzieła!

Co cechuje Fruit Zen?

Dostawcą oprogramowania Fruit Zen automat do gry, jest BetSoft, producent znanych powszechnie klasyków, takich jak Stacks czy Gears of Time. Przed Wami slot klasyczny 777, o zwrocie RTP na poziomie 95,8%, Dostępnych macie 5 bębnów i aż 20 linii wygrywających, co jest niebywale pokaźną sumą jak na owocówki. Minimalnym zakładem na wszystkie linie jest 1,00 credit a maksymalnym 100,00. Nie spotkacie tutaj symbolu Scatter, ale na pewno zobaczycie symbol Wild, którym jest napis FRUIT ZEN.

W standardzie gry znajdziemy oczywiście funkcję autoplay, jednakże nie znajdziecie trybu gry wieloosobowej. We Fruit Zen gra, zagracie także w dowolnym miejscu – posiada wersję mobilną, z której skorzystacie na dowolnym mobilnym urządzeniu jakiego używacie, bez konieczności pobierania flash playera.  Na pewno jesteście już ciekawi jakich korzyści możecie się spodziewać podczas rozgrywek, spokojnie – już do tego przechodzimy! 🙂

Jak zbudowany jest Fruit Zen?

Gra przywołuje na myśl stan totalnej relaksacji, zapewnia to widok falującego, spokojnego morza, które znajduje się w tle gry.

  • Pasek nawigacji znajdziemy klasyczni u dołu. Na dole po prawej stronie Fruit Zen online znajduje się informacja odnośnie autoplay, a także przycisk uruchamiający grę.
  • W zależności od preferencji możecie wybrać, czy gra będzie rozpoczynać się automatycznie, czy każdorazowo będziecie ją zaczynać ręcznie. Znajdziecie tam także informację odnośnie paytable ukrytą pod symbolem znaku zapytania, można tam ustawić także maksymalny zakład. 
  • Stawkę zobaczycie u dołu strony, skontrolujecie tam też wysokość zakładu na jedną linię i  wartość jednej monety. 
  • Pod przyciskiem koła zębatego ustawicie głośność muzyki i preferencje z nią związane, a także aktywowanie opcji turbo play. 

Pamiętajcie, to bardzo ważne aby zapoznać się ze wszystkimi zasadami gry. Najłatwiej będzie, jeżeli zagracie w Fruit Zen demo na naszej stronie, dzięki temu na spokojnie i bez żadnych obaw zapoznacie się ze wszystkimi instrukcjami, potem będziecie mogli na spokojni ruszyć na podboje wielkich wygranych!

Jakie możliwości daje Fruit Zen?

Symbolem wild jest Fruit Zen Wild w przypadku tego slotu zastępuje każdy inny symbol, może się pojawić w  2,3 albo 4 bębnie. Potrójny wild skutkuje możliwym ponownym spinem. To tak naprawdę tyle, jeśli chodzi o dodatkowe bonusy bez depozytu w grze. Wygrana sumuje się, więc gdy symbol wild pojawi się na większej liczbie bębnów, gracz otrzyma więcej respinów. Jackpot to 250 w przypadku tej gry, co jest standardem w grach BetSoft. Pozostało nam więc przejść do tabeli wypłat, którą przedstawiamy przy najniższym możliwym zakładzie na wszystkie linie, czyli 1,00.

Symbol x3 x4 x5
pomarańcze 5 20 25
cytryny 2,5 6 12
winogrona 1 2,5 6
arbuzy 0,8 2 5
śliwki 0,7 1,5 4
maliny, wiśnie 0,5 1 2,5

Fruit Zen – co sądzimy?

Fruit Zen automat na pierwszy rzut oka zdaje się być zwykłą owocówką, jednak jego medytacyjna otoczka, to to co go zdecydowanie wyróżnia na tle innych slotów typu 777. Chyba po raz pierwszy muzyka dobrana do gry z spinami za rejestrację, rzeczywiście jest warta waszego słuchania. Oprócz muzyki warta uwagi jest również piękna, relaksująca szata graficzna, w odcieniach fioletu, biel, które przechodzą w piękne gradienty. Gra wita nas grafikami kwiatów wiśni, które będą towarzyszyć nam gdzieniegdzie podczas rozgrywek.

Gra oferuje spore wygrane, w sam raz dla początkujących graczy. Jeżeli zapoznaliście się już z naszą recenzją, wszystkimi koniecznymi zasadami i pay table, to zapraszamy do zagrania w Fruit Zen online na naszej stronie. Zagracie u nas we Fruit Zen bez rejestracji, nie musicie się obawiać o swój portfel, dopiero jak poczujecie się pewni, to zaprosimy Was do gry w Fruit Zen na prawdziwe pieniądze w , gdzie otworzą się przed Wami zupełnie nowe możliwości finansowe. Wspaniałych wygranych w stanie relaksacji i zobacz zakłady bukmacherskie!